TASER



UbalBlunt
Příspěvky: 18

Příspěvek#16 » pon 9. črc 2018, 20:17

Steiner píše:Taser je pro obranu absolutne nevhodny! Je dobry pro policisty, kteri potrebuji gaunera zpacifikovat, spoutat, odvezt a postavit pred soudce. Kdezto obrance ktery chrani svuj zivot nebo zivot blizke osoby - ten musi zastavit utok nebo jeho bezprostredni hrozbu a opustit ohrozeny prostor. Proto ho draty ktere ho poutaji k utocnikovi velmi omezuji a ve svem dusledku i ohrozuji na zivote! Povinnosti obrance prece neni nikoho zadrzovat nebo predavat policii. Pokud hledate prostredek na obranu, zapomente na Taser.


Jenže ty drátky jde rychle od taseru odpojit. Na "ústí" taseru se cvakne krabička ze které ty drátky vyletí. Po výstřelu se krabička sejme a nasadí nová a můžeš opět střílet. Alespoň takový systém jsem viděl já možná už existují sofistikovanější systémy. Za mě dobrá věc na obranu a nechápu proč je v kategorii A.



haito
Příspěvky: 112

Příspěvek#17 » pon 9. črc 2018, 20:37

Co jsem slyšel tak kvůli integrovanému laseru. Což by teď mohlo padnout když už laser není "zlo"

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 794

Příspěvek#18 » ned 14. lis 2021, 11:56

Po novele zákona jsou nyní tasery v kategorii C-I, ale koupit se to nikde nedá. Nenarazil jste na to někdo na nějakém eshopu?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host