Airsoft k tréninku

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » stř 27. kvě 2009, 18:55

Sháním nějakou airsoftovou G19ku, která by odpovídala velikostí (aby šla do pouzdra) a zhruba i hmotností ad.
Rád bych měl na koleji možnost sušit aspoň tasení a první ránu.
Nějaké tipy?



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » stř 27. kvě 2009, 21:40


Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » stř 27. kvě 2009, 23:24

Máš s tím osobní zkušenost? Protože poslední takováhle airsoftka, kterou jsem měl v ruce, byla asi o 2mm širší a do pouzdra nevlezla :(



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » čtv 28. kvě 2009, 07:16

S Glockem ne, já mám tuhle: http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.ph ... %20Pistols a z WGC za míň než polovinu než co stojí u nás.

Na sušení a takový to "postřílení" doma v obýváku fakt dobrý.



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » čtv 28. kvě 2009, 08:43

Ale není problém zavolat http://airsoft.cz/shop/privacy.php?osCs ... 08762cf8cb ať ti ty rozměry změří. Ty kovový verze by měly být přesně 1:1 s originálem, výrobci se tím dost chlubí. Pokud jsi měl v ruce G s plastovým závěrem, ten bývá širší.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » stř 3. čer 2009, 18:17

Já mám G19 od KWA (http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=868), zvlášť dřív jsem chodíval hrát AS. Za dva roky, co ji mám jsem vystřílel cca 5-6 tisíc ran a nezdá se, že by v nejbližší době chtěla dostřílet. Ale dopřávám jí po každém větším střílení čištění s výměnou silikonové vazelíny v drážkách vedoucích závěr a namazání těsnění silikonovým olejem. S pouzrem ti neporadím - mám univerzální Dastu. Ale můžu ti oměřit, co budeš potřebovat.
PS: má to o dost měkčí pružiny, natažení závěru s tím moc nenatrénuješ.
PPS: jednou jsem ji měl položenou vedle ostré G19 a mimo ražby se od sebe špatně rozlišovaly. Hmotnostně na tom replika byla se zasunutým zásobníkem (je narozdíl od ostrého kovový) stejně jako ostrá bez nábojů

Uživatelský avatar
Zoufalec
Příspěvky: 223
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » pát 5. čer 2009, 19:10

Moc se v airsoftu nevyznám, proto potřebuji poradit. Docela se mě zalíbila CZ 75 D od ASG. http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=3484
Máte ji někdo? Jak to vypadá s životností? Chci ji jen tak pro zábavu na zahradě.

Uživatelský avatar
Zoufalec
Příspěvky: 223
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » pon 6. črc 2009, 13:01

Tak jsem neodolal a koupil ji. Jedním slovem - skvělá. Dostřel kolem 70 - 80 metrů. Do 15-ti m s ní trefím bleskově plechovku od piva. A výkon? Pokud se dá u této ráže mluvit o výkonu, prostřelí na 10 m pivní plechovku (obě strany). Bombička s CO2 vydrží asi na 110 výstřelů.
Už jsem si zkusil postavit i nějakou stage pro LOS. Dvojstřely zvládá skvěle, druhá rána je stejně silná jako první. Výstřel je značně hlučný. Jenom ten zpětnej ráz chybí. Ovšem na druhou stranu, dá se s ní střílet opravdu kdekoliv.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » pon 6. črc 2009, 13:10

Zoufalec píše:Ovšem na druhou stranu, dá se s ní střílet opravdu kdekoliv.

V bance to raději nezkoušej ;)

Zkoušel jsi srovnat velikost s originálem? Je to opravdu na chlup stejný?

Uživatelský avatar
Zoufalec
Příspěvky: 223
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » pon 6. črc 2009, 19:30

To Mark - dík za skvělej tip na tréninkové prostory. :lol:
Neměřil jsem ji posuvkou, ale při srovnání s ostrou se jeví stejná.
Zítra doplním fotky.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » úte 7. črc 2009, 21:03

Jestli číňani něco uměji, tak kopírovat určitě :-)
Měl jsem nedávno možnost porovnat tři airsoftové Glocky od různých výrobců s originálem a jednalo se skutečně o věrné kopie.

Uživatelský avatar
Iha
Příspěvky: 98
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » sob 29. srp 2009, 19:29

Osobne bych airsoftu na trening vycetl totez co .22. Prave chybejici zpetny raz a riziko spatnych navyku. Co by mohlo byt naopak dobre je nastavit si spoust na fouknuti pokud to jde a clovek urcite nenecha prstik na spousti. Jinak airsoft na vyblbnuti je super vec. Ja mam sice jen manualni. Dostrel nic moc, ale i tak je to parada na blbnuti.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » pon 31. srp 2009, 17:30

S tím naprosto souhlasím. Spíš než na trening jako takový (menší hmotnost, jiné těžiště, absence zpětného rázu atp.) bych byl pro alternativní vyblbnutí doma nebo na zahradě, když není dostupná střelnice. Postavit si nějakou situaci a třénovat střelbu za pohyb lze i s airsoftovkou.



Andy
Příspěvky: 82

Příspěvek#14 » pát 5. bře 2010, 13:35

Jestli muzu poradit je blbost kupovat plynovku za nekolik tisic kdyz s tim nestrilite venku akorat na tom prodelate jako obecne na takovy sušení ti stačí manual .. já mím taurus pt 24/7 ... a je super.. pripomina mi to glocka a usp 45 .. prijemna v ruce.. a i neco zasahne... na takovy to domaci strileni nebo suseni staci bohate... http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=2568

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » pát 5. bře 2010, 19:03

tak pokud to myslíš s nějakým sušením VÁŽNĚ tak nanějakou airsoftku hodně rychle ZAPOMEŇ. Zatím jsme neměl v ruce takovou, která dokáže simulovat reálné chování dospělé zbraně :( .

Pokud si myslíš, že kecám tak:
a. jsi ještě neměl v ruce ostrou zbraň
b. neměl jsi v ruce airsoftku

a pokud zde chceš oponovat tak prosím věcně = podložené argumentama

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti