Vzduchovka - je možno střílet zahradě?

Uživatelský avatar
Joe
Příspěvky: 680

Příspěvek#16 » úte 23. dub 2013, 09:23

To, že policajta někdy potěší odmítnutí podání vysvětlení, mne nenapadlo. Dík za tip ;)



tydýt
Příspěvky: 2

Příspěvek#17 » úte 23. dub 2013, 10:37

No, prošel jsem si i přestupkovou komisí a nakonec jsem to i ukecal, ale po těchto zkušenostech se s nimi už raději nebavím(PČR)....zbytečně jim dáš možnost nějakých pseudodůkazů(vzduchovka apod.) a máš s tím jen tahanice.....to mi připomíná, že je u nás už nějak podezřele dlouho klid :lol:



Ivo Beníšek
Příspěvky: 2

Příspěvek#18 » stř 17. črc 2013, 09:03

...znovu doplním pro jistotu odkaz na celé znění paragrafu 127:
http://zakony.centrum.cz/obcansky-zakon ... ragraf-127

Uživatelský avatar
Unzeitik
Příspěvky: 87

Příspěvek#19 » stř 17. črc 2013, 10:59

Sousedka je P**A a moc bych se s tím netrápila a střílela dál, my máme taky se sousedy problémy a když se jím člověk snaží vyhovět, tak jim pak vadí víc a víc věcí ...



maja
Příspěvky: 120

Příspěvek#20 » stř 17. črc 2013, 12:55

Tady platí přísloví: "Podej sousedovi vzduchovku, sežere ti psa."

Někteří lidé by asi měli bydlet na Sibiři, kde široko daleko nikoho nepotkají, takže můžou prudit akorát sami sebe.

Uživatelský avatar
sagitarius
Příspěvky: 146
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#21 » pát 2. srp 2013, 18:36

Nejlepším lapačem střel na vzduchovku je obyčejnej balík slámy. Neprostřelíš ho, neodrazí se, dopad střely není vůbec slyšet.

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#22 » úte 10. zář 2013, 07:29

Pozvi je, ať si jdou párkrát vystřelit taky. ;)



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#23 » úte 10. zář 2013, 20:43

Bylo by to asi nejlepší řešení, ale z vlastní zkušenosti je to FANTASY

Uživatelský avatar
Prying
Příspěvky: 78

Příspěvek#24 » stř 11. zář 2013, 06:50

MaH píše:Mohl bych vás poprosit o víc podrobností, abych měl opravdu jistotu že jsem v právu. Ono vzduchovkou by to mohlo začít, a letníma grilovačkama by to mohlo skončit...

Mně by na zahradě nevadilo střílení. Zato noční grilovačky mě ser..... :)

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#25 » stř 11. zář 2013, 09:17

Co ti vadí na grilovačkách? To já mám teď s grilováních trochu smůlu. Na balkoně v paneláku toho moc nenagriluju. :)

Uživatelský avatar
Prying
Příspěvky: 78

Příspěvek#26 » stř 11. zář 2013, 09:40

No, že se joudové sejdou večer u "vohně", vytáhnou jezevčíka od vietnamců a na něm do rána drtěj Míšu Davida nebo Hanku Zagorovou. Většinou nejsou vůbec schopni pochopit, že ty s nimi nechceš slavit. :(

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#27 » stř 11. zář 2013, 14:25

No jo, ale Hanka Zagorová nemá nic společnýho s grilováním. To už je rušení nočního klidu. Když jsem ještě bydlel v domku, tak jsme taky občas grilovali se sousedy a pak jsme ještě třeba dlouho do noci seděli na zahradě a bavili jsme se, ale dělali jsme to všechno tak, abychom nikoho nerušili (naopak dost často nebyl nikdo, koho bychom mohli rušit, protože sousedi z obou stran grilovali s náma :) ). Hanku Zagorovou jsme k tomu nepotřebovali, a už vůbec ne pozdě večer. Všechno je to o lidech.

Uživatelský avatar
Prying
Příspěvky: 78

Příspěvek#28 » stř 11. zář 2013, 14:40

Jj, bohužel málokdo to dělá jako ty. Mně grilování nevadí, mně vadí ten čurbes okolo.



maja
Příspěvky: 120

Příspěvek#29 » stř 11. zář 2013, 18:42

Příště sousedům pust nějaký metal. Ono je to přestane bavit :)

Uživatelský avatar
Harmitsch
Příspěvky: 81

Příspěvek#30 » stř 11. zář 2013, 18:49

tohle neni reseni. To pak preroste v dalsi schvalnosti ze druhe strany (pokud je soused debil). Jedina sance je ale, ze pusti ty sve vykopavky jeste hlasiteji a shori jim ten jezevcik od vietnamcu :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti