Vzduchovka do 2.600 CZK



Standa-O
Příspěvky: 7

Příspěvek#1 » ned 6. črc 2014, 21:05

Rád bych si pořídil nějakou vzduchovku do ceny 2.500 CZK. Za tuto cenu jsem našel například:
- Hatsan Striker 1000S cal.5,5mm (2 499 Kč s DPH)
- Crosman Copperhead cal.4,5mm (2 119 Kč s DPH)
- Crosman Remington Vantage cal.4,5mm (2 499 Kč s DPH)

Jenomže potom jsem objevil i krátké vzduchové zbraně na CO2.

1) Jaké jsou výhody/navýhody krátké vzduchové zbraně a dlouhé?
2) Jakou z výše popsaných zbraní by jste mi doporučili? V této otázce mi jde spíš o kvalitu a životnost, než například o sílu střely.

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » pon 7. črc 2014, 07:41

Z krátkých mám dobrou zkušenost s pumpovací pistolí Crosman 1377 a do ceny se vejdeš s rezevou. Na inzerát bys ji za tu cenu možná koupil i s ocelovým závěrem s rybinou na optiku.



Chudzoskruo
Příspěvky: 53

Příspěvek#3 » pon 13. čer 2016, 19:14

Osobně mám zkušenosti jen s krátkou lov 21, na českém trhu asi celkem profláklá zbraň. Začalo mi to po né úplně dlouhém čase utíkat.

Osobně bych už asi do vzduchovek na bombičky nešel, něco mi říká, že to tak bude obecně, že budou mít kratší životnost, ale samo ruku do ohně bych za to nedal a snad bych na to ještě mohl změnit názor.
Možná by stálo za to založit vlákno a sesbírat informace, kolik lidí koupilo vzduchovku na vzduchovou kartuš a kolika z nich vydržela delší dobu v porovnání jednak s natahovacími jinými, jednak se sláviemi, které asi bude dost destrukcivzdorné, navíc lze k nim sehnat náhradní díly.



Strelec48
Příspěvky: 4

Příspěvek#4 » pát 19. led 2018, 10:41

Se vzduchovkou mám zkušenosti jen s Browning vzduchovkou Leží mi v garáži uz několik let a stále střílí v pohodě :-) Střílí olovo a je klasická zalamovací. I vypadá dobře.



ppindian
Příspěvky: 276

Příspěvek#5 » sob 20. led 2018, 09:44

Mám pistoli na co2, původně kvůli přípravě na zkoušky. Na jednu 12g bombičku cca 65 - 80 výstřelů se stejnou konzistencí, pak energie padá. Vystříleno takových 30 bombiček, zhruba přes 2000 diabolek. Těsnění zatím drží, jednou za čas použita bombička se silikonovým olejem. Na 10 metrů do terče bezva, plechovku ženu přes celou zahradu. Naprosto bezúdržbová, velikostí a ergonomtrií odpovídá ostré zbrani.
Zápor je teplota, když je pod nějakých 15 stupňů tak jde výkon dost rapidně dolu, a pak že je dobré vystřílet celou bobičku A nedavno jsem viděl nekde na eshopu i sadu těsnění, takže v pohodě.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti