Uprava zaveru na montaz kolimatoru



jarek85
Příspěvky: 4

Příspěvek#1 » sob 28. srp 2021, 14:14

Zdravim,

je v CR nekdo kdo kdo je schopen upravit zaver pistole, aby na nej bylo mozen umisit kolimator?

Chtel bych upravu odstranenim materialu ze zaveru, (ne pricvaknout nejaky adapter misto hledi), a aby to samozrejme bylo presne a precizne udelano.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#2 » ned 29. srp 2021, 17:25

Nevim o nikom mimo Zendla Jr (ktery ti to uz neudela, protoze to pro neho neni casove rentabilni dostatecne zajimavy vyvar a uz to nedela), kdo by to dokazal udelat opravdu kvalitne a tak jak to ma byt. Co jsem videl od Bocka vytvory, tak kastastrofa asi 2 mm uplne plytke, pritom se to bezne frezuje 4.5 mm alespon na Glocku a tovar MOS ma 5.5 mm a treba americky Jaggerwerks to bezne dela i 6 mm. A jeste tvrdi, ze hloubeji uz to nejde coz je samorezjme nesmysl. Takze za me pokud je to Glock prodat na bazaru a koupit Gen5 MOS a vyreseno a vyjde to levneji, kvalitneji a casove stokrat rychleji, nez resit frezovacky. A samozrejme to chce kvalitni desticku C&H Precision misto tech MIM kramu co k tomu davaji z vyroby.



djgas
Příspěvky: 68

Příspěvek#3 » ned 29. srp 2021, 17:55

Zkus puškařství Boček

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#4 » pon 30. srp 2021, 12:12

Jasne, Bocek je "top" - udela ti 2 mm zarez a rekne ze hloubeji to nejde :-D, pritom se to bezne dela 4,5 mm, tovar MOS je 5,5 mm a treba americky Jaggerwerks dela bezne 6 mm cut. Das nato hrubsi desticku a mas kolim posazeny na zaveru, jak by sis ho prilepil sekundakem :-D. Aneb zbytecne vyhozene prachy.
A to jeste ani nevim, jestli tam ma vubec nejake pivot sloupky ve predu, na rozlozeni sil. Nebo jen rovny zarez s durama na dva sroubky co drzi kolim a hotovson.

Jediny korektne udelany, s pivoty i zavitovymi sloupky ve spravne hloubce co sem videl byl Zendl Jr.
Jeste jsem videl dalsi, ale s nasazenym kolimem, tak nemuzu posoudit jak to vypadalo bez.



jarek85
Příspěvky: 4

Příspěvek#5 » úte 31. srp 2021, 11:01

Diky,

toho Zendla skusim kontaktovat, chtel bych to na malyho Siga, ktery se jako OR nevyrabej, takze jedina moznost.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#6 » úte 31. srp 2021, 23:29

Neudela ti to, posila vsechny k sipku, ze to nedela nebo uz to nedela pripadne. Je to marny.



dancsi44
Příspěvky: 1

Příspěvek#7 » stř 8. bře 2023, 12:29

Mate nekdo zkusenosti s frezovanim u nocompromise house? Idealne a CZ P10c

https://nocompromise.house/frezovani-za ... -kolimator



formic
Příspěvky: 10

Příspěvek#8 » pát 14. dub 2023, 09:18

dancsi44 píše:Mate nekdo zkusenosti s frezovanim u nocompromise house? Idealne a CZ P10c

https://nocompromise.house/frezovani-za ... -kolimator

Také jsem na ně koukal, ale neznám osobně nikoho, kdo by s nimi měl zkušenost a jejich práci jsem neviděl
U P-10 bych to asi řešil podobně jako u Glocka - vyměnit za tovární verzi s přípravou. Možná to není nejlevnější cesta, ale určitě bez nemilých překvapení...
Já to řeším na první generaci Shadow, tam bohužel tovární verze OR neexistuje a tak buď toto, nebo vcelku nákladná výměna za Shadow 2 OR



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#9 » úte 16. kvě 2023, 20:24

Zkusím připomenout otázku. Taky řeším možnost úpravy závěru u nocompromise. Pořád tu není nikdo s nějakou zkušeností nebo názorem? Díky.



jaryn
Příspěvky: 32

Příspěvek#10 » úte 16. kvě 2023, 21:05

Zdravím, nechal jsem si zafrézovat závěr na u nich zakoupenou FSP9 přímo na kolim holosun a mohu doporučit, naprosto bez problémů.



hunter240
Příspěvky: 230

Příspěvek#11 » stř 3. led 2024, 12:27

Trochu to zde oživím. Přemýšlím jestli si na svém glocku nechat vyfrézovat závěr v nocompromis nebo se nabízí varianta koupit si mos závěr v brownells.Mám gen3. tam mos varianta originál není.Nevim jak se nejlépe rozhodnout. Je zde někdo, kdo si v nocompromis nechal na glocku Gen.3 toto udělat?



petrLH
Příspěvky: 12

Příspěvek#12 » čtv 4. led 2024, 14:59

hunter240 píše:Je zde někdo, kdo si v nocompromis nechal na glocku Gen.3 toto udělat?

Já jsem s jejich zbrojířem na toto téma diskutoval telefonem cca půl roku až nakonec zvítězila varianta prodat G43 a koupit G43X MOS. Dneska jsem rád. Dobře jsem prodal, dobře koupil, a mám original. Úprava zásahem do závěru, dodatečná povrchovka= možnost problémů a bude se potom blbě prodávat. Můj názor.



hunter240
Příspěvky: 230

Příspěvek#13 » čtv 4. led 2024, 17:55

Ok,děkuji. Asi si koupím z Brownellsu jiný závěr. A budu tunit.



aToM
Příspěvky: 498

Příspěvek#14 » čtv 4. led 2024, 18:17

Závěr je hlavní část zbraně.....



hunter240
Příspěvky: 230

Příspěvek#15 » čtv 4. led 2024, 18:30

Samozřejmě na nákup je potřeba nákupní povolení

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů