Pistolové kolimátory/RMR



Šaky
Příspěvky: 52

Příspěvek#151 » čtv 18. led 2024, 08:48

Pokud jsi na to náhodou ještě nenarazil, existuje jeden pěkný subreddit a na něm třeba toto https://www.reddit.com/r/aimdownsights/ ... eps_carry/

Ale je to samozřejmě stále virtuální, určitě najdi někoho, kdo tě nechá na Acro i ostatní kouknout naživo.


Moc dík, to jsem neviděl, to je senza vlákno!!



Střelec
Příspěvky: 1680

Příspěvek#152 » sob 27. led 2024, 14:40

Nedaří se mi vygooglovat prodejnu, kde by bylo skladem vše, tak se zkusím zeptat, jestli někdo náhodou neví o obchodě, kde by bylo možno vedle sebe porovnat kolimátory Trijicon, Leupold, Shield. Jsem ze zlínského kraje, ale samozřejmě rozumně zajedu. Díky.



Střelec
Příspěvky: 1680

Příspěvek#153 » stř 21. úno 2024, 09:58

Znovu oživím téma, ve výběru jsem byl rozhodnut pro Shield, ale přece jen si říkám, jestli nebude vhodnější pořídit uzavřený kolimátor. Mám rád Aimpoint, ale jejich ACRO je už dost robustní. Našel jsem Steiner MPS, ale ještě jsem neviděl na živo. Máte s ním někdo reálnou zkušenost? Jedná se mi i to, jestli má cenu se na něj jezdit kouknout, být to skladem někde blízko, už jsem tam byl.



trace
Příspěvky: 7

Příspěvek#154 » pon 26. úno 2024, 12:18

chci se zeptat zkusenejsich - jak funguje red dot na pistoli? V pripade ze se urgentne potrebuji branit, nosim v komore, musim po vytaseni ztracet cas mackanim nejakeho tlacitko na optice abych zapl cervenou tecku?

Jsem v tuto chvili zvykly na obycejna miridla. Vyplati se ucit na red dot pro ciste defensivni noseni?



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#155 » pon 26. úno 2024, 12:27

Jednoduse, RedDot se nosi zapnuty. Kdyz nosim, tak je zapnuty, kdyz je doma v pohotovosti, tak je zapnuty. A dle zivotnosti baterie ji preventivne menim.
V pripade meho Aimpoint ARCO C-1 menim baterky preventivne co mesic, pokud je po cely mesic zbran v pohotovostnim rezimu.



trace
Příspěvky: 7

Příspěvek#156 » pon 26. úno 2024, 12:51

Je sance pro pistole ktere nejsou Optics Ready tam ten kolimator nejak dostat?

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2528

Příspěvek#157 » pon 26. úno 2024, 13:13

Ale ano jiste. Jen to stoji prachy a cas. Musis najit nekoho, kdo si troufne do zaveru zafrezovat odpovidajici drazku.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 871

Příspěvek#158 » pon 26. úno 2024, 13:28

Existuje i varianta destičky, která se zasune do drážky pro hledí. Nevýhoda - nemáš hledí. Výhoda, je to levnější, než frézování.

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 614

Příspěvek#159 » pon 26. úno 2024, 16:05

trace píše:Je sance pro pistole ktere nejsou Optics Ready tam ten kolimator nejak dostat?


Pokud výrobce daný model vyrábí ve variantě Optics Ready, vyjde většinou levněji prodat stávající zbraň a koupit MOS verzi. Pokud daný model nemá verzi MOS, tak jen viz posty výše.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 871

Příspěvek#160 » pon 26. úno 2024, 17:32


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů