Walther PDP puzdra dostupne



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#16 » pon 9. srp 2021, 23:41

kuba: to jsou tvoje pouzdra, které používáš, nebo to je jen reklamní fotka?



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#17 » úte 10. srp 2021, 13:10

To je foto na instagrame ked si das
https://www.rhholsters.cz/rhh/ hned na prvni strane.
Jinak to vypada moc pekne.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#18 » stř 18. srp 2021, 15:00

Tak puzdra su doma. Je to IWB puzdro na zbran a zasobnik.
Objednano cez suliho zbrojnicu. Vyrobca je RHHolsters.
Prvotny a jediny kontakt prebiehal len cez Suliho. (Nekomunikoval som cez rhholsters, zbytecnost)
Velice rychle dodanie 2 az 3 tydny (inde to mate za 6 tydnu minimalne) nasel sem uz aj takovych co maju 8 tydnu... takze tady extremne rychle dodani.
Nakonfiguruju Vam to jak si prejete. Velice prijemny nakup.
Takze urcite doporucuju.
P.S pravy profesional sa pozna vtedy ked uz je neco objednane a az za par dnu si spomenete na to ze vam chyby vyrez na kolimator a oni ho tam bezproblemov daji, bezplatne. :thumbup: :thumbup:

Zbran v puzdre sedi perfektne, kvalita spracovani vyborna. Nic tam nereze, zadne ostre hrany. Pistole tam sedi pevne ale pri taseni neni problem ji vytahnout.

P.s. to uz sem sice nepatri, ale docela hodne si budu muset zvykat na to noseni. Uplny nezvyk. Tezky to zivot nositele pistole :-)

Hodne zdaru.

P.S2
Asi sem si mnel objednat AIWB puzdro. Protoze stejne to nosim na apendixu. Akurat tym ze je to samostatne puzdro na pistolu a zasobnik, tak je to oddelene.
Nabuduce vzhledem na moji postavu na skryte noseni jedine AIWB v celku. (Bude to lepsi)
Jedina vyhoda oddeleneho nosenia v predu na Apendixe je ked sa pojdem vy***t tak pri rozopnuti ide pistol na jednu stranu a zasobnik na druhu, ina vyhoda asi neni. Ci?

Pozdejic budu davat objednavku na OWB puzdro take cez sulliho, takze se tesim uz ted.

Zdar strelci

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#19 » stř 18. srp 2021, 16:51

Pouzdro vypada moc pekne. aiwb neres, stejne az to bude aktualni, koupis pouzdro na hellcat nebo p365 a bez zasobniku.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#20 » stř 18. srp 2021, 17:03

Honzajan píše:Pouzdro vypada moc pekne. aiwb neres, stejne az to bude aktualni, koupis pouzdro na hellcat nebo p365 a bez zasobniku.


Honzajan, Ako to prosimte myslis? Ved mam PDP a na to nemozes ist ine puzdro.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#21 » stř 18. srp 2021, 17:33

Myslim to tak, ze tohle nosit je zbytecna pruda. Ze stejne skoncis u neceho rozumnejsiho na noseni.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#22 » stř 18. srp 2021, 23:38

Honzajan, neplanujem vlastnit viac zbrani okrem viacerych druhov. (AR15, Sniperka)... PDP som si vybral ako pistol ktoru budem nosit aj pravidelne s nou strielat a trenovat. Ano je trocha vatsia ale to sa mi na nej paci. Akurat to chce zvyk s tym puzdrom jak zo vsetkym. Milujem to objavovanie novych veci okolo toho.

Stale ale premyslam nad tym OWB ci je potrebne?
Pretoze OWB nema s realitou nic spolocne kedze na skryte nosenie jedine IWB sa pouziva a trenovat s OWB na strelnici (pri tom viem ze nikdy OWB na PDP nebudem nosit v civilu) straca zmysel. Ja som si chcel hlavne OWB kupit kvoli kurzom hard task. Ale neni lepsie trenovat tak jak to realne nosim ? /budem nosit? (No nic aby som neisiel offtopic tak tuto otazku polozim v prislusnej teme)



ondrush
Příspěvky: 290

Příspěvek#23 » čtv 19. srp 2021, 09:02

OWB nie je potrebne, pre moje osobne civilne pouzitie je owb kokotina a nema ziadny zmysel. Pokial to mas podobne, tak mozes podobne owb puzdro nevlastnit.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#24 » čtv 19. srp 2021, 09:37

Civilně OWB nosím běžně, takže vaše výkřiky o tom, že je OWB pro civilní použití "kokotina", si nechte od cesty. Otázka, jestli je PDP vhodná jako EDC, je věcí každého soudruha. Osobně jako EDC nosím G43 a umím tak nosit i G19, ale nevidím v tom velký smysl (rozměry, hmotnost). U PDP je to stejný příběh. Jestli si na své PDP koupím pouzdro, tak to bude OWB. Navíc vnitřní kydex, ať už klasiku nebo hybrid, moc nemusím. A to mám oba.
Ale zpět k tématu. Pouzdra od RHH by měly být standardně všechny vhodné pro kolimátor, alespoň tak jsem to pochopil z naší komunikace na toto téma.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#25 » čtv 19. srp 2021, 10:49

Tak to jsem zvědav, co na ta pouzdra od RHH řeknete. Já mám zatím špatnou zkušenost. O dvou na Hellcata, co jsem musel dotvarovat doma, aby chodily, jak měly, jsem už psal. Onehdá jsem v obchodě zkoušel OWB na Shadow 2 a skoro tam ta pistole nešla narvat a natož pak vyndat (a seřizování to nemělo).



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#26 » čtv 19. srp 2021, 13:11

risa2000 ja sem spoko, akuratz sedim u PC a mam zbran u sebe hehe :D zvykam si.
za chvilu jedu do prace coz je cez hranice takze budu muset nechat milaska doma kdyz nechci jit sedet (i kdyz jedu vlastne domu na SR, ale ZP mam v CR, tak to by mi asi neproslo :D ... ale ne,
Neni to vubec spatne, vyndani, zandani super. Taseni ze skryteho noseni chce prax, casto se zaseknu o vlastne triko. proste zabava suseni :) Inak sem s RHH spokojen. ale neumim porovnat lebo sem ine puzdro v ruce nemel.
Akurat ted resim moznu/ nemoznu vymenu za AIWB s mojim priplatkem. sem zvedav co odpisu.
Protoze sem to skousel na 3 hodine, tlaci, na 2 hodine tlaci.
jedine apendix.
AIWB ma apendix rieseny tak ze pazba jde dal od tela vuci zvysle ose a to chci.
on ten clip ma sice nastaveni este na jinou dirku, ALE to mi pazbu pritiskne vic do vnitr, a ja prave chci pazbu vic venku, (ted mi to tam rve do zeber :)) takze ji musim ruco vzdy upravit. (ale mozna to je aj velkosti zbrane?)

Tak uvidim co odepisou na to AIWB, akoze kdyz nepude vymenit tak si to necham takhle, zase nejsem Bobi Yuing ze si kupim behem 3 tydnu puzdra za 6 tisic :D

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#27 » čtv 19. srp 2021, 14:05

Dráp jsem z AIWB vyhodil, bez něho je to lepší. I tak se to kroutí a ideálně nesedí (mám verzi s tuckable sponou). Ono to prostě nefunguje univerzálně, každému sedí něco trochu jiného.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#28 » čtv 19. srp 2021, 14:35

CzechJoker a ktere mas?
Lebo mne bolo receno ze IWB puzdro je todle
https://www.kydexovapouzdra.cz/aiwb-cz- ... -ns-cerna/
Prezentujou to ale ako AIWB coz je nespravne.

Puzdro AIWB je prej todle
https://www.kydexovapouzdra.cz/aiwb-cz- ... -ns-cerna/
Cize akoby v celku.

Nebo neni to tak?



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#29 » čtv 19. srp 2021, 15:11

Opravuju predchadzajuci prispevek.
Kedze moje silna ruka je levostrilejici tak to jsou jine cisla.
Takze 9 hodina tlaci a 10 take.
Jedine 12sta pripadne 11 se mi zamlouva. Jeste mne napadlo. Muzu nosit z pohledu levaka aj na 1 hodine? (To uz sem vlastne castecne v pravo) Neni to uz mimo? Nosi se tak puzdra?

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#30 » čtv 19. srp 2021, 17:55

Mám toto - na apendixu to tlačí, přes pupek to nesedí a ten utilclip to taky nedrží tam, kde to má držet. Stačí si sednout a celé se to protočí. Dráp jsem dal pryč protože to strašně ničilo kalhoty a stejně to nefungovalo tak, jak na hubeňourech s propadlým hrudníkem.
Proto preferuji OWB a přizpůsobil jsem tomu šatník.

3842_h-iwb-glock-43-43x-hybridni-appendix-vnitrni-kydexove-pouzdro-plny-sweatguard-cerna.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů