Kydex pouzdro pro CZ 100



Alex1.1
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » čtv 23. čer 2022, 13:16

Zdravím,
nemáte někdo zkušenost s kydexovým pouzdrem pro CZ100 ? Co jsme zatím koukal, tak by mělo padnout stejné pouzdro jako pro CZ 110. Budu rád za jakýkoliv tip, třeba i jiný typ pouzdra...

Dotaz č.2
Zkoušel jste někdo objednávat kydexové pouzdro na Aliexpresu? Je tam toho celkem dost na výběr a co se týče provedení, tak podle fotek mi přijde, že to dělá jedna fabrika v Číně, pak se na to akorát nalepí konkrétní značka a hurá s tím do světa, ale už za jiné cenovky.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#2 » čtv 23. čer 2022, 13:32

pointa kydexu je, že je možné snadno dělat (či upravovat) pouzdra na míru jak konkrétní zbraně, tak uživateli... prefabrikovaná kydexová pouzdra na tuto zásadní výhodu rezignují => moje zkušenost je, že prefabrikované pouzdro vždy hůře sedělo, bylo hůře zpracováno, byly použity horší komponenty apod., než výroba na míru
jsi-li tedy tak bohatý, aby sis kupoval levné věci, aliexpresu se bát nemusíš



Alex1.1
Příspěvky: 2

Příspěvek#3 » čtv 23. čer 2022, 13:40

Mac.42 píše:pointa kydexu je, že je možné snadno dělat (či upravovat) pouzdra na míru jak konkrétní zbraně, tak uživateli... prefabrikovaná kydexová pouzdra na tuto zásadní výhodu rezignují => moje zkušenost je, že prefabrikované pouzdro vždy hůře sedělo, bylo hůře zpracováno, byly použity horší komponenty apod., než výroba na míru
jsi-li tedy tak bohatý, aby sis kupoval levné věci, aliexpresu se bát nemusíš


Jsme teď ve fázi sbírání informací a jsem rád za každou zkušenost,radu

Aliexpres mě napadl z velice prostého důvodu, 90% evropských firem si nechává vyrábět v Asii, takže kamenná prodejna ti v ČR s úplným klidem nabídne to samé co na "Alíku" jen s tím rozdílem, že na to hodí svoji nálepku a přirazí si na evropské ceny.

Prostě abych to shrnul, jde mi hlavně bezpečné a pokud možno nenápadné nošení zbraně. Koukal jsme teď na pouzdra od Dasta a to už vypadá velice slušně.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#4 » čtv 23. čer 2022, 15:14

Alex: a na co se vlastně ptáš? Kydex na kydexu pro cz100 bude fungovat stejně jako Kydex na kydexu pro desert eagle.

Chceš to levně? Trochu zariskuj a kup na Ali pro cz100.

Chceš jistotu kvality? Výroba na míru v ongear Praha. Nebo jinde na míru. Cena před časem skoro stejná jako skladovky v ČR.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#5 » čtv 23. čer 2022, 15:33

Tak ještě jednou, je jedno, jestli je to Dasta nebo Aliexpress - obojí je prefabrikované pouzdro a v tomto smyslu se neliší... (jiná věc je, že Dasta dělá hybridní pouzdra a to asi číňan ještě neobjevil).
Ale ručně vyrobené pouzdro na míru od někoho, kdo to umí a myslí vážně, je zcela jiný level (za mne Ongear, ale jistě jsou i jiní kvalitní výrobci) - ovšem, stojí to víc než pouzdro z alíku (a přesto se to vyplatí).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host