Uložení příslušenství a vybavení pro střelbu



Erix
Příspěvky: 106

Příspěvek#1 » čtv 17. srp 2023, 18:33

Zdar, jak ukládáte svoje příslušenství a vybavení pro střelbu? Mám tím na mysli vše, co nemusí být nutně pod zámkem, tj. zejména:

- hlavní a záložní optické prvky (puškohledy, kolimátory, pozorováky,...)
- pouzdra a kufry na pušky a pistole (pokud nejsou uloženy společně se zbraní)
- čištění, oleje a různé drobnosti ( montáže, ...)
- nářadí a nože
- různé stolečky, židličky a opory
- batohy, Chest rigy a nosiče plátů pro případnou taktiku,... a spoustu dalšího (např. terče, sešívačka,...)

Máte to vše naházeno v regálu, skříni nebo velkém kufru či bedně?



Jarda.Jezek
Příspěvky: 901

Příspěvek#2 » čtv 17. srp 2023, 19:00

Tak asi každý podle toho, kolik toho má a jaké na to má místo. Já třeba mám většinu věcí v komoře v regálech.



Střelec
Příspěvky: 1680

Příspěvek#3 » čtv 17. srp 2023, 19:14

Já mám všechno "volné" v takovém svém "mysliveckém kutlochu", kam mi ani manželka nechodí uklízet, takže kam to položím, tam to zůstane



Erix
Příspěvky: 106

Příspěvek#4 » pát 18. srp 2023, 19:07

Zdar, tak mít kutloch je asi TOP, ale ne každý jej může mít. :)
Spíše to skončí vše v nějaké skříni, ale otázka zní, jak to co nejlépe na skládat do co nejmenší prostoru tak, aby vše mělo svoje místo, ale zároveň to šlo ihned najít a vytáhnout jen to, co chci. :lol:



expres
Příspěvky: 624

Příspěvek#5 » pát 18. srp 2023, 19:57

Optika je na pusce co strilim :)
+1 pokoj na vic jako odkladni bordel..Kam co polozim to tam zustane. Mam 3 stare skrine i s policema kde 2 jsou podlouhle a rozdelene veci. Nabojnice, cisteni,hadry,sroubovaky,gola sada,sumky,vestu,bodaky,kratke zasobniky..
Co se mi u cisteni osvedcilo a uz jsem psal, tak plechy na peceni nizke.
Organizacne se mi v dodavce osvedcilo mit tusim 90l zednicke kalfasy hranate. Velikost dle moznosti kufru u osobaku?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti