Pouzdra pro skryté nošení pro dámy

Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#31 » úte 14. čer 2016, 08:47

Díky. Některý ty kabelky jsou moc pěkný, ale jsou to v podstatě normální dámský kabelky, kam se do jedné z kapsiček prostě schová zbraň.
U těch "spešl" na zbraň je většinou nějaká vychytávka, aby se dalo v případě nouze tasit rychle.
Samozřejmě doufám, že to nikdy nebudu muset použít, ta pravděpodobnost je hooodně malá, ae kdyby náhodou, asi by bylo k naštvání kdyby člověk v případě rychlé potřeby zápasil se zipem.

Třeba tady je vidět jaké rychlootevírání mám na mysli (až úplně na konci, cca v 0.45 sec.), akorát jde právě o poměrně ošklivou tašku pro dámy (výrobcům se omlouvám :D nepochybuju že je jinak kvalitní) https://www.youtube.com/watch?v=nvX0DIEZhug



Zulda
Příspěvky: 211

Příspěvek#32 » úte 14. čer 2016, 09:32

Falco dělá pěkné tašky s rychlootevírací kapsou na zbraň.

Uživatelský avatar
Kralycek
Příspěvky: 72

Příspěvek#33 » úte 14. čer 2016, 10:12

Jo, u některých cítím omezení, že bych je musela nosit na levém rameni, když sem zvyklá na pravé. Ale naučím se raději to, než si odírat stehna pouzdrem mezi nohama, nebo chodit jako gejša :). Falco moc pěkný, ale ke sportovnímu oblečení, nebo pro pány. Prostě dámy to maj opět trošku komplikovanější.

Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 520

Příspěvek#34 » úte 14. čer 2016, 10:37


Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#35 » stř 15. čer 2016, 19:33

Drvoštěpe, ono to nepůjde s každou zbraní :lol:
http://jokideo.com/wp-content/uploads/m ... n-rack.jpg

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#36 » stř 15. čer 2016, 19:45

Myslim že záleží hlavně na hrudníku ;)

Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 520

Příspěvek#37 » stř 15. čer 2016, 19:54

Espezet: Když si takový pouzdro najdeš třeba na Amazonu tak tam v objednávce je výběr zbraní pro kterou to chceš!
Všechny možný prcky tam najdeš ale velký bouchačky ne.
On má Sided pravdu, že také záleží na rozměrech té dotyčné, sám znám nejednu, která by ukryla bez problémů Desert Eagle .50 ale jaksi si nedovedu představit situaci, že by jí někdo přepad..

Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#38 » stř 15. čer 2016, 20:22

Jo, takzvané psí uši skryjou víc, to je fakt ;)
No, já si zkoušela zavěsit malou pistolku "tam", táhne to dolů (takže ty psí uši možná dokáže vyrobit i tam kde zatím nejsou :lol: ), i když samozřejmě v případě potřeby je funkce důležitější než estetika ;)
Ale neumím si úplně poředstavit situaci, kdy jdu, a za mnou podezřelé individuum, prostě situaci kdy už normálně držím v ruce pro jistotu připravený pepřák... a já si začnu sahat pod tričko, spodem nebo výstřihem... aby to eventuálního násilníka spíš ještě nepovzbudilo.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1856

Příspěvek#39 » stř 15. čer 2016, 20:29

Espezetka: a není pro ženskou ve finále na léto nejlepší klasická kabelka, jen na ní dávat víc pozor? pokud není možné žádné pouzdro na tělo.

Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#40 » stř 15. čer 2016, 20:41

Sedmej - asi ano. I když já si to naschvál zkoušela na "normální" kabelce, a pokud je na zip, tak otevřít to většinou trvá. Patentkům a sucháči bych moc nevěřila, a nezavřené kabelce taky ne.
Naštěstí pravděpodobnost že by člověk musel tahat zbraň bleskově v okamžiku překvapení je asi menší, než pravděpodobnost že by se mohl podle nějakých indicií připravit, ne?
A samozřejmě doufám, že situace kdy by člověk musel vytáhnout zbraň jinde než na střelnici je ze všech nejnepravděpodobnější...

Ale tak proč tu neprobrat různé možnosti dámského nošení a jejich pro a proti :)



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#41 » stř 15. čer 2016, 21:19

Udělat trhací očko, případně vyměnit zip za vhodnější, by měla zvládnout každá švadlena. V jiné souvislosti jsem na netu našel tenhle holster do kapsy: http://www.alabamaholster.com/product/f ... t-holster/

Pokud bych chtěl nosit v kabelce, tak by v ní měla být určitě vložka z kydexu.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1856

Příspěvek#42 » čtv 16. čer 2016, 06:40

Espezetka: jasný, to já tě od hledání něčeho lepšího nechtěl odrazovat. :)

Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 520

Příspěvek#43 » čtv 16. čer 2016, 07:09

Espezetka píše:Ale neumím si úplně představit situaci, kdy jdu, a za mnou podezřelé individuum, prostě situaci kdy už normálně držím v ruce pro jistotu připravený pepřák... a já si začnu sahat pod tričko, spodem nebo výstřihem... aby to eventuálního násilníka spíš ještě nepovzbudilo.

Ono je to o čase do dvou sekund u flashbang pouzdra. Určitě rychlejší než z kabelky! Viz:
https://www.youtube.com/watch?v=h8r6CY5UZyw
nebo
https://www.youtube.com/watch?v=0xsVKJxYlYI

Uživatelský avatar
Kralycek
Příspěvky: 72

Příspěvek#44 » ned 19. čer 2016, 06:47

Drvoštěp - :) tem "úchyt", nenazvala bych to ani pouzdro, pod podprsenku, je teda věc. Poprvé sem si myslela, že to je vtip. Protože pokud si ženská umí koupit správnou velikost podprsenky, tak se tam tohle prostě nenarve. Navíc, nevím, kdo by se chtěl v košíčku dělit o místo ještě s bouchačkou :D.

Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 520

Příspěvek#45 » ned 19. čer 2016, 06:56

Jen fakt, že podprsenku nenosím a tak nemám zkušenosti mě snad omlouvá že jsem tohle bral vážně..
Ale na těch videích to fakt vypadá funkční!
Bylo by zajímavé vědět kolik těch pouzder po 50$ prodali...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti