Kydex pouzdra_obecně



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#181 » sob 11. čer 2022, 20:27

Tahle spona je fakt neefektivní, ale kus ušetříš, když si dáš gumičky až na klip a pak šrouby. Následně na druhé straně je obvykle možné to nahřát a ten klip obtisknout a trošku více zapustit a tím to bude opět vodorovné. Přesně takhle jsem to kdysi u jednoho pouzdra dělal, ale už ho nemám že bych to nafotil.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#182 » sob 11. čer 2022, 20:55

jak naznačuje audis, nech si udělat pouzdro na míru a nehledej kompromisní řešení z hotovek... budeš-li mít palačinku z kydexu, bude to nepříjemné, proto se dělají ty vícedílné apendixy se zásobníkem spojené šňůrou, aby to při zachování tuhosti bylo ohebné... já třeba ten problém s klipem nevidím tak dramaticky (je venku, takže žádnou tloušťku nepřidává), spíše by to chtělo vybrat nějaký tenčí typ, ostatně ani excentrické umístění se nemusí zase dobře nosit, byť může pomoci dráp

zajeď si k Ondrovi (nebo RH, kam to máš blíž) a udělá to přesně tak, jak Ti bude vyhovovat na počkání - IMHO to stojí i za delší cestu a prodiskutuješ či vyzkoušíš různá řešení

Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#183 » ned 12. čer 2022, 08:07

audis píše:Viděl jsem a ongear umí vyrobit Kydex a jedna spona excentricky. Menší tloušťka pouzdra.
Spz: vymyslis problémy kde nejsou. Ber Kydex a nevymyslej.

Když nemůžu sehnat kydex tak jak bych to potřebovala, a řešení se zatím nabízí jen v hybridech, tak si vymýšlím jo :lol: díky za tip na ongear.

LordSalix píše:Tahle spona je fakt neefektivní, ale kus ušetříš, když si dáš gumičky až na klip a pak šrouby.

ok díky za tip :)

Mac.42 píše: zajeď si k Ondrovi (nebo RH, kam to máš blíž) a udělá to přesně tak, jak Ti bude vyhovovat na počkání - IMHO to stojí i za delší cestu a prodiskutuješ či vyzkoušíš různá řešení

RH jsem s tím oslovila, protože mám zatím pouzdra jed od nich, komunikace velmi příjemná a rychlá, nicméně závěr je "děláme jenom pouze, to co je v nabídce, nic navíc na zakázku ne." - to je citace z mailu.
Nevím bohužel kdo je Ondra, to je výše zmiňované ongear?



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#184 » ned 12. čer 2022, 09:29

Doporucuju zkusit Omega Holsters. Mam od nich momentalne vsechno a vzdycky byli ochotni se bavit v podstate o cemkoliv. Nekupoval jsem teda primo u nich, ale pres obchod tady v Brne. Nicmene primo na strankach maji i konfigurator jednotlivych pouzder (leva/prava, naklon zbrane atd).
Plus obe moje zbranovy pouzdra jsou takovy, ze tohle na strankach nema ani jeden vyrobce takze hodne custom :).



STOUPA 666
Příspěvky: 103

Příspěvek#185 » ned 12. čer 2022, 09:58

Nechal jsem si vyrobit na Kydexová pouzdra.cz na zakázku-maximální spokojenost.

Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#186 » ned 12. čer 2022, 10:18

koudak píše:Doporucuju zkusit Omega Holsters

Díky za tip.

STOUPA 666 píše:Nechal jsem si vyrobit na Kydexová pouzdra.cz na zakázku-maximální spokojenost.

To jsou právě RH. Taky mám od nich pouzdra, a velká spokojenost, ale momentálně holt vyrábí jen to co se dá naklikat v jejich konfigurátoru.



STOUPA 666
Příspěvky: 103

Příspěvek#187 » ned 12. čer 2022, 11:36

Jojo,mám z konfigurátoru,ale já venkovní.



Vladimir9
Příspěvky: 26

Příspěvek#188 » ned 12. čer 2022, 16:37

Je tu někdo, kdo má kydexové pouzdro pro revolver?



Jirkaa
Příspěvky: 8

Příspěvek#189 » ned 12. čer 2022, 22:59

JO, na Ruger LCR, samodomo, už jsem ho tady ukazoval: vlákno Pouzdro na revolver, str. 2.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#190 » pon 13. čer 2022, 08:41

Espezetka píše:Nevím bohužel kdo je Ondra, to je výše zmiňované ongear?

ano, ONdra Horský je ONgear, sídlí v Praze a běžně dělá věci zcela individualizované i na počkání (jakože dobrý se objednat na nějaký čas, aby na to měl prostor) ...vyslechne si tě, probere s tebou možnosti, uvaří ti kafe a než si přečteš magazín, mazlíš se s novým futrálem
(nebo tedy takhle to měl před covidem, snad se to moc nezměnilo)

Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#191 » pon 13. čer 2022, 10:06

Mac.42 to zní skvěle, díky moc :-)

Uživatelský avatar
Dominika
Příspěvky: 67

Příspěvek#192 » pon 13. čer 2022, 14:04

Máte někdo kydexové pouzdro na Glock 19X gen 5 i na svítilnu co se prodávalo v sadě ? Tedy i barvě zbraně. Foto pouzdra i značka beru jako +
Obrázek

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#193 » stř 17. srp 2022, 08:23

Sem ted nejak ve zmatku :) Kdyz budu mit kydex pro zbran se svitilnou, ale tu z pistole sundam (takovou tu malou která nepresahuje lauf) bude i tak pistole v pouzdru drzet?

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#194 » stř 17. srp 2022, 09:00

Dle konkrétního pouzdra. Pokud Kydex pouzdro je vyrobeno tak, že fixace je za přední část luciku (protože svítilna je malá a užší než šířka luciku), tak ano.

Pokud je pouzdro fixovano za svítilnu, tak ne. Pokud to vidím dobře tohoto příklad foto výše.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#195 » stř 17. srp 2022, 09:56

Aha jasny, díky. :) Takže musím vybrat svitilnu, která bude užší a fixovany to bude za kver. :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů