Objednávka AlienGear



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#16 » úte 18. dub 2017, 21:35

Zeptejte se Rampy - myslím že to řešil plnou mocí pro českou poštu (což nabízí ČP jako běžnou službu). Takže pár korun navíc, ale bez stresu a bez nutnosti řešit něco v Praze.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#17 » úte 18. dub 2017, 21:55

Jo, až dorazí zásilka, tak Ti pošta nabídne, že to vyřeší za Tebe.. Nascanuješ objednávku, platbu, plnou moc. Kolik se připlácí si bohužel nepamatuju a nemůžu to v mailu dohledat. :(



Rampa McKvak
Příspěvky: 27

Příspěvek#18 » stř 19. dub 2017, 06:02

Jop, je to tak, jakmile celnice chytne balík, tak ti ČP pošle dopis, ve kterým budeš mít návod a předtištěný všechny potřebný dokumenty, včetně plné moci. Poplatek za to, že to ČP za tebe vyřeší je necelých 200kč. Pokud někdo bydlí v Praze, asi je lepší a rychlejší si to vyřešit osobně, ale tohle řešení ČP trvalo jeden pracovní týden (v pondělí jsem posílal email s dokumenty a v pátek odpoledne mi doručovali balík).

Jinak určitě doporučuju předtím než balíček přijde se podívat sem https://www.ceskaposta.cz/sluzby/celni- ... -zahranici - konkrétně na "Žádost o elektronické zasílání oznámení o příchodu zásilek ze zahraničí" což si myslím značně zkrátí dobu proclení, jelikož nemusíte čekat na dopis, ale všechno proběhne elektronicky.

Jinak poplatek za proclení (když přešvihnete 150euro) se může lišit, je to od 1-10 procent z částky. Nám vyměřili cca 6%



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#19 » stř 19. dub 2017, 06:45

Upřímně - není to rychlejší, smysl řešit to osobně má jen ve chvíli, když máte možnost nějak okecat obsah balíku a pořizovací cenu obsahu, abyste srazili dolů daň a clo. Jakmile je tam faktura, tak to vyjde nastejno jako poštou a stojí to minimálně dvě hodiny času (které mají větší cenu než ty dvě stovky)...



Awertzue
Příspěvky: 103

Příspěvek#20 » stř 19. dub 2017, 07:05

Osobně to opravdu moc nemění, uz jsem tež přešel na elektronické řešení. ke všemu jak další tady to mam par kilaku do Brna než do daleké Prahy. Kdy začnem sepisovat kdo co chce?



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#21 » stř 19. dub 2017, 11:48

Já to na sebe nevezmu, v tuhle chvíli nebydlím na svém trvalém bydlišti, takže bych to jen komplikoval.



Jezevec
Příspěvky: 139

Příspěvek#22 » stř 19. dub 2017, 12:05

Jak jsem psal už předtím, vzal bych si IWB Tuck 3.0 a možná i kůži co by šla vyměnit za neopren. Takže za mě nákup okolo 60$. Vzal bych to klidně i na sebe, ale ne dřív než v půlce května. Do tý doby jsem opravdu zasekanej.



certik
Příspěvky: 9

Příspěvek#23 » stř 19. dub 2017, 12:44

Za me taky IWB 3.0, doplnim odkazem at je jasny ktery konkretne:
http://aliengearholsters.com/remington- ... lster.html + right handed, standard nylon clips + cloak dock + black steel clips (podle webu $58.64)

Na sebe to asi vzit muzu, ale potreboval bych k tomu asi penize predem a toto vlakno jsou moje prvni prispevky, takze to bude chtit velkou duveru :)



Jezevec
Příspěvky: 139

Příspěvek#24 » sob 22. dub 2017, 17:19

Nějak se to tady nehejbe. Takže to rozpohybuju sám :D Odpadla mi akce v půli května, takže klidně objednávku vezmu na sebe. Každej kdo se chcete přidat napište sem do vlákna. Termin dám do příští soboty, pak v týdnu bych to rád už objednal. Peníze budu chtít předem na účet. Po připsání všech peněz objednávám. Jsem z náchodska takže si většina z vás asi bude muset připočítat i poštu.



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#25 » čtv 27. dub 2017, 13:40

Tak já se k tomu taky konečně dostal, chtěl bych tuhle klasiku:

Alien Gear Cloak Tuck 3.0 IWB Holster (Inside the Waistband)
- Walther PPQ 4 inch
- right hand
- standard nylon clips

Nevím jak s koupí docku na zásobník.
Má to cenu za tu cenu?

Díky



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#26 » pát 28. dub 2017, 06:55

Jestli myslíš to univerzální pouzdro na zásobník, tak nemá. Já ho koupil, je to dobrej futrál, pěkně se konfiguruje, ale na nošení IWB se nehodí. Ta tloušťka pouzdra plus mechanismu plus vnitřní části spony je tolik, že jednozásobník nesmyslně vyboulí kalhoty. Pokud máš jako já pouzdro na 3:00, tak ten zásobník nedáš tak, aby nebyl buď nepohodlný, nebo výrazně viditelný (v tom případě vyrýsuje i pouzdro na druhé straně - laik asi nepozná, co máš, ale rozhodně pozná, že vypadáš nějak neforemně a divně).

Na druhou stranu jako OWB pouzdro je to super, protože jde různě naklápět a má dvě spony. Tj. na závody kde využiješ zásobník by bylo hodně dobré (netuším jestli pravidla umožňují OWB pouzdra). Na odnos na střelnici je pohodlné (OWB si ho nastavíš tak, že o něm nevíš). Na denní nošení se použít nedá. Tj. budu ho používat, ale za tu cenu je to zbytečně drahé. Pokud bys ho chtěl nosit OWBy, tak tam už by asi za tu cenu bylo velmi dobré. Kdybych si mohl dovolit nosit OWB zásobník, tak to pouzdro nosím - ale bohužel jsem kancelářská krysa a nemám ho jak skrýt, aniž bych to měl nepohodlné.

Na IWB si udělám kožené vnitřní pouzdro, bude to pohodlnější...

PS: Docela pěkná vychytávka na něm je - přímo v něm je držák na imbus, kterým se upravuje síla sticku pouzdra.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#27 » pát 28. dub 2017, 07:07

Jak píše jhora - na 9 hodinu se spíš než tohle hodí normální owb kydex na zásobník, ale pokud to Alien posuneš víc na zadek (jak to evidentně amíci nosí), tak to celkem jde, ale třeba do auta nic moc.



Rampa McKvak
Příspěvky: 27

Příspěvek#28 » pát 19. kvě 2017, 05:34

Zeptám se jenom... šli jste do toho nakonec?



certik
Příspěvky: 9

Příspěvek#29 » pát 19. kvě 2017, 05:59

Jojo, zrovna nam zasilka vyrazila na cestu z US :) Zda se ze se od vasi objednavky trochu zmenily pravidla, posilaji vyhradne DHL a je to drazsi, ale objednali jsme a snad budou pouzdra brzo doma.



Rampa McKvak
Příspěvky: 27

Příspěvek#30 » ned 21. kvě 2017, 17:45

Okej bezva, držím palce :)

My právě někdo psal, že řeší tu objednávku a cena za poštovný byl celkem randál oproti tomu co jsme platili my.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů