Laserový zaměřovač pro Glock 48



revon1
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » sob 22. kvě 2021, 22:02

Dobrý den,
prosím o radu. Zakoupil jsem Glock 48 s railem - tzv. „slimline rail“. Bohužel na něj nesedí nejběžnější laserové zaměřovače na montážní lištu 22 mm. Nevíte, který laserový zaměřovač by mohl být kompatibilní? Mám na mysli ty "obyčejné" zaměřovače, cca do 1000,- Kč. Děkuji.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#2 » ned 23. kvě 2021, 14:07

Ti chybi jedna nula nebo sis splet slovo "obycejne" se slovnim spojenim "cinske mrdky"?



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#3 » ned 23. kvě 2021, 14:48

Fakt na to radši rychle zapomeň, to si dávají děcka na airsoftky aby byly cool. Jim nevadí, že po pár ranách to míří jinam, protože stejně míří přenášením proudu kuliček. Předpokládám, že G48 je na nošení ... to si pak budeš na fake laser z aliexpresu za litr dělat kydex na zakázku za dva?

Asi jediná bezproblémová volba za cca 5000 je TLR-6. Už je i ve variantě pro G43/48 rail. Asi by se dal nějak naroubovat i Olight Baldr Mini, zkoušel jsem ho (tehdy PL-2mini bez laseru) na staré G43 přes redukci recover tactical. Ale je to docela macek, nehodí se to na microcompact pistoli. A oproti TLR-6 to vyžaduje úpravu a zakázkové pouzdro. Taky je zde otázka, k čemu je laser na EDC pistoli ... jako doplněk ke světlu proč ne, ale samostatně?

K tomu roubování - pokud sedí délka a zářez, tak stačí vytisknout redukci:

https://www.youtube.com/watch?v=25x4EN7ThuM



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#4 » ned 23. kvě 2021, 16:18

Laserový zaměřovač z nikoho pistolníka neudělá. A kdo chce v noci strašit laserem, nepotřebuje ho na pistoli. Za mě je to drahý a zbytečný doplněk zbraně. Ale proti gustu ...



revon1
Příspěvky: 2

Příspěvek#5 » ned 23. kvě 2021, 19:46

Nejsem žádný pistolník a ani v nejmenším po tom netoužím, optimálně pokud ji v životě použiju jen na střelnici. Mám ji teprve krátce a aktuálně předpokládám, že bude zejména doma v trezoru. Je ale možné, že se to časem změní a budu ji nosit, proto jsem volil raději užší Glock. Ten zaměřovač mi přišel spíš jen jako dobré příslušenství pro situace, kdy ji bude nutno ve stresu použít a nebude čas na nějaké velké míření. Každopádně všem děkuji za Vaše přínosné názory.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#6 » ned 23. kvě 2021, 20:02

ve stresu se laserem míří stejně blbě jako obyč mířidly.
Dále:
1) tečku nemusíš na cílí hned najít.
2) tečka bude rozklepaná. Létat sem a tam o metr jak se ti klepou ruce. Ano naco..
LaSER na sebeobranu zbytečné.

Dále na sebeobranu to vidím tak po pár tisících ranách a po 20 závodech, že do 10 metrů vzdálenosti k cíli na čas, nemířím mířidly. Tasím, držím a vím že to letí tím směrem do černého. Mířidla nesrovnávám, zdržuje to, zbytečný. A to jsem jen pokročilý střelec.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů