Timer Shotmaxxfíša
Příspěvky: 256

Příspěvek#16 » sob 13. úno 2016, 21:46

Tak to asi přehodnotím a oželím funkci odpočítávání 2 minut, použiji stopky jako dosud.
Nabízejí snad něco na IFON nebo jak se to menuje, ale nic jsem neobjevil ( upozorňuji, že anglicky jsem analfabet a počítačově taky, natož naprogramovat něco někam mi je taky na hony vzdálená věc ). Proto se snažím ze zkušenějších něco vypáčit. Škoda že nejsou o tomto timeru někde stránky v češtině, zajímalo by mne s čím to přes bluetoth jde napasovat, abych po tréninku si mohl prohlédnout jednotlivé stage, nebo série.pajapety
Příspěvky: 291

Příspěvek#17 » stř 24. úno 2016, 12:24

Takže mám několik zkušeností s tímto timerem.

Pozitiva:

Baterka - nabil jsem ho 10.2. a od té doby jsem si s ním občas hrál, většinu času byl v režimu hodinek a minulou sobotu jel nepřetržitě od cca 8:00 do 15:00, když jsem pískal v Čelákovicích. Stav baterky dnes: 55%, což vzhledem k tomu, že byla jen jednou nabitá, považuji za velmi pozitivní.

Timer na volně svěšené ruce bezchybně snímal všechny výstřely různých ráží. Naprosto skvělá věc je, že jako rozhodčí máte s tímhle timerem volnou ruku navíc, ve které můžete držet třeba záslepky/desky apod.

Spy mode: moc pěkná vychytávka. Vyzkoušeno v Čelákovicích na čtyřech situacích a časy se od timeru rozhodčího rozcházely maximálně o desetiny vteřiny (lze případně doladit).

Negativa:

Pokud jej budete kupovat, doporučuji rovnou přikoupit i ochranný kryt spolu s krycími foliemi. Displej je prohnutý a není "utopený" do těla timeru, takže jakákoli neopatrná manipulace může vést k poškrábání displeje.

Čitelnost displeje při snížené hladině osvětlenosti není nejlepší. Na přímém slunci je ale skvěle čitelný. Ve tmě, díky podsvícení displeje, také.

Celkově tenhle timer hodnotím kladně a neměnil bych.fíša
Příspěvky: 256

Příspěvek#18 » stř 24. úno 2016, 21:25

Děkuji za recenzi, fakt zvažuji koupi, jen mi trochu ještě odrazuje ta angličtina a připojení k PC, pořád v tom mám nějak nejasnoLuboš16
Příspěvky: 109

Příspěvek#19 » úte 8. lis 2016, 22:46

Koupil jsem starší SHOTMAXX, ale bohužel k němu není český návod, takže tímto prosím zdejší majitele tohoto timeru, zda by neofotili návod a neposlali mi jej, popř. jej vložili sem pro případné další zájemce. Díky Lubošpajapety
Příspěvky: 291

Příspěvek#20 » stř 9. lis 2016, 21:18

Jestli to neudela nekdo driv, tak o vikendu zkusim navod ofotit a nasdilet..

Sent from maj tojlet juzink founpajapety
Příspěvky: 291

Příspěvek#21 » pon 14. lis 2016, 11:59

Takže návod jsem nafotil na mobil, udělal z něj PDF a to naleznete zde:
uloz.to/!Up9WIAMMQQ9K/navod-shotmaxx-pdf

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host