Příslušenství k revolveru



Sody
Příspěvky: 316

Příspěvek#1 » úte 13. bře 2018, 22:58

Tak jsem si konečně koupil revolver a během čekání na PZ, které jsem si krátil googlením nových střenek, jsem narazil na nečekaný problém. Nejlepší výběr jsem našel na americkém Amazonu, ale jak asi už tušíte, objednávku jsem nedokončil, protože mám špatnou adresu. A nejen že mi nepošlou střenky, ale ani spoustu dalšího zajímavého příslušenství, které jsem si navymýšlel :) . A ani na "záložní" německou adresu.
Na britském a německém Amazonu takovéhle zboží prakticky nevedou, na Ebay je toho velmi málo a na Aliexpresu téměř nic.
Asi řeknete, že jsem objevil Ameriku (doslova) :) , ale co s tím? Má smysl to zkoušet přes různé přeposílací služby? Nebo se smířit s menším sortimentem v našich obchodech a vyššími cenami na Brownells? Jak to děláte vy?



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#2 » stř 14. bře 2018, 08:55

Přeposílací služby často mají výluky na materiál týkající se zbraní (včetně neškodných věcí), takže než je použiješ, tak si dobře ověř, že ti tu zásilku skutečně přepošlou (jak co se týká obsahu, tak odesilatele).

Pokud to najdeš na Brownells nebo v nějakém českém shopu, vyjde to levněji než přeposílací služba (je to dáno tím, že jim přijde celá bedna věcí a i když jako celek bedna váží víc a doprava je tím dražší, tak poštovné se rozloží mezi položky, větší obchody často nakupují za velkoobchodní ceny a náklady jsou ve výsledku nižší).

Další varianta je najít někoho, kdo tam lítá, aby ti to objednal a přivezl.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#3 » stř 14. bře 2018, 09:06

ony ty ceny obvykle korespondují s kvalitou provedení víc než z obrázkama

no a "babo raď ", když neuvedeš na jaký revolver, jaký materiál a design



Sody
Příspěvky: 316

Příspěvek#4 » stř 14. bře 2018, 10:46

Mám s&w 686, ale šlo mi o princip. V US mají desítky modelů, tady horko těžko dva za výrazně vyšší cenu. Ale i kraviny typu speed strip. Kus plastu, který bych čekal, že objednám z Číny za dolar. I těch osm dolarů z us bych za to dal, ale když už na ebay najdu někoho, kdo by mi to poslal, tak chce skoro 20 dolarů za poštu.
Říkal jsem si, že nebudu sám koho to štve a všichni přece nerezignovali. Nebo ano?



Niaz
Příspěvky: 131

Příspěvek#5 » stř 14. bře 2018, 11:35

Ono ti asi nic jinýho než rezignovat nezbyde. Pokud nemáš někoho v Americe kdo si to tam koupí a při cestě do ČR strčí do báglu, tak máš asi smůlu.

Já bych taky chtěl montáž na pušku za 30$, ale do ČR nezasílají tak si ji asi budu muset pořídit tady za víc jak dvojnásobek.



albion66
Příspěvky: 25

Příspěvek#6 » pon 18. čer 2018, 11:40

Brownells.com

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů