P: Glock 17 gen3 + pouzdra + náhr. díly

Staré neaktuální inzeráty


mario234
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » pon 25. kvě 2020, 19:03

Prodám nevyužitý Glock 17 gen 3 + 4 x zásobník + 2 x zvětšená botka zásobníku (1 x plast, 1 x hliník). Vystříleno pár tisíc nábojů. Smirkový polep na rukojeti. Zbraň nebyla nošena, povrchovka bez výrazného opotřebení. Zbraň ve vynikajícím stavu, pouze na spodní straně závěru jsou otlaky typické pro tuto generaci (bez vlivu na fukci zbraně - viz. foto). Kdysi dávno jsem objel pár závodů IPSC (bez velkého úspěchu). Pak zbraň skončila na dlouho v trezoru. Jednou za uherský rok jsem ji vzal na střelnici. Teď jsem si koupil 1911 v .45 a tak bych Glocka používal ještě méně. Snad někomu poslouží víc.
Dále přikládám IPSC pouzdro, originál Glock plastové pouzdro na pistoli a zásobník, IMI plastové pouzdra na pistoli a na 2 zásobníky. Dále 2 ks přídavných hřbetů rukojeti, rozšíření zásobníkové šachty, prodloužený záchyt závěru, prodloužený záchyt zásobníku, stavitelná kovová terčová mířidla(na zbrani jsou originální Glock stavitelná plastová mířidla) a původní stojinu spouště (ve zbrani je stojina 2 kg).
Na zbrani nebylo prováděno žádné broušení ani leštění spoušťového mechanismu, všechny díly a pružiny původní.

Cena za vše 11.000,- Kč (nechci prodávat po částech).

Zbroják a nákupko nutné.

Místo předání Třinec.

G17.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



mario234
Příspěvky: 2

Příspěvek#2 » úte 13. říj 2020, 12:29

Prodáno.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 24 hostů