P: Prodám pistoli Ruger LCP

Staré neaktuální inzeráty


mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#1 » ned 14. led 2024, 16:10

Prodám pistoli Ruger LCP. Jedná se o variantu po faceliftu, tzn. s měkčí spouští a čitelnějšími mířidly. Zbraň jsem kupoval v roce 2014, chvíli nosil, ale časem sloužila jen pro zajímavost a příležitostnou střelbu. Opotřebení je tak nízké, což lze vidět z fotek hlavně a mohu poslat i vnitřní spoušťové ústrojí. Na zbrani jsem měnil jen vratnou pružinu a vodící tyčku pružiny, protože ta původní nebyla kvalitní a zvyšovala riziko záseků, což mi doporučil přímo prodejce.

Na zbrani je originální Hogue grip, se kterým se zbraň mnohem lépe drží. Samozřejmě ho není problém sundat.
Ke zbrani je jeden originální zásobník + náhradní (made in USA z Brownells). Dále přidám originální přepravní pouzdro a krabičku Ruger. Na nošení jsem měl pouzdro Falco. Sice textilní, ale mnohem lepší a pevnější než dasty, takže je použitelné a bezpečné. Ke zbrani předám několik krabiček střeliva.

Prodej pouze komplet, ZP a NP nutné, k vidění v Pardubicích, Hradci Králové. Prodej možný i v Praze po domluvě.

Fotky zde - lze je zobrazit bez stahování:
https://www.uschovna.cz/zasilka/NXNGWT94TPMKE4C9-2ME/

Cena: 3900,- Kč

Důvod prodeje: Sjednotil jsem ráži na 9x19 a LCP leží zbytečně v trezoru, tak může někomu jako kapesní obranář posloužit.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#2 » čtv 7. bře 2024, 10:59

Cena: 2900 Kč



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#3 » pát 8. bře 2024, 14:38

Fotky už nefungují.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#4 » pon 11. bře 2024, 13:00

rezervace



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#5 » pon 18. bře 2024, 15:55

prodáno, děkuji

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kojak a 2 hosti