czechammunition eshop



Cepin
Příspěvky: 17

Příspěvek#1 » pát 20. zář 2019, 13:22

Ahoj,
mate nekdo prosim zkusenost s https://www.czechammunition.cz ?

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 330

Příspěvek#2 » pát 20. zář 2019, 14:41

Zkušenost nemám. Už dříve jsem si říkal, že je zde díra na trhu - e-shop se zbraněmi a střelivem, případně firma se ZL, která by zajišťovala přepravu zbraní a střeliva z více e-shopů k zákazníkům. Vida, díra už se zaplňuje. Ceny nejsou nejnižší, ale slušné jsou. Kontaktní údaje odpovídají, jen v OR nejsou žádné účetní výkazy, no asi začíná.

Na první nákup bych vynechal platbu předem a jinak bych se nebál. Riziko je asi minimální. Až budu něco nakupovat, určitě tento e-shop s doručovací službou vezmu do úvahy (cena). Držím projektu palce.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#3 » pát 20. zář 2019, 18:18

Zkušenost mám, už 2x sem nakupoval střelivo a pár dalších drobností a v poho, s majitelem si člověk i dobře pokecá. V obou případech sem nakupoval na dobírku.

Jen je třeba počítat s tim, že někdy závoz pár dnů může trvat, prostě to fakt rozváží jeden člověk.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 695

Příspěvek#4 » pát 20. zář 2019, 19:52

pedro! píše:přepravu zbraní a střeliva z více e-shopů k zákazníkům.


Takovou možnost tam nevidím, nebo Tě asi špatně chápu. Rozváží zboží v vlastního eshopu, to jo..

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 330

Příspěvek#5 » pát 20. zář 2019, 21:01

No myslel jsem si, že jeden e-shop se zbraněmi, který by rozvážel sám, by to nezvládl, že by se to nevyplatilo a tak jsem spíš uvažoval o doručovací službě se zbrojní licencí. Jako kdyby si třeba (příklad) Geis pořídil zbrojní licenci a doručoval by z různých zbraňových e-shopů, což by se asi komerčně vyplatilo.

Vidím, že jsem se mýlil a tento člověk se do toho pustil sám, což obdivuji a proto držím ty palce.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#6 » sob 21. zář 2019, 07:47

Jo, má starší Oktávku Combi TDI a podle toho jak popisoval ty rozvážky, tak bude mít ta Oktávka nalítáno tak milion km :)



Cepin
Příspěvky: 17

Příspěvek#7 » pon 7. říj 2019, 12:13

Tak vse ok... Pan zbozi dovezl a mohu jen doporucit.
A Oktavka ma prej jen kolem 300000tis km :D...



tapuz
Příspěvky: 12

Příspěvek#8 » pát 11. říj 2019, 08:42

Tak jsem taky vyzkoušela a nakupovala střelivo. Na základě vašich dobrých zkušeností tady jsem rovnou platila bankovním převodem. Všechno proběhlo v naprostém pořádku, dobrá domluva, dovoz až před dům, pán je příjemný sympaťák. Můžu rozhodně doporučit, sama tento obchod jistě využiji znovu.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#9 » pát 11. říj 2019, 09:03

Takový dotaz, auto má olepeno? Nedovedu si představit, že mi někdo před domem začne vykládat krabice střeliva z auta s nazvem firmy. Sousedi jsou až nepříjemně všímaví.. :D



tapuz
Příspěvky: 12

Příspěvek#10 » pát 11. říj 2019, 09:19

Nene, auto má bez polepů, čistě bílé, nic nenasvědčuje tomu, že převáží takový "arzenál" :D . Ledaže by soused zrovna v tu chvíli potřeboval projít těsně kolem auta a nahlédl by do kufru, ale to si lze ohlídat. K nám pán přijel včera večer až asi v půl desáté a je to na pražském sídlišti. Tak si dovedete asi představit, co by bylo, kdyby nějaký všímavý kolemjdoucí nebo nějaký kuřák na balkoně tušil, že se tam v noci přímo před domem překládá z auta do vozíku střelivo.



sonor
Příspěvky: 354

Příspěvek#11 » pát 3. dub 2020, 21:52

Dva nákupy, z toho jednou střelivo podruhé zbraň. Vše v naprostém pořádku.

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 229

Příspěvek#12 » sob 18. dub 2020, 08:13

Tak už se taky těším na větší dodávku munice. Samozřejmě jsem to objednal v pátek večer, takže přes víkend si počkám určitě, ale mohli byste se podělit se zkušenostmi, jak dlouho po zaplacení trvá dodání? Druhý den? Do týdne? Čtrnáct dní?



milonk
Příspěvky: 102

Příspěvek#13 » sob 18. dub 2020, 08:39

Zalezi kolik toho maji. Ted toho maji min, o vikendu jsem objednal a v patek to mel. Pred krizi toho meli fakt hodne, takze to obcas trvalo dele. Je fakt, ze vzdy objednavam dopredu a pisu jim, ze na to nespecham, takze obcas to dovezli i po ctrnacti dnech nebo trech nedelich. Ale beru to jako dan, ze se nemusim nikam trmacet. Dokonce se mi stalo, ze dovezli zbozi dopredu (jeli okolo) a fa k zaplaceni prisla az po moji urgenci :-). Takze za me maximalni spokojenost.



sonor
Příspěvky: 354

Příspěvek#14 » sob 18. dub 2020, 11:08

Jsou v pohodě.

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 229

Příspěvek#15 » ned 26. dub 2020, 12:07

Malý update, zaplatil jsem v pondělí odpoledne, ve středu večer jsem to měl. Super přístup a domluva, moc rád udělaám "reklamu"...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů