Seznamka



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#1 » úte 25. srp 2020, 17:57

I zbraňofilové mají sociální potřeby a nenašel jsem žádnou webovou službu, která by tyto potřeby uspokojivě naplňovala (čti: mimo komunitu na nás koukaj v lepším případě jako na exoty, v horším případě jako na teroristy :) ).

Nechť tento topic funguje jako "safe space" pro lidi, kteří z jakýchkoliv důvodů hledají i off-line společnost.

Představoval bych si to trochu jako burzu - žádná diskuse, jen inzeráty, kontakt přes PM.



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#2 » úte 25. srp 2020, 17:59

A hned začnu :)

Hledám střelkyni na návštěvy střelnic, jiných kulturních pořadů, diskuse o zbraních a dalších zajímavých tématech. Praha a okolí, zejména to severovýchodní.

Já 35 let, GP P1S, GP Q1S a Sa. vz58.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#3 » úte 25. srp 2020, 19:28

Taky přihodim, Žatec a okolí, střelnice, pokec.
Já 40 let.



stanleyVolf
Příspěvky: 48

Příspěvek#4 » ned 14. srp 2022, 11:15

Taky se přidám....hledám kámoše....neznam nikoho se zbranemi.......pokec strelnice,.....Praha



Jacobson
Příspěvky: 87

Příspěvek#5 » ned 21. srp 2022, 14:08

Ahoj. Hledám parťáka na střelnici v okolí Plzně. Střílím převážně mirenku ze všech možných druhů zbraní. Oblíbená střelnice v Mýtě. Ideálně tak jednou týdně. Rád bych trénoval dynamiku, ale nemám moc kde. Před covidem jsem začal střílet trap na střelnici v Lobzich a po covidu už jsem se k tomu nedostal, ale mám v plánu opět začít. Když by měl někdo chuť na společný trávení volnýho času střelbou, budu rád když se ozve. Nejsem žádný super střelec, spíš nadšenec, takže se můžou klidně ozvat i začátečníci. Jinak něco víc o mně, ve světě zbraní se motám od 10 let. Od 15 let zbrojní průkaz. Cca 8 let jsem střílel závodně vzduchovku a malorazku, jinak rekreačně z velkorazek. Je mi lehce přes 30 let, tak by bylo fajn mít parťáka stejný genetace, ať najdeme společnou řeč. Budu se těšit na případný reakce, s pozdravem Kuba



VisX
Příspěvky: 4

Příspěvek#6 » stř 31. srp 2022, 14:14

Ahoj, bude mi 40, jezdim prevazne v Praze 4/10.
Rad bych narazil na nekoho/skupinu kdo by sel obcas strilet.
ZP mam chvili, v trezoru 2 kratky, odstrileno par tisic. MV-101 za mnou a jinak nic.
Rad bych i chodil navenkovni strelnici, ale nevim kam jezdit, mirenka ze stavu by chtela necim obohatit.
Do bodoucna me mirenka ani IPSC me nelaka, vlastne asi jen obr. strelba/LOS? (jasne napred se musim naucit chovat a mirit :) ).

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#7 » stř 31. srp 2022, 14:41

jestli máš odstříleno pár tisíc, tak už se asi chovat umíš...
v tom případě se LOSu vůbec neboj - nemusíš hned vyhrávat, ale průpravu Ti to dá nejlepší možnou
(a i tam potkáš širokou škálu lidí)



Jarda.Jezek
Příspěvky: 865

Příspěvek#8 » pát 2. zář 2022, 06:49

LOSu se neboj, podívej se na kalendář a začni jezdit na závody, které ti vyhoví místem a časem. Plno věcí k LOSu se dá trénovat i na jednom stavu. Sám chodím teď před nedělním mistrovstvím v LOSu jednou až dvakrát týdně trénovat na AVIM na Florenci a rozhodně se nenudím mířenkou. Pak to bude pochopitelně řidčeji, ale jestli jestli chceš, můžeme se domluvit a zajít i jinam. Kontaktní údaje jako jméno, email, telefon a případně Skype nebo Google chat mi napiš do SZ. 40 mi už bylo před pár lety a střílím odmala...



Cocman
Příspěvky: 17

Příspěvek#9 » úte 6. zář 2022, 14:00

Ahoj. Je mi 34 a hledam jednotlivce nebo skupinu, ktera by me vzala pod kridla. ZP mam kratce, ale uz mam za sebou kurz Basic Pistol ( ne HT ).
Pohybuju se v okoli Nymburka, ale neni problem dojet do nejake rozumne vzdalenosti.
Zatim mam nastrileno kolem 300 ran a neco i nasuseno.
Bohuzel v mem okoli jsou lide, kteri jedou jenom mirenku, ale me to tahne na otevrenou strelnici, obrannou strelbu atd.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů