Vztah partnerek k nošení zbraně

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#61 » čtv 29. říj 2020, 19:30

8 znaků děti omrknou jako nic. Stačí jeden pohled. Bezpečný je minimálně 64 místný kód.



Daleko
Příspěvky: 137

Příspěvek#62 » pát 13. lis 2020, 22:53

hackerjack píše:Nepoložil jsi tu otázku poněkud politicky nekorektně? Setkal jsem se před časem s párem, kde ona měla trezor se zbraněmi a on si s tím moc nevěděl rady. Ale jestli nosila nevím, byl jsem z té situace sám překvapený a zapomněl jsem se zeptat.


Ani ne, statistika je v tomhle neúprosná, ale výjimky pochopitelně existují, bratranec (tedy trochu vzdálenější, exaktně češtinsky "vlastník") si vzal děvče z typicky lesácké rodiny, Evča střílela asi už od školky a on si teprv loni udělal ZP - že jako ke stříbrné svatbě :-)



MojeTikka
Příspěvky: 1549

Příspěvek#63 » sob 14. lis 2020, 07:51

Znam i situaci, kdy chlapek skoncil v exekuci a dcera si udelala ZP a zbrane ziskala, aby je exekutor neukradl. Nakonec je i myslivkyne a docela ji to bavi.

Uživatelský avatar
TheMlok
Příspěvky: 107

Příspěvek#64 » čtv 15. črc 2021, 12:39

No moje manzelka mi usila krasnej futral na broknu :) A tesi se az si koupim kalacha, protoze chce vyzkouset par napadu na dalsi futral co ji pak napadly.

Manipulaci ovlada zakladni kdyby neco, mame deti. Starsi dcera mi pomaha s prebijenim hlavne pranim nabojnic. A lis mame na pracovnim stole, sundavam jen kdyz tam potrebuje dat sici stroj. Nosim vsude a vzdy. Nechape proc nektery lidi hystercej ze zbrani. Navic mame styl humoru a kdyz se dotyka zbrani tak ho radsi prezentovat nebudu na verejnem foru :D Jsou to samozrejme jen vtipy ;)

A pomaha mi vymyslet co poridit dalsiho (chci toho hodne a nikdy nevim co driv), obvykle me vyklidni prisetrit si na to co fakt chci nez ted neco koupit za kazdou cenu.



MartinVM
Příspěvky: 5

Příspěvek#65 » čtv 15. črc 2021, 14:46

Nejen vztah partnerek. Dcera měla také řekněme velice rezervovaný vztah. Ale ve v práci, kde dělá mají mladou myslivkyni - nejdřív se bavily holky o oblečení a teď už se baví o flintách... :-) :-) Netlačit na pilu, to půjde...

Uživatelský avatar
TheMlok
Příspěvky: 107

Příspěvek#66 » pát 16. črc 2021, 08:22

Jjj, presne, skvela scena byla kdyz moje 4 leta dcera byla u babicky, koukaj na pohadku, tam je kresleny myslivec a babicka rika "Podivej jakou ma flintu", a dcera na to s klidem "To neni flinta ale dvouhlavnova brokovnice ty tunto" :D



jihlavak
Příspěvky: 23

Příspěvek#67 » pon 19. črc 2021, 10:35

Manželka má v trezoru dva svoje kousky. Sice nenosí, ale zase je ráda že se s tím tahám já. Na výlet do Prahy, do kina, večer na procházku...
I děti si musím pochválit, dobře chápou k čemu to je a co s tím. Ty mají zase největší starost, jestli "mám" když jdeme na výlet do lesa. Protože medvěd, vlk i prase, na ně číhají pomalu za každým stromem :-)
Jinak potvrzuju, že ženskou nejlíp přesvědčí blízká zkušenost. U nás nedávno čokl místního hogofogo podnikatele zle pokousal pětiletýho kloučka a jeho máma tam byla sama s druhým děckem v náručí. Situace naho... ale z manželčinýho slepičího spolku od té doby neslýchám žádné jízlivé poznámky o paranoidních představách.



Remy
Příspěvky: 28

Příspěvek#68 » pon 1. lis 2021, 14:59

ZP u mne za mírné podpory /víme všichni co se děje ve světě kolem, může se hodit/ Pak se mnou střelnice a sype to tam jak dědek uhlí do sklepa :) a docela slušně. Teď ještě dcery, starší že vůbec. Mladší zaujalo, že by konečně uměla něco, co starší nedává a názor - radši umět a nepotřebovat než potřebovat a neumět. Takže snad bude i nějaký dorost, návštěvu střelnice mám slíbenou.



Remy
Příspěvky: 28

Příspěvek#69 » pon 1. lis 2021, 15:06

A k nošení - pouze údiv, TOHLE s sebou taháš?



bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#70 » úte 2. lis 2021, 10:10

Noseni je dle me to, co nejvic lidi nepobiraj. Na to dycky rikam, ze zavreny doma v trezoru je to k nicemu.

Uživatelský avatar
Susa669
Příspěvky: 18

Příspěvek#71 » úte 2. lis 2021, 10:36

Já říkám lepší mít a nepotřebovat než nemít a potřebovat a v té druhé situaci už jsem byl a znova nechci.
Když má někdo víc času a zajímá se klidně mu odvyprávím jak mi uprostřed pole UK mával nožem u krku a dej mi 20 tisic nebo te zapichnu… =) Většina pochopila… =D

Necituj bezproštředně předcházející příspěvek! Přečti si pravidla fóra. Peggy



maxx77
Příspěvky: 73

Příspěvek#72 » úte 2. lis 2021, 17:19

Moje mi říká že jsem paranoidní.



Svanci
Příspěvky: 8

Příspěvek#73 » úte 30. lis 2021, 16:29

U nas doma ze zacatku hlasky: "Jedeme do obchodu, ne na strelnici". Ale zadny problem s tim nikdy nemela. Manzelka vztah ke zbranim nema. Byla se mnou i na strelnici si to zkusit a malorazka ji docela bavila, ale k zivotu to nepotrebuje. Ted uz tak nejak automaticky pocita, ze zbran s sebou beru skoro vsude a i hlaska se zmenila na: "Mas s sebou kamosku?" :D



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#74 » stř 1. pro 2021, 18:22

maxx77 píše:Moje mi říká že jsem paranoidní.


Což ovšem neznamená, že tě nesledujou. Zkus jí to říct, třeba se aspoň zasměje :)

U nás to nakonec zafungovalo tak, že žena nemá zbraně ráda, ale bere to jako můj koníček, kterého se prostě nevzdám a nekomentuje to. Jakési příměří.



Remy
Příspěvky: 28

Příspěvek#75 » čtv 25. led 2024, 10:51

Takhle to s ZP před pár lety bylo u nás. Tohle je vlastně takový malý coming-out. Jak říká MartinVM, netlačit na pilu.
Ženský jedou co se zbraní týče na emoce. Přemlouváš a vysvětluješ a výsledek je " chápu ALE NELÍBÍ/NECHCI" .
Zkuste dát přečíst tohle :

https://medium.seznam.cz/clanek/magdale ... ovce-42141

Neříkejte, že jsou špatné matky, protože nedovedou překonat hloupost, lenost a předsudky :D
Pokud mluvit, tak obejmout a něco ve smyslu: " Miluju tě. Znáš mě. Chci chránit tebe, naše děti i ostatní."

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Sam Jr. a 9 hostů