Zpřísnění držení zbraní v Německu

Uživatelský avatar
Vovas
Příspěvky: 91

Příspěvek#1 » úte 13. pro 2022, 21:41

Já celou tuto kauzu raději nebudu komentovat, nicméně němci se naučili zabít několik much jednou ranou.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... icni_safaj



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#2 » úte 13. pro 2022, 22:18

Němci, a to ani v praxi, nepochopili, že když někdo bude chtít cokoli udělat, zákony ho nezastavěj, že zákony zasyavěj lidi slušné, jinak řečeno ty, které žádnou lumpárnu nechystají. V tom tkví degenerace společnosti. A tím, že to nepochopili ani v praxi mám na mysli to, že už jim to reálně na světě dost lidí, včetně např. Putina, ukazuje. A oni se nepoučili a nepoučej.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#3 » úte 13. pro 2022, 22:46

Klíd.
Nadpis tradičně českých presstitutů (placeno za klik) je tradičně velmi nadsazený a lživý. Aby vzbudil co největší zájem kliknout. Klik na nadpis = peníze z reklamy. V článku pak je (snad pravdivě) uvedeno, že to jsou nápady jednotlivců z vlády a možná i mimo vládu nevím (říkám tomu výstřiky), které mají daleko velmi daleko k tomu, než budou zavedeny (v českém legislativním řádu výstřik poslance musí někdo přetavit do návrhu zákona, ten musí projít procesem poslanecké sněmovny, pak senátem, pak prezident). Takových výstříků udělám dvacet za den. Takových výstříků (slušněji řečeno tedy nápadů) mají čeští politici jeden za den, ale do návrhu zákonu se přetaví jeden za 4 roky. Zpět k Německu. Porovnejte sami nadpis a výnatek z článku.
Německo kvůli pučistům zpřísní držení zbraní. Ač jim zabavilo kuše a meče


Alespoň tak si to představuje předseda sociálních demokratů (SPD) coby nejsilnější vládní strany Lars Klingbeil. Také krajně pravicová Alternativa pro Německo (AfD), která podle něj s Říšskými občany spolupracuje, má být pod stálým dohledem bezpečnostních složek.
Podporu má Klingbeil také u své stranické kolegyně a ministryně vnitra Nancy Faeserové, přičemž první nástin související novely chce vláda předložit ještě do konce letošního roku.
Koaliční Zelení jdou ještě dál a navrhují „systematické odzbrojení“ Říšských občanů a tvrdý postup proti AfD, jež je podle předsedy Zelených Omida Nouripoura „prodlouženou parlamentní rukou všech, kdo stojí proti této republice“. Rizika spojená s působením Říšských občanů podle Zelených stát dlouhodobě podceňoval.

Takže nezpřísní. Si představuje, podporu představy má a navrhuje nad rámec představy. Nic víc. Výstřik.



JirkaCV
Příspěvky: 1523

Příspěvek#4 » stř 14. pro 2022, 07:32

Němečtí Zelení by nejradši zakázali i příborové nože, pak by jistě na Zemi nastal ráj. Jejich názory jsou cítit i z nátlaku komise EU na totální odzbrojení. Ti už svoje výstřiky taví do návrhů i rozhodnutí.
Tak bacha na ně.

Uživatelský avatar
Jarda K
Příspěvky: 185

Příspěvek#5 » stř 14. pro 2022, 08:29

Celkem "kinotěátr", ne? Ale díky výkřikům Zelených melounů to vypadá na návrat komunistické/fašistické ideologie do Německa. (Tentokrát, prozměnu, zase do celého.) A jako každé správné totalitní zřízení, bude svou legitmitu odvozovat od hledání vnitřního nepřítele. To je už takvá tradice. (A političtí vězni by mohli v Německu začít těžit uhlí, aby byli nějak smysluplně využiti... Uran, tuším, nemají.)



pavelg
Příspěvky: 3068

Příspěvek#6 » stř 14. pro 2022, 08:39

Tamní režim si samozřejmě řeší hlavně svoje politické úkoly - eliminace opozice a pacifikace. Jestli si ty duchny režim vodil a organizoval sám (jako u nás kdysi Útvar pro organizování odhalovaného zločinu), nebo romantičtí důchodci skutečně měli plán v počtu 20 zachvátit Reichstag, je už vedlejší.
Bude další kolo čistek.
A pro nás to znamená jedno - je dobře sledovat, co se v Reichu navrhuje za zákony, protože když projdou, automaticky se navrhují v EU a když neprojdou, tak taky, protože z EU je to povinné a tam prosadí Němci cokoliv, čím blbější, tím větší šance na úspěch.
Takže posměšny směrem k Reichu nejsou namístě, oni všechny svoje běsy a hrůzy v pohodě protlačí k nám buď přes místní kolaboranty nebo přes ty v EP/EK.

Berme to tak, že můžeme sledovat cosi v předstihu.



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#7 » stř 14. pro 2022, 18:39

Právě jsem nakpoupil... :-) A ještě asi budu. :-D Jistota jje jistota. Je třeba mít na paměti, kolik takových výstřiků se už o právních systému protlačilo. Mě maj lidi za pesimistu. Ale mám takový zvláštní dar (kvůli tomu mě chtěli odejít z práce), že vidím problém dřív, než reálně nastane. Má slova "já to říkal" všechny kolem vytáčej. Bohužel, z 80% jsou pravdivá. Tak rád bych se mýlil... Ale obezřetnost radí...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: risa2000 a 11 hostů