Vtipy a srandičky

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#4216 » pon 8. srp 2022, 12:20

Mac.42 jasně, rohlík nebyl v zadání argumentu. Možná jenom jako důkaz

Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#4217 » pon 8. srp 2022, 12:49

juraj1 píše:Kdyz uz ty profesni:

Manzelka posle programatora do obchodu a ten se vrati se sesti mleky a rohlikem. Manzelka je nastvana a rve: Proboha, k cemu potrebujeme sest litru mleka?
Programator odpovi: Rikala jsi, vem mliko a kdyz budou mit rohliky, vezmi sest.


Moje oblíbená lekce logiky je tato, pořád se tomu dokážu smát :D
https://m.youtube.com/watch?v=Ct-lOOUqmyY&t=8s



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#4218 » pon 8. srp 2022, 14:05

Přijde 6 matematiků do hospody a hospodský: všichni pivo?
- nevím
- nevím
- nevím
- nevím
- nevím
- ano



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#4219 » pon 8. srp 2022, 14:21

juraj1 píše:Kdyz uz ty profesni:

Manzelka posle programatora do obchodu a ten se vrati se sesti mleky a rohlikem. Manzelka je nastvana a rve: Proboha, k cemu potrebujeme sest litru mleka?
Programator odpovi: Rikala jsi, vem mliko a kdyz budou mit rohliky, vezmi sest.


Já to znám v této variantě:
Manželka: vem mliko a kdyz budou mit rohliky, vezmi jich sest.
V obchodě:
programátor: máte rohlíky?
prodavačka: ano
programátor: tak 6x mlíko

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#4220 » pon 8. srp 2022, 22:47

No ... oblubeny vtip mojej drahej ... blbe je, ze je to zle. Proste v tomto kontexte by to malo byt 1 + 6 = 7 mliek ;) .
Ale nech nie sme mimo - jeden co mam rad:
Rammstein.jpg

Pozor, mozu tam byt Nemci!
Du ...
Du hast ... *

* kto nepozna, pogooglujte Rammstein 'Du hast' ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#4221 » pon 8. srp 2022, 22:54

Espezetka píše:
juraj1 píše:Kdyz uz ty profesni:

Manzelka posle programatora do obchodu a ten se vrati se sesti mleky a rohlikem. Manzelka je nastvana a rve: Proboha, k cemu potrebujeme sest litru mleka?
Programator odpovi: Rikala jsi, vem mliko a kdyz budou mit rohliky, vezmi sest.


Moje oblíbená lekce logiky je tato, pořád se tomu dokážu smát :D
https://m.youtube.com/watch?v=Ct-lOOUqmyY&t=8s


Jo to znam :D

S otcem jsme takhle naucili mamku vyrokove logice. Pri otazce: “Chcete v nedeli svickovou nebo vepro, knedlo, zelo?” Jsme oba odpovidali zasadne ano :D



Radhagupta
Příspěvky: 117

Příspěvek#4222 » úte 9. srp 2022, 14:39

Když matematický vtip, tak pořádný :D

Sedí funkce v hospodě a chlastají komplexní čísla. Najednou dveře rozrazí sinus a zařve na celou hospodu: "Funkce bacha, derivace se blíží". Všechny funkce nechají svá komplexní čísla číslama a začnou v panice zdrhat až na jednu, která sedí úplně v rohu v klidu si dál cucá to své ičko. Chvílu na to vstoupí do hospody strašlivá derivace a pomalu dojde před onu funkci a hlubokým strašidelným hlasem povídá: "Funkce ty se mě nebojíš." Funkce nehne ani brvou a odpoví: "Nebojím, já jsem totiž funkce e na x". Derivace se jen usměje řekne: "Ale já jsem parciální derivace podle y".

A to je konec vtipu :D

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#4223 » úte 9. srp 2022, 15:44

Pamatuju si správně, že derivace X podle Y se rovná 0 ?
Takže chlápek s brčkem je mrtvola? :D



JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#4224 » úte 9. srp 2022, 16:22

jj, x se považuje za konstantu.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#4225 » pon 15. srp 2022, 09:46

TOPte na 09 stupňů, jinak vám ODStřihneme elektřinu a vy půjdete pod STAN SPOLU s bezdomovci!



Ozzy1
Příspěvky: 104

Příspěvek#4226 » pon 15. srp 2022, 11:23

Chybí tam lidovci. :-D
Poněkud jednostranné, ale dobré. Už kdesi před volbami jsem četl v Andrejovi nepříliš nakloněných novinách zajímavý článek. Byl o výhledu, co nás čeká po covidu (ani tucha o válce) a závěrem autor vyslovil přání, aby Andrej vyhrál volby a stal se premiérem. Za trest a proto, aby si tuhle polízanici lépe vychutnal. :-)

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#4227 » úte 16. srp 2022, 19:59

FB_IMG_1596027058204.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#4228 » čtv 18. srp 2022, 11:04

Pepa a Franta si založí obchod a nad něj dají nápis "MÁME VŠECHNO". 3 kamarádi jdou kolem a rozhodnou se, že to vyzkouší.
Přijde první a říká: "Poprosil bych 15kg těžké pštrosí vejce."
Pepa se poškrábe na hlavě, vejde do skladu a volá: "Frantó, máme tu někde 15kilové pštrosí vejce?"
"No jasně, regál číslo 20, druhá polička."
Pepa donese vejce překvapenému zákazníkovi, ten zaplatí a na řadě je druhý kamarád. "Máte zelenou byčí kouli?"
Pepa jde do skladu a ptá se po zelené byčí kouli. Franta odpovídá: "No jasně, osmej regál, pátá polička." Pepa donese, zákazník zaplatí a třetí kamarád vidí, jak s jeho kamarády vypekli a rozhodne se, že jim to vrátí; "Já bych poprosil 10 kilo ničeho."
"Co že byste poprosil?"
"No, 10 kilo ničeho."
Pepa se poškrábe na hlavě, a volá do skladu: "Frantó, máme tu někde 10kg ničeho?" "Co jestli máme?" "No 10 kilo ničeho." "Ty vole a kdo to chce?" "No zákazník." "Víš co, tak mi ho sem pošli."
Franta se zákazníkem prochází ztemnělou halou plnou regálů jen se svíčkou, zavede ho do temné místnosti a svíčku sfoukne. Najednou Franta vylekaně: "Ty vole, vidíš něco?" "Nic!" "Tak si naber 10 kilo a vypadni!"


Dojel jsem do práce a nebylo kde zaparkovat, tak jsem se otočil a jel domů. Evidentně je jich tam už dost.



KubaDostal
Příspěvky: 200

Příspěvek#4229 » pát 19. srp 2022, 20:17

To s tím parkováním zkusím v pondělí na šéfa. Vzhledem k tomu že jsem ve zkušebce, tak v úterý už nemusím jezdit vůbec.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#4230 » úte 23. srp 2022, 18:11

Holky v obchodě vybírají pánev na smažení (video pár sekund) https://www.koreus.com/video/choisir-poele.html

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů