Blbec u silnice

Uživatelský avatar
Zoufalec
Příspěvky: 223
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 9. srp 2009, 18:03

Mám malý dotaz. Můžu legálně přejet kreténa kterej stojí u silnice a míří na projíždějící auta nějakou atrapou M 16-ky? Nevím zda to byla znehodnocenka, nebo airsoft, což je vcelku jedno, neboť jde stále o zbraně. Toto jsem viděl dneska mezi Brnem a Svitavama.



Adam
Příspěvky: 142

Příspěvek#2 » ned 9. srp 2009, 18:36

:-D :-D :-D



Ares
Příspěvky: 146
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » ned 9. srp 2009, 18:39

No tak takovou situaci ti rozhodně nezávidím. Myslím, že 158 by to řešila

Uživatelský avatar
Zoufalec
Příspěvky: 223
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » ned 9. srp 2009, 20:04

To jsem zkoušel jenom jednou a přijeli za 55 minut. Přitom ze služebny to měli asi 1,5 km. Jednalo se o napadení mladé ženy.



Ares
Příspěvky: 146
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » ned 9. srp 2009, 20:05

v tom případě je asi lepší, když se ti v náporu větru uvolní něco co máš přivázaného na střeše ..... třeba cihla :twisted:

Uživatelský avatar
Zoufalec
Příspěvky: 223
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » ned 9. srp 2009, 20:12

Nebo olovo z Géčka při průjezdu kolem, že.
Teď vážně. Je to útok s použitím zbraně, nebo ne? Zastavit a dát mu přes hubu jsem v té rychlosti zavrhnul, měl jsem v autě manželku a dvě děcka. Kdyby měl ostrou a chtěl střílet, nestihnu udělat nic. Věřím, že někdo kdo k tomu má blíž, by ho asi sejmul.



Ares
Příspěvky: 146
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » ned 9. srp 2009, 20:17

ty znáš nějakého člověka, který půjde proti kvéru ve chvíli, kdy sedí v autě? To už je fakt bezpečnější ho vzít zrdcátkem nebo světlem, než tam zastavovat. Jenže ani jedno ani druhé si v tomhle státě nikdo nelajzne

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » ned 9. srp 2009, 20:20

No sel bys jako kazdy non-VIP obcan sedet, ale verim tomu, ze bys to uhral - bere se to presne jak jsi napsal: byla to zbran? byla. tecka. Teoreticky bys mel dostat vyznamenani, kdyz ve meste s pistoli v ruce zadrzis airsoftaka s M4kou pres rameno, praxe uz je bohuzel horsi :(
Jinak asi zavolat 158, rek bych neco jako "tam a tam jsem videl chlapa s utocnou puskou, nevim jestli jich tam nebylo vic, mozna se pripravuji na prepadeni nejakeho transportu" a pockal na srumec :lol:



Adam
Příspěvky: 142

Příspěvek#9 » ned 9. srp 2009, 20:25

Nějaký kluk si hrál s atrapou, podle mě to zbytečně hrotíte.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#10 » ned 9. srp 2009, 20:53

Jak vis, ze to byla atrapa? Co kdyz to byl nejaky uchyl s opravdovou zbrani? A i kdyby, tak to byl idiot, koledujici si o kulku do hlavy. Zkus vytahnout atrapu zbrane nekde v obchodaku, nebo v bance. Myslis, ze se Te ochranka nejdriv slusne zepta, jestli to je atrapa?

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » ned 9. srp 2009, 21:18

dokud tultty frajery někdo jednou řádně nepoučí co to znamená mířit jakoukoli zbraní na někoho jiného tak tomu prostě nebude konec :( :( :(



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#12 » pon 10. srp 2009, 00:08

Adam: prostě už to příště nedělej.



Adam
Příspěvky: 142

Příspěvek#13 » pon 10. srp 2009, 07:08

Golem: hm.... vážně hustý vtípek

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » pon 10. srp 2009, 08:00

bobr: je fakt, ze by me zajimalo, co by nasledovalo, kdyby nekdo smaznul treba ty kreteny, co si s airsoftkama hrajou na specialni jednotky a "unos" ve meste - vzhledem k tomu, ze jim to vetsinou moc nejde, tak by je tam pri vytazeni tech jejich kulickovek moh taky nekdo postrilet ..
Adam: vzhuru do toho a dej nam vedet, jak jsi dopad :mrgreen:



Adam
Příspěvky: 142

Příspěvek#15 » pon 10. srp 2009, 11:12

admix: vzhůru do čeho? nechápu tě....

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů