Sebeobrana - beze zbraně

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#16 » ned 4. kvě 2014, 11:35

E-Wiz: bullshit, nepotrebujes 8m, kdyz pouzijes mozek tak ne ;) bohuzel KMko je system zalozeny na stay your ground, ale nic neni dokonaly.

tady mas videjko jak na to: https://www.youtube.com/watch?v=2fjMpn7JCJ0

jinak souhlas stim ze by mel clovek neco delat ;)



E-Wiz
Příspěvky: 25

Příspěvek#17 » ned 4. kvě 2014, 12:20

Ano, pokud jsi trénovaný tak samozřejmě že to zvládneš na menší vzdálenost, je to o tom tréninku. Ale já třeba si nedokážu představit jak dlouho bych tasil zbraň, kdybych nebyl připraven na útok, který by náhle začal. Tak pošlu jedno video:

http://www.stream.cz/skolapreziti/82216 ... -vs-nuz-25



Majkl.1
Příspěvky: 18

Příspěvek#18 » ned 4. kvě 2014, 13:07

Jsem z ostravy a klidne bych se neco naucil

Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk 2



Kublajchán
Příspěvky: 171

Příspěvek#19 » ned 4. kvě 2014, 13:15

E-Wiz: musíš si prostor pro tasení udělat - vybojovat, brečet jak malá holka a v nestřeženou chvíli tasit, atd. Každá situace je jiná. Někdy to vyjde, někde ne.



E-Wiz
Příspěvky: 25

Příspěvek#20 » ned 4. kvě 2014, 13:16

Souhlasím. Důležité je správně zareagovat na situaci.



mirka74
Příspěvky: 1

Příspěvek#21 » sob 29. říj 2016, 19:41

Zdravím, kurz sebeobrany bych doporučila každému, já ho našla na (odkaz smazán) a velmi se mi líbil styl výuky a celkově mě kurz bavil. Moc se sice nevyznám v jednotlivých technikách, nicméně se cítím se o něco bezpečněji, když jdu večer po ulici, otázkou je, jestli bych to zvládla aplikovat, kdyby na mě opravdu někdo zaútočil.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#22 » sob 29. říj 2016, 21:27

1. To od mirky vypadá jako maskovaný komerční příspěvek (první příspěvek a hned s odkazem kamsi)
2. Jeden kurz sebeobrany je k ničemu.
3. Já několik let cvičil Pekiti-Tirsia Kali - filipínské válečné umění, používané i filipínskou armádou, ruce-tyč-nůž...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Héfaistos a 13 hostů