strelectvi.cz



Shiva
Příspěvky: 17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » pát 15. kvě 2009, 15:19

No chlapi, ja teda nevim, ale ja jsem si nejakych zmen na strelectvi nevsiml. Pripada mi to jako u vsech jinych, forum se casem proste vycerpa. Ono po odborne strance se nic moc nikde nedeje.
Vlasatni strelecke deni, je take dost omezene (v CR) a to co se deje (mimo IPSC) tak se jinde zase nestrili. Navic vsechna fora jsou v podstate jen pro Cechy a par Slovaku. coz je dalsi omezeni. Zbrane (jejich vyroba soukr. rozvoj a projekty) jsou stejne omezene legislativou a ekonomickou narocnosti. Zahranicni fora vedena v anglictine, jsou velice ziva a to diky obrovske zakladne (nadnarodni). Temata jsou rovnez siroka a vetvena.
Tam nehrozi ze forum vyschne a bude vycerpane. Bohuzel co se tyce novinek, testu, rozvoje je hnacim motorem USA.
Tohle forum je pekne udelane, informativni, MarK udelal moc peknou sekci o ZP. Ale popravde receno, jsou tu ti sami lide a nemyslim si, ze je o cem psat. a ti co prijdou novi, tak po pravde receno, na xy krat odpovezenou otazku se mi nechce znova odpovidat. To dam radeji odkaz na muj prispevek na strelectvi nebo lovectvi.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#17 » pát 15. kvě 2009, 23:10

Shiva: Mozna by bylo lepsi to "cut and paste" sem, netrva to o nic dele nez sem dat link. Nedovedu si predstavit vetsi opruz, nez se neco zeptat tady a byt odkazany uplne jinam. Na druhou stranu nedocist se Tvoji odpoved by byla skoda, Tve znalosti jsou k nezaplaceni.



Shiva
Příspěvky: 17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » pát 15. kvě 2009, 23:23

cut and paste, jo, kdyz se jedna o jeden prispevek, jenze ono to je pak nekolik prispevku. rovnez se mi nechce hledat jak na lovectvi tak na strelectvi, neco je i na gunshopu (teda jestli to ti vzduchovkari a malorazkari nesmazali :-) )

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » sob 16. kvě 2009, 16:41

MarK píše:Tak to ber jako varování a opovaž se tady spamovat.


Neberu to jako varovani, ale jako chybu moderatora, coz jsem mikovi taky napsal.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » sob 16. kvě 2009, 22:00

Kdo se neponaučí z minulosti, je mu souzeno jí opakovat...

Tady to zamykám... Komentáře k tomuto webu i k fóru můžete postovat do příslušných fór, komentáře o střelectví je zde totálně mimo mísu a hádky odtamtud si sem rozhodně přesadit nechci.
Bavme se o zbraních a střílení ;)

Shiva: V mnohém máš asi pravdu, ale znáš to - to, že to nejde, ještě neznamená že nemá cenu se o to snažit :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MojeTikka a 22 hostů