Timer

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#16 » stř 28. pro 2022, 10:45

Písni mi do SZ Tvůj e-mail... pošlu ti ho.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 886

Příspěvek#17 » stř 28. pro 2022, 11:39




staniq
Příspěvky: 17

Příspěvek#18 » sob 21. led 2023, 13:59

Nemáte prosím někdo zkušenost s timerem Special Pie Shot Timer (v ČR jsem našel zde: https://proshooters.cz/produkt/special- ... -oranzovy/). Líbí se mi u něj možnost propojení přes Bluetooth s mobilem a přenos výsledků do aplikace, což jsem u ostatních timeru nenašel. Obecnější dotaz: využíváte timer i k tréninku bez druhé osoby “časoměřiče”? Zde by pak bylo asi vhodnější řešení s displejem směřujícím nahoru (pokud uvažuji připevnění na opasku). Díky moc za rady!



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#19 » sob 21. led 2023, 21:00

na to Ti stačí timer 3000

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#20 » sob 21. led 2023, 22:12

Akurat dnes som siel sam trening - timer CED7000, dam si podla potreby dlhsi start a nosim ho na krku, nerobim pri beznom treningu manevre kde by to vadilo. Ale nebol by problem zbastlit nieco cim sa da uchytit o vrecko na bunde alebo podobne.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 886

Příspěvek#21 » ned 22. led 2023, 01:23

Ced 7000 má otočný klip. Dávám si ho na opasek vpředu vlevo, displejem vpřed a tlačítky dolů, nepřekáží a při naklonění vzhůru na něj krásně vidím. Pro vlastní trénink ideální. Blimbání timeru na krku by mi vadilo. Mám už ho tááák dlouho, že jsem v něm vloni měnil baterku, moc už nevydržela.



glock69
Příspěvky: 184

Příspěvek#22 » ned 22. led 2023, 07:29

Mě po mnoha letech provozu začal CED 7000 stávkovat. Někdy je signál hlasitý, někdy není při umístění v klipu na opasku slyšet..



Jarda.Jezek
Příspěvky: 886

Příspěvek#23 » ned 22. led 2023, 15:04

Mně tohle ještě dělat nezačal. Možná nějaký nedobrý kontakt?



Sly
Příspěvky: 109

Příspěvek#24 » ned 22. led 2023, 15:14

staniq píše:Nemáte prosím někdo zkušenost s timerem Special Pie Shot Timer..


Tento timer mám už půl rok a naprostá spokojenost. Kupováno na německém amazonu i s dopravou za cca 3400,- (Lze sehnat i Alliexpress). Je to varianta F (pouze BT, pak je ještě FW s wifinou na velký displey za cca 8K). Bylo to i s klipem, který je na první pohled divně otočený dolů, ale po vyzkoušení na opasku na osobní tréninky je to v pohodě, tím se to totiž trochu zpětně naklopí na střelce, tak vidí displey. Jinak hlasitost, baterka, dosah je v pořádku a žádná námitka. Minulý rok byl viděn na 2 stagích na MČR LOS s využitím BT, takže prověřen i takto.

timer1.PNG
timer2.PNG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



staniq
Příspěvky: 17

Příspěvek#25 » stř 1. úno 2023, 09:45

Sly moc děkuji za referenci. Ono pokud se podívám na Speed Timer 3000, který je aktuálně za 3500 Kč; CED7000 (~3400 Kč), který tu již dříve byl v diskuzi zmiňován a Special Pie Shot Timer, v CZ dostupný za cca 3800 Kč, vychází mi právě Special Pie asi nejlepší volba v kontextu možnosti přenosu výsledků prostřednictvím Bluetooth. O víkendu jsem byl na LOSu pro nováčky a jeden z rohodčích jej měl a opravdu tento timmer chválil a též zmiňoval možnost vyklopení. Za mě je to v kontextu ceny jasná volba.



Sly
Příspěvky: 109

Příspěvek#26 » stř 1. úno 2023, 21:15

Jako pozitiva cena-výkon tu určitě je. Jestli jsem si měl vybrat za stejný peníz léta prověřený ceed7000 a tímto, tak jsem to prostě risknul už kvůli tomu BT.
Negativa, no je to takový dětský plast, v extra dešti bych s tím taky neběhal a příslušenství nebo nahradni dily kromě toho klipu žádné.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů