Petice Žádáme vyhlášení referenda o vystoupení ČR z EU.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1879

Příspěvek#16 » pon 27. čer 2016, 08:56

Enerccio: sice to sem nepatří, ale ty nejsi občan ČR a dostal jsi tu zbrojní průkaz?



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#17 » pon 27. čer 2016, 09:00

Ano, mam zde trvaly pobyt.



pavelg
Příspěvky: 3119

Příspěvek#18 » pon 27. čer 2016, 09:07

A není vyřizování ZP navázané na nějakou formu souhlasu státu, jehož jsi občanem?
Mimochodem, jaké máš občanství a jak to, že umíš česky? Jsi dítě českých emigrantů nebo ze smíšeného manželství? Nebo sis vzal Češku a ta tě naučila (nejen)jazyk?
Promiň mi mou zvědavost, ale mě vždycky potěší, kdy se u nás naturalizuje nějaký "cizí" občan.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#19 » pon 27. čer 2016, 09:17

No, jsem tady od 2008 protoze jsem sel studovat zde. Jinak sem ze Slovenska. A ano, papir mi na to slovenska strana dala (problem s tim nebyl, tedy az na spamfilter ktery to spozdil o mesic...).



pavelg
Příspěvky: 3119

Příspěvek#20 » pon 27. čer 2016, 09:28

Nojo, Slovák není žádný skutečný cizinec a Slovensko má podobně liberální zákon. Zajímavé by to bylo např. u Brita, když doma nesmí mít ani vzduchovku, jestli by se mu podařilo si zbroják udělat v ČR.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#21 » pon 27. čer 2016, 09:31

Ale musim rict, ze policisti slovensky byly slidit u mne doma jestli nejsem kriminalnik a sousedka me pochvalila :D

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2251

Příspěvek#22 » pon 27. čer 2016, 09:40

Já sem ten odkaz na petici nedával proto, aby se to tu pohádalo, ale proto, aby se peticí dalo požádat o vyhlášení referenda.

Jestli budeme hlasovat ANO nebo NE o setrvání v EU tu není ani slovo.



Irish_terrier
Příspěvky: 91

Příspěvek#23 » pon 27. čer 2016, 09:46

Ale seriózní politik se od populisty a křiklouna liší tím, že nabízí konzistentní a uskutečnitelný program. Tenhleten človíček se jen veze na tématech, která jsou schopná vytáhnou plebs do ulic, ať jsou to cikáni nebo uprchlíci. Jaká konstruktivní a uskutečnitelná řešení nabízí, mimo líbivých frázeí pro lidicky jejichž vzdělání nepřekročilo osmou třídu základní školy?


Bez ohledu na to jakou má Okamura pověst. Kdo z vás četl tyto knihy?
https://www.ereading.cz/nakladatele/data/ebooks/4748_preview.pdf
http://knihy.abz.cz/imgs/teaser_pdf/4449788025319635.pdf

Tohle jsou tedy bohužel pouze pouze ukázky. Já četl celé knihy ...

I když ne úplně se vším souhlasím tak myslím, že tokhle je konzistentní progaram, a pokud by byla politická vůle v PS, tak by mohl být i uskutečnitelný.
Ale přiznejme si, že tohle vládnoucí hrstka politiků nemůže dopustit, protože by pak dlouho po přijetí nevládli...

Nejsem žádný zastánce Okamury. Dělám dlouhodobě na legislativě ochrany zvířat, a přiznám, že kvůli jeho pověsti bych se s Okamurou nikdy nespojoval. Ale to neznamená, že s některými názory co publikoval v knížkách nesouhlasím.

Jak tu již konstatoval pavelg, je potřeba se orientovat na OBSAH MYŠLENEK a ne na POVĚST NOSITELE MYŠLENEK.
Myslím, že tohle je největší problém tohoto národa, odsuzuje jen dle nálepky, aniž by si přečetl obsah. Bohužel se s tímto přístupem setkávám neustále.
Nic není jen ČERNÉ nebo BÍLÉ. Realita je vždy někde mezi. Jenže v ČR je zvykem hodnotit vše jen ve dvojkové soustavě ( PERFEKTNÍ - NEPŘIJATELNÉ.
Myslím že nám všem by prospělo v klidu a bez předsudků si přečíst a promyslet i názory lidí, kteří jsou nám nepříjemní. Téměř od každého se můžeme něčemu přiučit, pokud k jeho názorům nepřistupujeme předpojatě ...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host