Prima zboží až z daleké Číny!!!!



ondrush
Příspěvky: 287

Příspěvek#1066 » úte 7. čer 2022, 08:23

pretoze na trideni zasilek pracuje v cine chalanisko za menej nez u nas minimalnu mzdu a ze sa neco nepovede, tak z toho si hlavu nedela. rovnako by si to mal brat ty, proste sa to stava, treba pockat ochrannu dobu a kliknut na dispute, je to bezny proces



iloveguns
Příspěvky: 1406

Příspěvek#1067 » úte 7. čer 2022, 08:33

Z Číny to poslali a letadlo to k nám přepravilo, takže Číňan za to nemůže. Vrátili to zpět až od nás.



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#1068 » úte 21. čer 2022, 09:23

Minuly tyden prisel nabijec pistolovych zasobniku : https://www.aliexpress.com/item/1005004 ... 1802XoTHBP bral jsem klasiku, styl02 . Objednano 2022-05-27, na poste to bylo nejspis uz 2022-06-13, vyzvedaval jsem o par dnu pozdeji. Takze v tomhle pripade i hodne super rychlost dodani.
Rozhodne jedny z nejlip utracenych penez na aliexpressu . Je to uplne zlaty pro palce. Mozna i poridim ten styl01, abych mel srovnani, ale to se uvidi.



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#1069 » pát 24. čer 2022, 15:56

Nema nekdo tip na konkretni kousek nastroje na posun hledi z ali? Nejaky co vam chvilku vydrzel.. Nechce se mi platit 3k+ za ten 'glock', coz je snad jedine tady v CR skladem. Na amazonu maji par kolem $50, ale recenze stejne nic moc (ze se to rozpada pri prvnim pouzitit) a postovny obcas dalsich $60..



PetKar
Příspěvky: 41

Příspěvek#1070 » ned 10. črc 2022, 08:30

Za poslední 3 měsíce přes AliExpress realizováno 10 objednávek, zboží různé ( čisticí soupravy, boresnaky, nabijec zásobníku, taktická baterka, kufřík na pistole atd., atd.). Dorazilo běžné do 14 dni, nejpozději do 3 týdnu (1x) kompletně všechno. Nic nebylo poškozené a doručil napr. I úplně maličký balíček - laserový náboj. Zboží identické s tím co nabízejí standardní provozovny, ceny i s DPH podstatne nižší. Určitě budu objednávat dal. Za celou dobu, cca 4 roky co objednavam přímo z Činy jsem musel reklamovat pouze 3x, vždy vrátili peníze. Dokonce i u docela drahé potápěčské baterky, kterou mě nakonec i zprovoznil známy elektrikář.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1071 » úte 12. črc 2022, 00:26

bbobb píše:Nema nekdo tip na konkretni kousek nastroje na posun hledi z ali? Nejaky co vam chvilku vydrzel.. Nechce se mi platit 3k+ za ten 'glock', coz je snad jedine tady v CR skladem. Na amazonu maji par kolem $50, ale recenze stejne nic moc (ze se to rozpada pri prvnim pouzitit) a postovny obcas dalsich $60..


Mam tento, vymena ci posun hledi hracka. Velice jednoduche a efektivna pomocka. Pouzite vic krat (ked som mnel PDP tak som docela experimentoval takze funguje.
CZK 264.82 49%OFF | Universal Handgun Rear Sight Pusher Tool for Glocks 1911 Sig and Others Handgun Sight Pusher Tool Removal Tool Sight Adjustment
https://a.aliexpress.com/_mMR3yGQ



Sly
Příspěvky: 109

Příspěvek#1072 » úte 12. črc 2022, 09:20

Eagg píše:Mam tento, vymena ci posun hledi hracka. Velice jednoduche a efektivna pomocka. Pouzite vic krat (ked som mnel PDP tak som docela experimentoval takze funguje.
CZK 264.82 49%OFF | Universal Handgun Rear Sight Pusher Tool for Glocks 1911 Sig and Others Handgun Sight Pusher Tool Removal Tool Sight Adjustment
https://a.aliexpress.com/_mMR3yGQ


Tak slovo hračka, bych v případě tohoto ali nástroje určitě nepoužil. Jako jen tak v ruce to člověk na pohodu nedá. Ideál do svěráku a opravdu dobře nastavit a vycentrovat, protože ta stříbrná hlava na posunování je blato a špička se lehce promáčkne. Na točení potom samo delší klíč/ráčnu.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1073 » úte 12. črc 2022, 09:59

Sly menil som hledi snad 6x na prvni pistoli a jedno tam slo dokonce hodne ale fakt hodne tezko az bolo videt ze bolo vatsi nez samotne frezovana drazka v zaveru a teda se hledi prispusobilo tym ze nasadzovanim bol kusocek materialu odebran... a aj napriek tomu sem to tam dal a s tym nastrojem z ALI se nic nestalo. Zadna spicka posuvnika sa nepromackla. Cize za mne kvalitka za rozumnu cenu. A kdys si vemes ze sem mnenil hledi a musku 6x tak sem usetril minimalne 3 tisice co by sem dal u zbrojare (ty berou 500 kc za vymenu hledi a musky, aspon co vim) takze rozhodne se to vyplati.



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#1074 » úte 12. črc 2022, 16:17

Diky, ja nakonec koupil tohle v CR https://armyman.cz/cs/pevna-miridla/951 ... hledi.html
Nevim, jestli je to mensi blato, nebo ne, ale pusobi to robustne. Spis se mi nechtelo cekat na dopravu, chtel jsem si to posunout hned.. kvalitne to mozne vyjde na stejno.. nevim.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 856

Příspěvek#1075 » sob 23. črc 2022, 07:08

Neměl byste někdo vyzkoušený tip na dvakrát ohýbanou peněženku z aliexpressu, do které se vejde řekněme deset průkazů zbraní i se zbrojákem, tak šest platebních karet, ostatní běžné doklady, trochu peněz, trochu mincí, eventuálně pár dalších drobností a půjde ještě zavřít a případně i zapnout?



Jarda.Jezek
Příspěvky: 856

Příspěvek#1076 » stř 3. srp 2022, 00:24

Tak asi neměl... No nic, přispěji svojí zkušeností. Za necelých 140 Kč včetně dopravy jsem koupil tenhle návlek na pažbu pistole:

https://a.aliexpress.com/_mrZz3mC

Dorazil po asi deseti dnech. První pocit byl, že je docela tvrdý a natáhnout ho bude oříšek. Pak mě napadlo ho ohřát v hrnku vody a přestože není určen pro canik tp9 sub elite, sedl na něj krásně. Ve výsledku je úchop mnohem příjemnější a hlavně baculatější.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#1077 » ned 14. srp 2022, 19:03

smazano



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1078 » pon 15. srp 2022, 11:51

Mate prosim nejakou konkretni linku na aliexpreesse na odskusane bornsnake na pusku raze 223 a pistoli 9mm

Moje skusenost je taka ze vyteraky kupene v cine mam doted a jsou jak nove (oproti CR kupovanym ktere se rozpadaly uz po par "pretahnuti"

Mozna sem mnel jenom stesti. Protoze se prodavaji i smejdy. Tak proto se ptam na konkretni skusenost s "hadama"?

Dik

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#1079 » pon 15. srp 2022, 11:55

Hady jsem kupoval nejlevnější a spokojenost. Oproti tomu co jsem kupoval v podnikovce CZUB jsem rozdíl nepoznal. Vzhledem k tomu co po hadovi leze na výtěrácích je ale již používám minimálně.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#1080 » čtv 15. zář 2022, 15:11

Má někdo čerstvě chytré hodinky z Ali, které pracují dobře a koupil by si je znovu? Výdrž 4 dny, obdélníkové, ne náramek, do 600 Kč, pár funkcí co chci to mít jistě bude. Díky za tip

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host