Prima zboží až z daleké Číny!!!!



Bakly
Příspěvky: 51

Příspěvek#511 » pát 18. říj 2019, 10:23

genu píše:Tak jak to vypadá po další době? Taky jsem na to koukal, tak jestli ještě pořád drží?


Vše pořád OK

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#512 » pát 18. říj 2019, 10:26

Super, díky. Už je mám taky doma, teď už jen doinstalovat ....



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#513 » pát 18. říj 2019, 10:56

Ahoj

Už mi 2 různí prodejci odmítli poslat botky na zásobník, z důvodu změny celních řízení v Číně. Že už prý nesmí poslat díly na zbraně.

Nevíte o tom něco?

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#514 » pát 18. říj 2019, 11:21

Jsou poslední dobou nějací poplašení, včera mě místo kalhot přišly růžový boty... Nike za sto doláčů, co jsem se na Ali koukal, tak to asi bude při reklamaci chtít Číňan zpět...



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#515 » pát 18. říj 2019, 11:29

Po mě kdysi chtěli taky cos zpět (už nevím, co to bylo, ale přišlo něco jiného než bylo objednáno), napsal jsem jim, že se mi to neoplatí posílat a když to chtěl pořád a nechtěl poslat náhradu, tak jsem otevřel spor a Aliexpress mi vrátil peníze. Posílat jsem nemusel nic...

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#516 » pát 18. říj 2019, 11:32

Uvidíme, o víkendu budu řešit. Fakt je, že při té ceně by se prodejci asi vyplatilo uhradit mě poštovné (zběžně jsem se koukal a u pošty nějakých 700Kč).



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#517 » pon 21. říj 2019, 12:59

sedljanextra píše:Tak se mi při pokukování na ALI ukázalo následující zboží https://www.aliexpress.com/item/3304515 ... 5b86678870

Je to to co si myslím? Jako olejový filtr se mi to moc nezdá :D

Upřímně mám trošku strach že si to nějaký blb fakt objedná, najdou to celníci a už si z číny neobjednáme ani USB kabel :roll:


Asi už se stalo, nějaký feedback s českou vlajkou tam je (a je pozitivní). Jinak ale ostatní píšou, že to přefiltruje leda 22lr a na velký auta to fakt není :-).



JakubDotPy
Příspěvky: 232

Příspěvek#518 » pon 11. lis 2019, 07:42

Zdravím, máte někdo v plánu objednávat dnes nějaké drobnosti? V Číně slaví "singles day" 11.11. a mají velké slevy. Sháním tipy, jestli má někdo už něco vyhlédnutého. Já zkusím nejspíš podložku po ARko, kompas, kolimec na vzduchovku...

Uživatelský avatar
TibaCze
Příspěvky: 13

Příspěvek#519 » pon 11. lis 2019, 10:02

Já bral sadu na čištění, takové ty kartáčky, štětečky. Teď tam mám vyhlédnutý batoh,počkám ale až na BlackFriday 29.11. buď to bude stát stejně nebo o nějaké euro míň, nespěchám na to.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2968

Příspěvek#520 » pon 11. lis 2019, 10:19

Kartáčky a štětečky sadu sadu jsem koupil v českém obchodě za 200 Kč, když jsem měl čerstvý ZP. Čerstvej a blbej. Nepoužil jsem ani jednou. Snaha byla použít jednou, ale kartáček pro čištění v rohu neobsahuje. Pomohl nůž z kuchyně a hadr, popř zubní kartáček používám. Víc špinavé zbraně nemám.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#521 » stř 4. pro 2019, 17:35

Kondrik píše:Naobjednal jsem si na AR pár blbinek. Nejdřív uvedu ty co se mi líbí a můžu doporučit (dám zkrácené odkazy na aliexpress):

1) Přední grip pro m-lok. Kopie BCM Gunfighter. Hezkej příjemnej plast, na m-loku drží pevně jak židovská víra, neviklá se. Má prostor na uložení.

https://1url.cz/TM5cW

BCM rucka.jpg
BCM rucka 2.jpg



2) Krytky m-lok railů. Těm není co vytknout, prostě a jednoduše sedí. Balení po pěti kusech.

https://1url.cz/OM5ca

krytky.jpg



A toto nemůžu doporučit:

Kopie Magpul BAD lever. Na muj záchyt závěru neseděl. Byl moc malej. Trošku jsem ho zbrousil, aby šel aspoň nasadit, ale tím že to není 100%, tak se trochu viklá. Nicméně funguje a stál pár korun. Barva se ovšem velmi rychle obrousila a hliník nechává stopy na upperu. Ne trvalé, jde to otřít.

https://1url.cz/hM5cj

Magpul BAD.jpg



Koukám,že máš mířidla a hlavně mouchu,která jsem se chystal taky objednat,jak jsi s nimi spokojen? Drží nástřel a nemají zbytečné vůle,které jej ovlivní?

Uživatelský avatar
Kondrik
Příspěvky: 47

Příspěvek#522 » pon 9. pro 2019, 09:24

Mířidla i moucha byly už k pušce, takže ani nevím, jestli jsou z Číny, nebo ne. Žádná značka na nich není, ale vypadají jako UTG. Vůlí jsem si nevšiml, při poslední střelbě jsem upravoval asi o 2 kliky stranově, výškově drží.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2968

Příspěvek#523 » pon 30. pro 2019, 17:32

co prosím znamená / dělá na Aliexpress nahoře ve fitru , volba "& up"? Vypadá takto.
Obrázek
děkuji za odpověď předem.

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#524 » čtv 9. led 2020, 18:02

Tak co jsme se díval, tak to vypadá že je to filtr na hodnocení, tedy všichni prodejci co mají víc jak čtyři hvězdy.

Obrázek

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2968

Příspěvek#525 » čtv 9. led 2020, 19:07

Super díky. Asi jo.
Blokovac reklam nebo antitracker blokoje zobrazení obrázku těch hvězd.
:-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: AT.50 a 11 hostů