Prima zboží až z daleké Číny!!!!



cipis
Příspěvky: 2057

Příspěvek#1006 » čtv 9. zář 2021, 13:02

A teď dávám další dispute, borec objednal přepravu zaplaceného zboží, ale neodeslal a chce víc peněz, že údajně chyba a že i poštovné je dražší bla bla bla.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1007 » čtv 16. zář 2021, 12:23

Tak ja sem dopad s tema miridlama tak ze prodavajici zadal ode mne aby sem zrusil spor. Ze prej kdyz to nezrusim tak ali nakonec to sam vyresi a posle penize a tym padem mi nebude moci poslat obchod miridla znova.
Tak sem ten spor zrusil s tym ze obchod mi nastavil nejaky specialni link na kupu miridel (kuli trackingu) za 0.1 usd. Tak sem to zaplatil a cekam az to dorazi.
Zatim tam nevydim znamky podvodum oni prej ty miridla primo vyrabeji a nechteji proste spatne skusenosti se zakazniky tak reagovali. V mich ocich pusoby seriozne. (Ono asi se muze stat) ze pri preprave nekdo poskodi to hledi) ale do dneska nechapu jak, protoze ani s kladivem mi to neslo vyrovnat. Takze i kdyby s tym nekdo hadzel pocas prepravy (a presel po tom aj s autem) je to tak tvrdy ten material ze s tym nepohne... takze asi vyrobni vada. Poreferuji pak az to pride a namontuju to na pistoli.

Co mne ale dostalo naprosto som z toho znechuceni je todle to...

https://www.sullyhozbrojnice.cz/zbrane/ ... pro-glock/

Vs

Obrázek


Neskutecny hyenizmus na ceskeho (aj slovenskeho) spotrebitela. A nasiel som toho furu ( ale neidem off topic)

Mimochodem aj tieto sem si objednal tak budu mit 2 na vyskouseni. Ty co reklamuji aj tydle celo ocelaky



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#1008 » čtv 16. zář 2021, 12:42

Neskutečný hyenismus prodávat origo made in USA mířidla. :D

Přitom na ali (mimochodem nevím, jestli sis všiml, ale ten obrázek na ali je naopak ukradený a v photoshopu někdo odmazal z hledí ty dvě drážky, které se jim asi nechtěly dělat) ti poctivý šunt prodají za desetinu ceny.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1009 » čtv 16. zář 2021, 17:10

Skor by som povedal ze spolocnost ako ZEV nakupuje z ciny a predava to za mnohonasobne vyssiu cenu. A tie zarezy su skor to ze chcu posobit ze je to ich ale v skutocnosti je to made in china. (To same nasi predajcovia co to predavaju za 3 tisic)....
Co prosimta na kusku ocele moze stat 3 tisic kc? A niekto je zato ochotny zaplatit?



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#1010 » čtv 16. zář 2021, 17:38

No on to někdo musí vymyslet, vymodelovat, vyrobit z kvalitních materiálů, odzkoušet atd. Taky to není rohlík takže se to nevyrábí v miliónech kusů. Takže to holt něco stojí. Z vlastní zkušenosti... Než jsem koupil origo Truglo TFO Pro tak jsem koupil jedny z Ali na zkoušku jestli mi bude tenhle typ miřidel vyhovovat. Na fotce vypadají skoro stejně ale při porovnání jsou kvalitou zpracování jinde nehledě na to že jsem do nich musel sáhnout pilníkem abych je dostal na zbraň. Originály tam padly jak ulitý. Takže když dva dělají totéž nebývá to totéž... Ale pokud je člověk nenáročný, od zpracování moc nečeká a počítá s tím že to bude třeba muset trochu dobastlit tak proč ne. Některé věci z Ali mají smysl a jiné ne. Já bych si na zbraň žádnou důležitou součástku z Ali nedal, ale to je na vkusu každého...



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1011 » pát 17. zář 2021, 21:13

Rozmyslel som si, preto som to zmazal



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1012 » pát 24. zář 2021, 11:51

Tak prisiel mi dalsi vyrobok z ciny co som si objednal a povazujem ho za velmi velku pomocku ktora sa bude hodit cely zivot streleckeho zivota. Sluzi na vymenu hledi bez akehokolvek buchania / vybuchavania.
Velmi jednoduchy system, premysleny a efektivny.

Nastavite si to tak aby vam vosiel zaver do vnitr. Nastavite si to tak aby posuvny jazycek bol v spravnej polohe a uz len krutite skrutkou a ten jazycek sa pohybuje do prava a do lava a tak krasne odsuniete hledi a nasunete nove. Anebo udelate jemnou korekci posunem

Doporucujem.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#1013 » čtv 30. zář 2021, 20:28

Recenze
Led žárovka C5w pro osvětlení vnitřního prostoru automobilů
US $0.77 21%OFF | 1X Festoon Car LED Interior Reading Light 4000K Warm White 6000K C5W C10W 31mm 36mm 39mm 41mm Auto Room Ceiling Dome Lamp 12V
https://a.aliexpress.com/_mssTQPY varianta teplá bílá
Více světla se bohužel nekoná. Svítí o cca 10 procent více, než obyčejná C5w 6 wattů. Obyčejná žárovka celková délka 38 mm. Koupil jsem led 39 mm. Asi by byla lepší volba 36 mm z důvodu snadnosti montáže. .

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#1014 » pát 22. říj 2021, 10:40

Kupovali jste někdo Roll Pin Punch Set jako toto?

https://www.aliexpress.com/item/1005001901569283.html

Klindně ne-tactical verzi.

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#1015 » pát 22. říj 2021, 11:01

Bez toho kladívka, ale přesně takovouto sadu. Je to celkem OK



ondrush
Příspěvky: 287

Příspěvek#1016 » pát 22. říj 2021, 11:29

jo, presne takto vyzerajucu sadu a zvlast presne taketo kladivko, takze ne takto spolu ale oddelene, ale je to ok pouzitelne



Sam Jr.
Příspěvky: 224

Příspěvek#1017 » pát 19. lis 2021, 07:55

Tak včera email z celnice, že tam mám něco k vyřízení - campingová lampička z Ali za 11,77USD :/ Asi si s něma budu chvilku dopisovat a kdyžtak se toho zřeknu, to asi nemá cenu rozjíždět celní řízení přes českou poštu.



iloveguns
Příspěvky: 1406

Příspěvek#1018 » pát 19. lis 2021, 12:45

Vrátí Aliexpress peníze, když se zásilky zřekneš?



davidu11
Příspěvky: 154

Příspěvek#1019 » sob 4. pro 2021, 11:11

https://www.aliexpress.com/item/4001207234769.html
bezpečnostní schránka s ocelovým lankem, u nás prodávaná pod názvem "GunVault Nanovault 300" za cenu 1300 - 1400 Kč.
Na Aliexpressu při výběru černé varianty s dopravou ze Španělska koupena za cenu 648 Kč.

https://www.aliexpress.com/item/32966912594.html
držák na sluchátka, koupen za 228 Kč

sedí dobře, např. na sluchátka Peltor Bulls Eye III
drzak_na_sluchatka.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Skippy
Příspěvky: 17

Příspěvek#1020 » sob 4. pro 2021, 16:35

To Sam Jr.
Není potřeba se toho zříkat, ani se nechat zastupovat drahou poštou. Na tomto odkazu https://cportal.celnisprava.cz/web/portal/ecep si uděláš sám celní prohlášení a hlavně zadarmo. Na youtubu je i návod, jak to vyplnit. Pár dní to bylo na celnici a potom mi přišlo "Vaše celní prohlášení s číslem 21CZ65***14TKZP29 bylo úspěšně vyřízeno a zásilka byla propuštěna k doručení".

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti