Prima zboží až z daleké Číny!!!!



Kusák
Příspěvky: 28

Příspěvek#1021 » pon 31. led 2022, 21:16

Ahoj,
přečetl jsem si v tomto vlákně něco o laserových nábojích na sušení a nakonec koupil toto:
https://www.aliexpress.com/snapshot/0.h ... 3151066411
Došlo to od 14 dnů, takže to asi měli ve skladech v Evropě.
Ale mám problém, do hlavně CZ P-10C to nejde narvat. Zkoušel jsem to proměřit šuplerou a vypadá to, že rozměry oproti sušilce jsou OK, ale nejspíš tomu vadí ten O-kroužek, co má zajišťovat, aby se to v hlavni nekvedlalo. Máte s tím někdo zkušenost? Že bych to kapku zabrousil/strhl.
Nechci to tam mlátit brutální silou, i poté, co jsem to tam jen slušně zatlačil, tak jsem měl problém to pak dostat ven.



JirkaCV
Příspěvky: 1465

Příspěvek#1022 » pon 31. led 2022, 21:37

Mě z alíku (mimochodem, odkaz něj nám fungovat asi nebude) přišel laser v krabičce s označením .45ACP, což mě vyděsilo. Naštěstí uvnitř byl váleček 9L. Neposlali ti náhodou mojí krabičku?



Kusák
Příspěvky: 28

Příspěvek#1023 » pon 31. led 2022, 21:49

Přidávám správný odkaz:
https://www.aliexpress.com/item/1005003 ... 6fbfUGOlAe
Jinak ano, na krabičce je toto: 9 mm Tactical Laser 45 ACPp



JirkaCV
Příspěvky: 1465

Příspěvek#1024 » pon 31. led 2022, 21:58

Takhle?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



davidu11
Příspěvky: 154

Příspěvek#1025 » pon 31. led 2022, 22:09

Nevím jaký z těch nábojů jsi koupil, ale pokud to je 9x19mm, tak jsem řešil stejný problém tady
viewtopic.php?f=49&t=7654&start=15#p266258

Byl jsem příliš opatrnej (pouštěl jsem závěr zvolna) a Eagg mi tu poradil, že plně natažený závěr ho tam nacpe a závěr se dovře. Je prostě nutné překonat tlak vytahovače.

V tomto příspěvku jsem se opravil
viewtopic.php?f=49&t=7654&start=30#p266280

Nakonec stejně zjistíš, že vytahovač svým tlakem vychyluje laser (resp. celý náboj) a pokud budeš chtít s laser ammo sušit, budeš muset demontovat vytahovač (u některých pistolí stačí jen vyndat přítlačnou pružinu vytahovače).



Kusák
Příspěvky: 28

Příspěvek#1026 » pon 31. led 2022, 22:29

To: JirkaCV
Jo to je ona, jen už tam nejsou prolisy na baterky, došlo to (a i mělo dojít) bez nich.
To: davidu11
Koupil jsem tu první variantu, kde je 9MM a pod tím napsáno 9*19mm. Ani v popisu a diskuzi na Ali jsem moc nepochopil, jaký je rozdíl mezi ním a tou druhou variantou, kde je jen 9MM. Vizuálně podle obrázků na Ali je ta druhá varianta kratší.
Když to necháš zarazit nataženým závěrem, jak to pak dostaneš ven?



cipis
Příspěvky: 2057

Příspěvek#1027 » úte 1. úno 2022, 01:27

V nejhorším tyčkou a kladívkem skrz hlaveň. Tyčku z čehokoliv, co je měkčího než materiál hlavně, což bude doma asi dost věcí. Třeba vařečka :)



JirkaCV
Příspěvky: 1465

Příspěvek#1028 » úte 1. úno 2022, 08:58

Aha, já si říkal, k čemu tam ty díry jsou. Baterky u toho nebyly.
Váleček z toho pohodlně vyklepnu poplácáním rukou. Je tam celkem lehce.
Čínskýmu chlapečkovi nejspíš nevysvětlili princip tolerance.



Kusák
Příspěvky: 28

Příspěvek#1029 » čtv 3. úno 2022, 21:42

Tak jsem ten laserový náboj vyzkoušel ještě v CZ 75 B a tam šel docela dobře, i když vytáhnout nešel (ono ho není za co chytit, trčí jen malý hladký kousek, který se navíc obvykle zamastí od oleje ze zbraně), vyklepnout šel přes hlaveň v pohodě. Dále jsem zkusil Glock 19, tam šel víc ztuha, natažený závěr jej tam zarazil. Vyklepnout z hlavně to šlo, jen se musela použít kapku větší síla. Takže pak jsem se odvážil to zkusit i v CZ P-10C stejným způsobem - závěr to zarazí a vyklepnout to pak šlo taky docela dobře.
Měl jsem zkrátka zpočátku jinou představu - že tam náboj zasunu a pak jej vytáhnu a ne že kvůli tomu budu muset vyndávat hlaveň. Ještě jsem ale nestihl koupit baterky, takže k funkci něco napíšu až později.



rain
Příspěvky: 51

Příspěvek#1030 » pát 4. úno 2022, 11:23

Proč bys měl vyndavat hlaveň? Normálně to vyšťouchu zepředu tužkou ...



stip
Příspěvky: 278

Příspěvek#1031 » pát 18. bře 2022, 09:16

Tak mě číňan napálil. V balíku byl pytlík roušek a nějaká blbost místo objednané součástky. E-shop z netu zmizel už jsem ho ani nenašel. To jsem teda polevil v ostražitosti a 25 dolarů v čudu. Tak bacha na podivné stránky ...

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#1032 » pát 18. bře 2022, 09:29

Jestli to je aliexpress, zapocni open dispute. Vrátí peníze za pár dní. Ostatní obchody nemám zkušenost.



stip
Příspěvky: 278

Příspěvek#1033 » pát 18. bře 2022, 09:57

No právě že to Ali nebyl a v tom byla ta chyba. Sháněl jsem tohle:
https://www.hogislandgunparts.com/Produ ... 6&CartID=1
jenže do evropy to nepošlou a najednou jsem narazil na podobně vypadající stránku, kde se tvářili, že jo. Ani z toho nebylopatrné, že jsou to ve skutečnosti číňani, jenže jsou a je to oblož. Podle mě kopírujou nějaké zboží z netu a když si to někdo koupí tak pošlou nějakou blbost. pak už jsem je ani nenašel, podle mě dokonce za nějakou dobu mění i domény. Když jsem to objednával, tak jsem se kouknul, jestli si na ně někdo na netu nestěžuje a google nic nenašel. Raději jsem si stejně objednal jenom jednu věc, kdyby něco ... no a nabil jsem si hubu i tak.

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#1034 » pát 18. bře 2022, 21:04

Naopak, koupil jsis zkusenost jen za 25 dolacu.



Střelec
Příspěvky: 1645

Příspěvek#1035 » ned 20. bře 2022, 11:32

Důležité je být opatrný a platit na podezřelých eshopech, které nejsou jištěny, jako třeba Aliexpress přes Pay pal apod., pak je alespoň nějaká šance, že své peníze ještě uvidíš. Nicméně buď rád, že to bylo jen za 25 USD.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti