Prima zboží až z daleké Číny!!!!

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 461

Příspěvek#16 » stř 5. říj 2016, 12:18

Tenhle je jiný, ale na AE koupíš BoreSnake i s krabičkou za cca 10USD a nepoznal jsem rozdíl, spíš bych řekl, že je stejný jako ten, co stojí u nás 600,-.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#17 » stř 5. říj 2016, 12:21

Koukal jsem na to jen tak letmo. Kulatý kartáčky s vytěrákem sem teď koupil za 81 Kč, v Brně za 199 Kč. Bore Snake mám, příště tady



Zulda
Příspěvky: 212

Příspěvek#18 » stř 5. říj 2016, 13:18

Hada mám na Lugera i broknu 12, na tu stál dokonce jen asi 4 USD a oba čistí v pohodě.



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#19 » stř 5. říj 2016, 14:51

Přidávám se s boresnakama, koupil jsem 3, každej asi za $ 3-4. Jsou naprosto úplně a totálně stejný, jako ty za 500+ u nás. Akorát bez blistru, jen v malym igeliťáčku, no :)

Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#20 » stř 5. říj 2016, 19:04

Taky nakupuju v china a můžu říct pokud člověk vybírá tak jsou tam kvalitní věci za zlomek ceny co zde, od boresnejků, kartáčky, molle kapsy a sumky, batoh a jiné a můžu říct že jsou tam opravdu kvalitní věci ale ne vše. Člověk musí vybírat.

Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#21 » stř 5. říj 2016, 19:08

Jo a koupil jsem tam řemen magpul co u nás stojí 2400,- a tam 250,-. Můžu potvrdit že je to stejné.
https://www.aliexpress.com/item/Hunting ... 0.0.7BABnO

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#22 » stř 5. říj 2016, 19:14

Môže sa stať, že keď priložíš ten čínsky "boresnake" k magnetu, tak sa lepí... :?:

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#23 » stř 5. říj 2016, 20:36

Lepí. Ale on lepí i originál. Lepí, protože jádro kartáčku, do kterého jdou zapletené bronzové (či mosazné) štětiny je železný ;)



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#24 » stř 5. říj 2016, 20:59

wigum píše:Víš v čem je největší problém? Že jedna továrna tam vyrábí x věcí. Jeden týden montují panenky, druhý šijou hadry, třetí vyráběj elektroniku a koncem měsíce zas jedou hračky.


Chápal bych, kdyby jeden týden měli CNCčka naprogramovaná na řezání montáží pro optiku a druhý týden na výrobu věšáčků na kabáty (přičemž oba programy budou mít přesnost poplatnou věšáčkům na kabáty, což je samo o sobě zárodek problému). Ovšem jestli třetí týden ty stroje dokážou přeprogramovat tak, aby šily trička, tak v tom případě dostává čínský zázrak úplně nový rozměr... :lol:



hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#25 » čtv 6. říj 2016, 14:53

Jak to řešíte se clem a DPH? To vždycky objednáváte jen věci, co se cenově vejdou do EUR 22,-?

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4574

Příspěvek#26 » čtv 6. říj 2016, 15:52

Někdy tě celní správa zachytí, někdy ne. Je to náhodaa závislá nechápu na čem.



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#27 » čtv 6. říj 2016, 15:55

Nenašel jsem topic, ve kterém je zmíněn nákup z Číny, aby tam nebyla tato otázka...opravdu.
Here we go again...
Do 22 Eur neplatíš nic, od 22 do 150 Eur je 21% dph (nebo se domluvíš s prodejcem o napsání nižší ceny a pokud to je věc, o které nemají celníci ani tucha, kolik stojí, tak ti to většinou projde) a nad 150 Eur je Clo+Dph.
Clo se NIKDY neplatí za smartphony (tam je jen dph).
Cpt out.



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#28 » čtv 6. říj 2016, 15:59

Ono jak co, mam treba drzak na 2 zasobnky pro G17 a super. Zklamanim jsou dotykove displeje na mobily. To je prusvih. Proste asi kusy ktere propadly pri kontrole. Ruzne kabely, nabijecky, apod., super. Nebo modelarske veci jako Lion, servera, motory, atd. dobry.
A clo a dph? Bud do 22e nebo proste doufat. vetsinou to delaji odhadem a kdyz si mysli, ze je to drazsi, tak chteji doklad.
Objednavam z ebay dost casto, nekdy az moc :) Ale clovek musi proste pocitat s nizsi kvalitou. Ale treba tasky pres rameno z imitace kuze dobry. Za zlomek ceny a vypadaji dobre. Jen se casem rozpadnou :)



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#29 » čtv 6. říj 2016, 16:10

Akorat doporucuju jeden postup, ktery sice neni uplne koser, ale vzhledem k tomu co popisu je to otazka. Pokud vam neco nedojde do terminu ci dojde poskozene, vypada jinak, proste je to uplne mimo, tak vzdycky chtejte refund za nedojiti. Nikdy nepiste, ze je zbozi poskozene nebo tak. Maji moznost pozadovat vraceni zpet a to asi uznate, ze se cenove vubec nevyplati. Cili vzdy refund hned jak ubehne lhuta. Dokonce i opetovne zaslani uz odmitam, protoze zbozi neposlou a spolehaji na to, ze zbozi dojde pozdeji. kdyz date pozadavek na refund, tak si zbozi muzete pripadne koupit znovu nebo jine. Udelal jsem i chybu, ze mi navrhli znovuposlani a ja souhlasil a odklikl, ze jsem s odpovedi spokojen. Jenze ke kazdemu orderu muzete otevrit jeden ticket a tim to vycerpate a pak uz nemate narok. Takze vzdy nekompromisne refund ze zbozi nedoslo. Jak jsem psal, neni to vzdy uplne koser, ale pokud vam prijde neco co vubec neodpovida tomu co jste si objednali...



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#30 » čtv 6. říj 2016, 16:12

Ale abych taky něco svého přidal:
BLACKHAWK Tactical belt - k nerozeznání od originálu. Má i ten "štítek" zevnitř pásku.

Microfiber utěrka - na čištění zbraní dokonalé :)

"Tamponky" do "protahovačky" na hlavně - šikovné

Sada kartáčků - jen ten mosazný se poměrně rychle zdeformoval, ale tak to by udělal každý

Nůž Enlan EL-01 - kupoval jsem ho ještě když stál 14$. Měl jsem už spoustu nožů v různých cenových kategoriích, ale pokud chcete nůž, na který je fakt spoleh, tak toto je on. I náš brusič ve firmě mi po prvním broušení řekl, že ta ocel je fakt dobrá, že to moc často u nožů nepotkává. Ještě jsem si na drátovce vyřezal zobáček na čepeli kvůli jednoručnímu otevírání přímo z kapsy a nemůžu být spokojenější.

Pak co se týče elektroniky, tak té mám spoustu a snad 90% toho stále funguje. Baterky Ultrafire, Fenix a podobné jsou asi top. Spousta metrů paracordu za úsměvné ceny, atd, atd...stačí jen hledat :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů