Prima zboží až z daleké Číny!!!!



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#46 » ned 11. pro 2016, 21:49

Namontoval jsem toto: https://www.aliexpress.com/item/20mm-11 ... 0.0.IRRjg5
na Uzkon TR-X (verze 11 mm rybina).
Zatím 100x trap, 25x slug, aniž by se nástřel hnul. Slugy na 50 m jdou téměř jednou dírou (pochopitelně velkou), když pominu excesy způsobené rukama.

Nastřelovat raději slugy, čínské bore sightery jsou k ničemu, stačí do nich klepnout a laser jde šejdrem.

Naopak neúspěšný test jsem udělal s touto baterkou: https://www.aliexpress.com/item/600-LM- ... 0.0.7vTtZV Po 25 ks trapů nejde vypnout, spínač se zablokoval v poloze zapnuto. Teprve mě čeká rozborka, abych zjistil, co se stalo a případně opravil. Kromě spínače ale vypadá slušně.

Montáže a drobné příslušenství zatím zcela bez výhrad. Taktéž řemeny, futrály...Gift i udaná cena balíku vždy OK, víc psát snad nemusím.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#47 » ned 11. pro 2016, 22:21

Dikec :-) po tom cos poslal jsem taky koukal. Asi ho ze srandy zkusim.
Prijde na Sa58

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#48 » ned 11. pro 2016, 23:22

jak namontovat typizovaný railový system na Sa58? bez nějakých divokých zásahů nebo bastlení?



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#49 » ned 11. pro 2016, 23:34


Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#50 » pon 12. pro 2016, 00:00

za desítku doplněk na zbraň, která stála desítku, není zrovna můj cíl. tušil jsem, že rozumná cestá není a chtěl jsem si to ověřit. každopádně díky za reakci.

V tuto chvíli vím o nějakém kolimátoru z Ruska, který se namontuje mezi sklopnou pažbu a rám zbraně (plug and play) a vychází to na pár tisíc. Jako o jediné rozumné možnosti. Má to kamarád.

Uživatelský avatar
sunny-x
Příspěvky: 78

Příspěvek#51 » pon 12. pro 2016, 08:52

Audis: můžeš dát foto a link na výrobce/prodejce?

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#52 » pon 12. pro 2016, 09:24

To audis: sou i daleko levnejsi predpazbi. Daj se sehnat za 1500 i s railama. Ale ten kryt zaveru je parada. Ma to kamarad a spica!
K tematu: jeste prihazuju na tohle
https://www.ebay.com/itm/371809307385
Tak uvidime jestli vyhram. Kdyztak poreferuju :)



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#53 » pon 12. pro 2016, 09:53

No nejdriv jsem chtel rict k cemu to je dobry, kdyz to lita tam a zpet a pak mi doslo, ze to je kryt a ne zaver :D
Tak jako tak ta cena je slusna palka a to nejen k cene zbraně. Uz si nekdo pocital kolik da za kosu, + doplnky a na kolik vyjde zbran ja nevim neco jako ar-15 ktery uz to ma na sobe?

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#54 » pon 12. pro 2016, 10:10

Ja to nepocital. Ale cetl sem, myslim ze na gun expertu, ze vytunena SA a zaklad AR je ta sama cena. Ale to je OT :)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#55 » pon 12. pro 2016, 18:22

Dneska konecne i zbozi z USA!
Obrázek

Obrázek

Obrázek


image uploading site



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#56 » pon 12. pro 2016, 22:13

Antony30011 píše:Dikec :-) po tom cos poslal jsem taky koukal. Asi ho ze srandy zkusim.
Prijde na Sa58


Každopádně to ber jako pokus. To, že mě zrovna funguje, ještě neznamená, že tak funguje každý kus. Ale je fakt, že jsem ho viděl i u jednoho tuzemského prodejce za cca 2.000 Kč :-).

To, že ustál slugy, je docela dobrý začátek, ale ne všechno. Charakter namáhání je jiný. Slugy jsou tupé dlouhé rázy, Sa58 bude dělat krátké a ostré údery (navíc dvojmo, jak se vrací závěr a nabíjí). Je to jako velká gumová palice vs. malé ocelové kladivo, nepoměřuje se jen velikost.

A ještě jedna věc k upozornění - velikost záměrného bodu. Četl jsem nějaké názory, jako že ta laserová tečka je moc velká (dá se přepnout na kříž, ale to není o moc lepší). Já to u brokovnice neřeším, díra po slugu je pochopitelně větší, než jakákoliv tečka (a o normálních brocích nemluvím vůbec). Ale když budeš mířit s Sa58 na pistolový terč na 50 m, tak tu tečku uvidíš ve dvou sousedních kruzích, do toho se díra po 7,62 vejde několikrát. Pro mě je to jako alternativa míření "na perličku" vynikající, ale oproti mířidlům Sa58, nevím nevím...



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#57 » pon 12. pro 2016, 22:24

kk píše:No nejdriv jsem chtel rict k cemu to je dobry, kdyz to lita tam a zpet a pak mi doslo, ze to je kryt a ne zaver :D
Tak jako tak ta cena je slusna palka a to nejen k cene zbraně. Uz si nekdo pocital kolik da za kosu, + doplnky a na kolik vyjde zbran ja nevim neco jako ar-15 ktery uz to ma na sobe?


Jsou k tomu dva dobré důvody:

1) Když prostě a jednoduše chceš Sa58.
2) Když chceš postupovat salámovou metodou (finance, zkušenosti, manželka) - člověk se s tím může učit střílet od nulových zkušeností + 6000 Kč a postupně pokračovat. Podle mě lepší, než vypláznout najednou pětinásobek a pak zjistit, že "to není ono".

A je fakt, že ty doplňky se pohybují od těch levných (FAB: cena celé sady = původní cena zbraně) až po hodně drahé (Zendl: cena jednoho doplňku = původní cena zbraně) a každý si může vybrat...



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#58 » pon 12. pro 2016, 22:28

Jo to jo, me vic zarazelo to, ze kousek kovu stoji tolik. Ja osobne mam 58 v originale a jsem spokojen. Ikdyz ja to mam spise ze sberatelskych duvodu.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#59 » úte 13. pro 2016, 10:27

SC1: já to beru na zkoušku, za tu desetinu ceny oproti značkovým. Kdyžtak to skončí na vzduchovce :D kamarád má na SA58 ten kryt závěru z gunexpertu a kolimátor za 15 K, to se mi investovat fakt nechce...
A s tou SA to mám jak je psáno výše. Líbí se mi a asi mě baví i dělat si to podle sebe. Navíc, v současné situaci nehodlám vrážet tolik peněz jak za PARku... Třeba někdy, když to nezakážou :) každopádně jeden kolimátor je "shipped", druhej přihazuju. Zatím jsme na 25 Kč :D

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#60 » úte 13. pro 2016, 10:56

notobi píše:dám jen příklad dá se toho najít víc koupit např toto: http://www.sa58.cz/sa-58/prislusenstvi/kryt-zaveru/


Není tohle podobná, avšak levnější alternativa?
http://www.prodej-zbrani.cz/prislusenst ... 1607p.html

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů