Hospoda aneb meleme 5. pres 9.

gogan

Příspěvek#256 » čtv 3. říj 2019, 19:09

rumburak18 píše:Ptal jsem se Gogana, jestli takové cíle považuje za normální.

A já ti odpověděl, že pokud je to v mezích zákona, nijak mě to nepohoršuje a že mnohem víc mě přijde nenormální vytvořit vágní Lex Národní Domobrana.

rumburak18

Příspěvek#257 » čtv 3. říj 2019, 19:09

pavelg píše:Rumburaku, tobe fakt prijde normalni, aby existovala kniha zakazanych symbolu a kasta vykladacu trestnosti stovek dalsich?
Fajn, uchylka je to pekna, ale nemohli bychom my oststni byt techto radovanek usetreni?
To fakt nekdo chce toto?

Mě přijde normální, že je trestná propagace ideologií, které v minulosti usilovaly o zničení tohoto státu, o zotročení nebo "evakuaci" národa, příp. které donutily místní kolaboranty perzekuovat, veznit či věšet nevinné lidi, a eventuálně i ty, které zde chtějí zavést netolerantní náboženství.

@Gogan: já si to pamatuju, nemusel jsi to opakovat, jen jsem vysvětloval kolegovi, co jsem neřekl.

jezekif píše:Ostatně, nenosí mnozí z nás zbraň právě proto, že si nemohou nosit policajta?

Ano, jednotlivci je to dovoleno v KN a NO. Ale asi je pochopitelný, že státy chtějí bránit opakování historie jako byly SA, SS, Arkanovi tygři apod.
Naposledy upravil(a) rumburak18 dne čtv 3. říj 2019, 19:15, celkem upraveno 1 x.

Hujer Viktor

Příspěvek#258 » čtv 3. říj 2019, 19:10

18
to co si sem dal je pěkná sračka. to je tak gumový že se to napasuje na cokoli.
vytetovaný thorovo kladivo, špatná značka oblečení a v nicku 18
a jako nácek můžeš běhat po soudech 5 a více let

pokud je něco jednoznačně spojeno s nacizmem, fašizmem a nebo komunizmem tak to každý normální člověk zná. pokud na to musí být výklad exkrementa, tak je to jen silně účelové svinstvo

a pokud vím, tak sládkovi republikáni nejsou zakázanou stranou. jak se vůbec může něco takového v oficiální publikaci objevit.

pavelg

Příspěvek#259 » čtv 3. říj 2019, 19:15

Takze zakazes alpskou protez a radsi i haflingy
...
Jeste cisla 18, 88 a jejich kombinace.

Co kříž...

rumburak18

Příspěvek#260 » čtv 3. říj 2019, 19:18

Zakažte si co chcete, já vám jen říkám, jak se věc má v současnosti. Nemůžu za to, že jste vylezli z nějaké časové kapsle a objevujete symboly, které se tu řeší už od 90. let.

pavelg

Příspěvek#261 » čtv 3. říj 2019, 19:21

Ja stav v teto oblasti znam jako jsem to znal pred rokem 1989.
Urazelo me to za bolsevika cerveneho i toho dnesniho.
Dnes vic nez tehdy.

jezekif

Příspěvek#262 » čtv 3. říj 2019, 19:23

Ten (kříž) se bude nejprve dobrovolně retušovat ( aha, to se vlastně už děje).
V devadesátkách jsem byl mladej (blbej jsem pořád) a tak mi zákaz propagace fašismu nevadil, spíš mi vadilo, že nezakázali i komače. Dneska vidím jak je ten zákon gumovej, a stejně státu nestačí a nejradši by ho natáhl, aby šel napasovat na kde co.

Hujer Viktor

Příspěvek#263 » čtv 3. říj 2019, 19:28

18
až mi vysvětlíš, proč rudá marta (semelová) je na svobodě, pak uvěřím, že ta příručka exrementem vysvětlovaných symbolů má nějakej jinej smysl než buzeraci kohokoliv kdo je zrovna nepohodlnej

rumburak18

Příspěvek#264 » čtv 3. říj 2019, 20:09

S tou Martou ti nepomůžu, to je otázka na Policii a st. zastupitelství, trestních oznámění bylo už vícero a k soudu se nedostalo nic.
Co se týče komunistických symbolů, ty u nás prý vysloveně trestné nejsou, mj. i díky tomu, že to svého času v počátcích neprošlo přes Senát (https://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/hlasy?G=8677&O=6).
Policie ale holé ruce nemá, protože známý paragraf o propagaci obsahuje "třídní zášť". Ale zřejmě panuje nějaké shoda na Policii, že ten paragraf je jen o neonazi scéně...ještě mrknu na ten jejich manuál.
//Tak manuál obsahuje informaci, že podpora komunistického hnutí má být postihována až dojde k hlásání programu nebo výzývání k činům vedoucím k potlačování práv, zvýšené zášti apod. Takže třeba pokud by Marta vyzývala k tomu někoho pozavírat, znárodnit, zavřít, pověsit apod.
Naposledy upravil(a) rumburak18 dne čtv 3. říj 2019, 20:15, celkem upraveno 1 x.

pavelg

Příspěvek#265 » čtv 3. říj 2019, 20:15

Jeste predsudecnou nenavist a budem vsichni ochraneni co se do nas vejde.

Znarodnovat/demokratizovat majetek, to hladaji Pirati. Ale symboly maji jine, no.

jezekif

Příspěvek#266 » čtv 3. říj 2019, 20:18

Přitom náckové i komunisti si nemají co vyčítat a na jedny je "brán ohled" druzí jsou popotahování i za prkotiny.

genu

Příspěvek#267 » čtv 3. říj 2019, 20:33

rumburak18 píše:Mě přijde normální, že je trestná propagace ideologií, které v minulosti usilovaly o zničení tohoto státu, o zotročení nebo "evakuaci" národa, příp. které donutily místní kolaboranty perzekuovat, veznit či věšet nevinné lidi, a eventuálně i ty, které zde chtějí zavést netolerantní náboženství.
No pozor, náboženství spadá pod svobodu vyznání a jako takové ho nemůžeš persekuovat, protože to není ideologie (podle výkladu znalců). Podle mě, pokud někdo někoho v rámci náboženství omezuje, týrá, mučí, zabíjí, tak by to mělo být trestný a ne náboženská svoboda ....

Piggy

Příspěvek#268 » pát 4. říj 2019, 05:01

jezekif píše:Co ale jiného než potvrzení neschopnosti státní policie je vznik obecních poldů?
Co jiného než potvrzení neschopnosti železnice je vznik tramvajových podniků?
Obecně v mnohém souhlasím, ale tohle nevidím jako vhodný argument.

jezekif

Příspěvek#269 » pát 4. říj 2019, 05:44

Nejsi daleko od pravdy, že to moje přirovnání kulhá (i když méně než to s tramvajemi). To ale nehraje roli, jen se snažím najít důvody proč namísto snahy o spolupráci s ND papalášům tolik vadí. Jistě v tom hrají velkou roli i osoby, které jsou v tom angažované (na obou stranách). Nejspíš i ideologie...

haito

Příspěvek#270 » pát 4. říj 2019, 06:19

]Hele až to bude něco jako Svazarm který vymysli a bude ovládat politická garnitura, tak nebude vadit nic. A to nastane ve chvíli kdy v tom budou peníze a půjdou rozkrádat, fuj co to říkám, odklánět.

Zpět na