Hospoda aneb meleme 5. pres 9.

kk

Příspěvek#256 » pát 19. čer 2020, 07:20

JardaB: ale zbrane jsou prece fuj a bez nich by nebylo vtazd a nasili jak se nas nekteri snazi presvedcit ...

pavelg

Příspěvek#257 » pát 19. čer 2020, 07:42

Možná neobolševici vydají fatvu na tvůrce toho obrázku - to se taky lidi bili v prsa jak nedáme Salmnana Rushdího, jak u nás je zaručená svoboda zobrazovat Proroka a dělat si z něj srandu .... a za pár let, státem a nejrůznějšími organizacemi financovaná neobolševická lúza šikanuje za hrnky, trička, ženy bez penisů, muže bez menstruace ....a za obrázky. A ovce jásají, jak je to správné.

Mladí neokomsomolci už stojí v šiku :-)
https://www.youtube.com/watch?v=DCoM1T7hAo8

kk

Příspěvek#258 » pát 19. čer 2020, 08:00

pavelg: hmm, to video je bohuzel naprosto presne... :(

pavelg

Příspěvek#259 » pát 19. čer 2020, 08:12

Je to z mého hlediska neuvěřitelný sociální experiment - teď nemyslím ani tak USA, po těch je mi prd - myslím tím svoje spoluovčany v ČR.

Navíc to vypadá, že muslimové získají další úroveň v registraci.
https://ceskoaktualne.cz/2020/06/islams ... Hnvn9BhH-o

Ono se "nedá nic dělat", to, co si prosadili katolíci, se nedá jen tak upřít dalším církvím. Možná ještě přijde spravedlivá restituce muslimského majetku.

Deset let registrované církve mají možnost žádat o získání oprávnění k výkonu takzvaných zvláštních práv. K nim patří oprávnění zakládat školy, oddávat, vyučovat své náboženství na státních školách nebo vykonávat duchovní službu v armádě a věznicích.

“Určitě o to budeme usilovat. V naší komunitě je zájem, abychom byli uznáni jako plnohodnotná církev. Bylo by to i plus pro vztahy České republiky s muslimským světem,” řekl iDNES.cz předseda Ústředí muslimských obcí Muneeb Hassan Alrawi.

... ona je to trochu starší věc (2014) ... mají/nemají dnes právo učit islám ve školách?
Naposledy upravil(a) pavelg dne pát 19. čer 2020, 08:17, celkem upraveno 1 x.

JardaB

Příspěvek#260 » pát 19. čer 2020, 08:16

no, jen aby brzo nezacala vetsine lidi pripadat normalnejsi ta muslimska civilizace nez ta aktualne samodestrukcni tzv. zapadni...

pavelg

Příspěvek#261 » pát 19. čer 2020, 08:22

Leckde to tak je - třeba v Británii zaváděli do škol dětem takovou tu výchovu o těch 60 pohlavích a dokud to bojkotovali bílí, hlásili je do zaměstnání a různě na ně tlačili, takže ti se nakonec podvolili. Jenže v jedné škole narazili na Pákistánce, a ti byli akční - takže nakonec to tam vypadalo tak, že bílí Britové se spojili s radikálními muslimy, aby zamezili neomarxistické indoktrinaci svých dětí.
To jsou dilemata, co? To jsou vyhlídky ....

Letec 12

Příspěvek#262 » pát 19. čer 2020, 08:31

A to vás nenapadlo, že ta islamizace je záměr? Vytvořit ve společnosti podmínky, aby většina obyvatel ještě ráda dobrovolně přijala islám jako východisko z nelidských požadavků neomarxistů?

JardaB

Příspěvek#263 » pát 19. čer 2020, 08:33

Tak napadlo, ale prijde mi to stale az moc ujety, aby to bylo takhle promysleny... Ale kdo vi.

hackerjack

Příspěvek#264 » pát 19. čer 2020, 08:39

pavelg píše:Je to z mého hlediska neuvěřitelný sociální experiment - teď nemyslím ani tak USA, po těch je mi prd - myslím tím svoje spoluovčany v ČR.

Navíc to vypadá, že muslimové získají další úroveň v registraci.
https://ceskoaktualne.cz/2020/06/islams ... Hnvn9BhH-o

Ono se "nedá nic dělat", to, co si prosadili katolíci, se nedá jen tak upřít dalším církvím. Možná ještě přijde spravedlivá restituce muslimského majetku...

Jak to myslíš s tím to, co si prosadili katolíci? Možná sis toho nevšiml, ale Katolická církev "zakládá" školy a "oddává" v naší krajině už hezkých pár století a vývoj tady jde obráceně, neb to byla Katolická církev, která s tím v téhle krajině začala a která o tahle privilegia přišla.
Pokud už chceš něco tematizovat, tak spíše ten zákon, který takový posun umožňuje.

pavelg

Příspěvek#265 » pát 19. čer 2020, 08:41

To není promyšlené, jen jedna totalita dá přirozeně vzniknout jiné totalitě a vystrašení ovčani místo aby seřvali hrstku kriplů hned na začátku, si budou muset nakonec vybírat mezi morem a leprou.

A většina z nich se bude strašně divit, jak se to tak najednou stalo .. asi za to mohla ta xenofonbie, desinformace a moc velká svoboda na FB.

pavelg

Příspěvek#266 » pát 19. čer 2020, 08:50

Katolíci to měli historicky po Bílé hoře... tam asi není co řešit. Pak ztratili po roce 1918 řadu privilegií i majetků, stejně jako šlechta (asi by nám měli líbat boty). Od roku 1948 ztratili právo oddávat a další - to bylo převedeno na stát. Při převratu slibovali, že žádné majetky ani moc nechtějí, ale dopadlo to jako vždy... nakonec dostali 60 miliard, majetek, na který právo neměli a ještě je platíme z daní.
A jelikož máme svobodu vyznání a nesmíme dělat rozdíly, tak musíme stejná práva přiznat i ostatním církvím a společenstvím.
U katolíků to tak nebije do očí, protože i oni chápou sňatek jako my. U muslimů to tak není a v Německu to vyvolává docela zajímavé problémy - nezletilost nevěst, vícečetnost manželek, rituální obřízky... ale je to přece jejich právo, žít podle svých náboženských pravidel. Jenže třeba zákony o rodině jsou postaveny na sňatku páru lidí různého pohlaví.
Islám k tomu přidá vícečetnost a neomarxisti jakékoliv pohlaví.
Katolíci si mohou zakládat církevní školy, Saúdové a Katařané jistě budou rádi financovat jak vznik madrasů a islámských církevních škol imitujících standardní vzdělání, tak i duchovní útěchu ve věznicích.
Ti vězni nemusí být muslimové - dostanou nabídku na 2 hodiny týdně - dostanou kafe, kebab, když podepíšou konverzi, tak budou muset dostávat lepší žrádlo a bachaři se jich budou víc bát. Vousáči jim zajistí lepší podmínky a tak... proč by to neudělali?

hackerjack

Příspěvek#267 » pát 19. čer 2020, 09:44

pavelg píše:... nakonec dostali 60 miliard, majetek, na který právo neměli a ještě je platíme z daní...

To myslíš vážně? A na základě jakého pravidla nebo zákona podle tebe na ten majetek neměli právo?

pavelg píše:A jelikož máme svobodu vyznání a nesmíme dělat rozdíly, tak musíme stejná práva přiznat i ostatním církvím a společenstvím.
U katolíků to tak nebije do očí, protože i oni chápou sňatek jako my.

Kdo je to my? Komunisti? Marxisti? Levicoví intelektuálové? (Nehodící se můžeš škrtnout.)
Promiň, ale při čtení Tvého přispěvku se mi vybavil štěpný verš Egona Bondyho: Nikdo o mně neví že jsem marxist levý.

pavelg

Příspěvek#268 » pát 19. čer 2020, 09:56

My ... středoevropané.

v době, kdy katolíci obsadili klíčová ministerstva a posílali požadavky na "vrácení", byla řada případů, kdy šlo o majetek, který byl odebraný před únorem 1948.

Jen připomenu, že není ani náhodou standard, aby církev takhle ovládala státní orgány a vlastnila takové majetky. Třeba ten vyhořelý kostel ve Francii nebyl církevním majetkem, tam totiž jsou kostely typicky majetkem státu - a bývalo to tak i u nás. Někdo dal postavit kostel, ten vlastnil a farář v něm sloužil mše. Ale tím nedávám Francii za přííklad.

Tím úplně prvním odkazem na katolíky jsem chtěl říct, že možná se katolíci radovali, jakou moc a majetek si vyzískali, ale že se to může zbytku společnosti ohavně vymstít. Protože nejsme formálně theokracie a mám zakotveno rovné postavení církví a náboženství. Takže až muslimové seberou dost těch podpisů, povedou si matriky a vytvoří si svůj stát ve státě, jak je to ostatně vidět v poměrně blízkém zahraničí.

poloventilator

Příspěvek#269 » pát 19. čer 2020, 10:46

Maďarské město Székesfehérvár se loni přihlásilo do soutěže o titul "Evropské město roku" a spolu s dalšími sedmi uchazeči se dostalo až do semifinále. Nyní ho však porota EU vyřadila. Důvod? Propagační video ukazující nejkrásnější části města, šťastné páry a hrající si děti předvedlo příliš mnoho šťastných bílých lidí, křížů, kostelů a málo imigrantů!
Porota doslova sdělila:
"Toto je propagační film pro bílou křesťanskou Evropu, každý je bílý, šťastný a tančí na ulici. Je tam příliš mnoho šťastných bílých lidí a křížů a málo imigrantů."

Co, proboha, v takové EU ještě pohledáváme?
https://thehungaryjournal.com/2018/02/1 ... ropaganda/

pavelg

Příspěvek#270 » pát 19. čer 2020, 10:57

Je to aktuální? Já mám dojem, že přesně tohle video jsem viděl tak před 5 roky. A že jsem to dával k lepšímu už tehdy

Zpět na