Hospoda aneb meleme 5. pres 9.

Hujer Viktor

Příspěvek#271 » stř 23. říj 2019, 09:32

sedmej
jak můžeš obhajovat euroekoterorizus a zároveň střílet?
jedeš na střelnici =co2
střílíš = co2 noX a jedovatý olovo
provoz střelnice (pojezdy, nebo běháš k terčům) co2
jedeš domů = co2
škodlivé koníčky nesvéprávných otroků sekta svatých gréténů zakáže jako první a jestli tohle nedokážeš pochopit tak jsi ještě blbější než ten vysmátej xichtík co ho cpeš na konec věty.

a zbraně by si si měl nechat znehodnotit, protože jako správnej eurokomunista by si měl jít příkladem. jenže ty jako každej komunista si myslíš, že zákony jsou pro ty druhý a tebe se týkat nebudou a až dojde i na tebe , tak jen budeš čumět jak xichtík na konci věty

gogan

Příspěvek#272 » stř 23. říj 2019, 09:34

Sedmej: jo téma je pořád více méně stejné, o tom jak se nás kdo snaží ohlupovat a kálet nám na hlavu, ale jednotlivosti se během času mění. To že naprostá většina hovadin přichází z EU tak nějak není vina diskutérů.

rumburak18: tohle vlákno (mimo jiné) beru jako zdroj informací, přece jen více lidí zachytí víc dění. Jinak samozřejmě nežiji v pustevně a informace která si ověřím a považuji za důležité se snažím různými způsoby šířit do svého okolí. Podle mě to důležité je...

radim78

Příspěvek#273 » stř 23. říj 2019, 09:38

@Hujer trochu zvolni v narativu - VII rozhodne neni eurokomunista - ten by nikdy, ani v dobach nejtvrdsi klimaticke nouze nenalinkoval webovku IVK ;)

jezekif

Příspěvek#274 » stř 23. říj 2019, 09:40

Gogan, tohle můžu podepsat. Najdu tady odkazy na který bych jinak nenarazil a přinejmenším je šířím ve svém okolí.

Hujer Viktor

Příspěvek#275 » stř 23. říj 2019, 09:58

radim78
jestli je 7 eurokomunista stalinského tipu nebo jen umírněný eurokomunista je celkem jedno. v každém případě je to člověk co prosazuje omezování osobních svobod na základě pokřiku několika ekofanatiků.
co se ekoteroristům zatím povedlo. v čechách mě napadá řepka bureš = velká výhra v omezení produkce co2 a kůrovec bursík to je taky velký zářez v boji s co2
odsíření uhelek, filtry popílku a dfp do aut neberu jak úspěch ekofašos, ale jako přirozený vývoj, ekonomicky zvládnutelný. to není boj za změnu klimatu.

a ty nebo 7 mi napište co se ekofašos povedlo.

radim78

Příspěvek#276 » stř 23. říj 2019, 10:17

no me neprijde jako eurokomunista ani nahodou. to neznamena, ze s nim souhlasim apriori.

co se, jak ty rikas, "ekofasos" povedlo? no vpodstate vsechno.
postupne ovladli vzdelavaci instituce a vychovali si generaci vedeckych pijavic, ktere na levicovych universitach tyjou z grantu a dotaci na tema klimaalarmismu, genderismu , multikulti a dalsich debilit.

jejich mantrou totiz neni ekologie, ta je jen zaminkou/prostredkem jak zavest svuj vysneni socik. tentokrate eko-socik.
Jen soudruzi, tentokrate zeleni, tak nejak zapominaji, ze planovane hospodarstvi vede pouze k nahodilym uspechum.

Realne probiha redukce osobnich svobod pod zaminkou "ekologie" .
Prakticke kroky tech Tvych "ekofasos" s ekologii nemaji nic spolecneho.
Viz. napriklad:
- utlum jadra
- likvidace prosperity EU skrze likvidaci vysoce rozvinute prumyslove zakladny (jen bohaty stat je ekologicky)
- energodebility jak na bezicim pasu bez realne zpetne vazby dopadu na zivotni prostredi (kdo zije v bludu, ze masove nasazeni cistych elektroaut je dnes ekologicke, ten proste zije v bludu, kdo zije v bludu, ze nas spasi vetrniky a pole zasrana solarparky, tak ten ma taky o kolecko mene)
- omezovani osobnich svobod pod zaminkou ekologie
- realne plytvani zdroji na neexistujici vylhane problemy a tim nereseni problemu, kde nam utika cenny cas (napriklad naduziti hnojiv a dlouhodobe neudrzitelnych postupu v prumyslovem zemedelstvi, zasirani vodnich zdroju hormony a dalsimi sajrajty o pruseru s plasty napric zemekouli ani nemluve (ne nemyslim "tolik zasadni" brcka, to je zase debilita pro pozery))

pavelg

Příspěvek#277 » stř 23. říj 2019, 11:20

Asi není cílem tady kádrovat lidi kdo je ekokomouš nebo pravicový extremista a kdo není...
Já bych jen podotkl, že jsou lidé, kteří svůj názor nevyjadřují (z opatrnosti, nebo jej nemají) a jen tu a tam rejpají do těch, kdo nějaký postoj nebo názor na věc projevili. Tzn. pak vypadají, že zastávají opačné pozice, než ty předkládané, a přitom to vůbec nemusí být pravda.
Proto já si vůbec nemyslím, že by zrovna Sedmej byl ekokomunista. Jsem si poměrně jistý, že by sám od sebe nezformuloval nic, co by se tomu podobalo.
Jiná věc je, že tady reaguje stylem "proč ne - tak ať" na projevy nespokojenosti a odporu proti politice omezování osobních svobod a šílených pseudoekologických nebo genderistických opatření. Bylo by zajímavé si přečíst skutečný postoj, názor, analýzu, ale to je nemožné.

rumburak18

Příspěvek#278 » stř 23. říj 2019, 11:21

@gogan, jezekif: různé odkazy, názory OK (i když tady to moc pestré není :)), ale poslední dva týdny to spíš byla nějaká skupinková terapie, ale i to má smysl, když aspoň někde může člověk názorově souznít. Jen to už docela nudilo. myslím i tohle měl Sedmej na mysli.
No a můj dotaz směřoval k tomu, že čerpat a souznít na fóru je fajn, ale vaši oponenti jsou v ulicích a tlačí na politiky. Pokud nebudete dělat to samé se svými politiky, nebo sami osobně, nebudou ty desítky stran toho samého tady to nic platné.

pavelg

Příspěvek#279 » stř 23. říj 2019, 11:37

Neobolševismus přišel za námi, ne my za ním. Začalo se kácet v tomto lese a kromě banální a celkem nepodstatné směrnice, která hrozila sáhnout na hobby si pár lidí uvědomilo, kde je fronta a o co se vede boj. A lidi jsou v různých fázích. Jiné obory to řešily dřív, některé to ještě čeká. Někdo to vidí jasně, někdo to nevidí vůbec. Někdo objevuje věci, které za uplynulých 20 let přehlédl, nebo je nerozpoznal, někdo se zase diví, jak je někdo mohl nevidět. Samozřejmě to nese skutečnou nebo zdánlivou polarizaci.
A myslím, že oficiální plány EU na kolonizaci a deindustrializaci Evropy spolu s šíleným politickým genderismem a útokem na základní svobody a hodnoty jsou dost vážné na to, aby se jim člověk věnoval. Neříkám, že nutně na odborných forech, ale troufnu si tvrdit, že kdyby EU nezasekla sekeru v našem lese a otázky bezpečnosti a zbraní byly zcela mimo diskurs, tak by se to nerozebíralo ani tady.

pavelg

Příspěvek#280 » stř 23. říj 2019, 11:48

Rumburak: Já si naopak myslím, že tím, že si s lidmi povídám jak osobně, tak na webu, jsem předal mnohem více informací a ty lidi ovlivnil víc, než kdybych hulákal na ulici nebo se lepil k silnici.
Bylo by o mně víc slyšet, ale jednak bych si připadal jak debil, a druhak bych jím asi i byl.
Myslím, že je normálnější o důležitých věcech mluvit s lidmi ze své sociální bubliny, než hulákat hesla na ulicích na lidi neznámé. Debaty ve skupině lidí normálních a rozumných bývají navíc přínosné a vedou i k autokorekcím a vychytání chyb.
Tohle je přece tradice středoevropské politiky od Rakouska - v hospodě se rozebírá politika, technika i ženské. Dokud se lidi hádají v hospodách, neteče krev.

rumburak18

Příspěvek#281 » stř 23. říj 2019, 12:06

Na ulici se nemusí hulákat, stačí tam být :) A ten ,kdo jde na ulici se postavit, poslechnout řečníky a zatleskat, rozhodně nikdy nebude debil, i když na podiu bude Okamura.
Bez lidí na ulici bychom jako samostatný národ neexistovali.

McFly
moderátor

Příspěvek#282 » stř 23. říj 2019, 12:10

Odlehcim tu diskusi :) výroba vykrajovatka na pořádný Vánoční cukroví
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

pavelg

Příspěvek#283 » stř 23. říj 2019, 12:13

Ulice je až ta poslední fáze. Předtím je potřeba si uvědomit situaci, zhodnotit východiska, cíle, vypracovat si obrázek situace. Ověřit, že/zda to tak vidí víc lidí, probrat to s větším okruhem a pak prosazovat politickou cestou. Pak je čas na ulici.
Že to neomarxisti mají naopak a lepí se k silnici proto, aby zachránili klima, kterému nerozumějí a nejsou schopni o tom s nikým vést ani debatu na úrovni prvního stupně ZŠ, to je věc jiná. Tohle je dno, na které klesnout nehodlám.
Samozřejmě do ulic je možné vyjít i kvůli aktuální a izolované věci, jako protest proti něčemu .. třeba proti chystanému zákonu. Tj. něčemu dosažitelnému, nebo jako projev vůle většiny, třeba jak ve Francii proti plánům Macrona, nebo jak v Barceloně, proti zvůli a útlaku centrální vlády. Ale nemá cenu se přivazovat ke sloupu za to, aby Slunce vycházelo na Západě.

rumburak18

Příspěvek#284 » stř 23. říj 2019, 12:30

Dnes je v módě zabývat se hlavně extrémy. Mluvím o ulici, ještě schválně zdůrazním že někdo někde stojí , poslouchá, zatleská. A stejně argumentačně čelím zmínkám o lepení se na silnici, které je mi k smíchu stejně jako většině lidí. Netuším, proč se mám o tom bavit, když jsem tento způsob aktivismu nezmínil.
Tam klesnout nechce většina.
K poslednímu odstavci - už jsi někde takhle byl? Pomohl jsi v tom to organizovat? Začni. Tady už jsi navykládal fakt dost. Je čas se posunout dál.

radim78

Příspěvek#285 » stř 23. říj 2019, 12:50

@McFly - ja chci Glocka s polevou!!! :)))))

Zpět na