Android aplikace pro trénink testových otázek

Připomínky k hlavní části serveru
Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#31 » čtv 7. úno 2013, 10:27

Na SE Xperia Ray to nedělá, šlape jak z praku. Android mám 4.0.4 a jádro totéž co ty.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » čtv 7. úno 2013, 10:28

fejfarz píše:když chceš odpovědět na otázku tak musíš nejdřív jedním dotekem displeje zavřít tu lištu a pak druhým dotekem teprve odpovíš je to vopruz :mrgreen:

To věřím, to se na žádném z mých testovacích zařízení nedělo. Pokusím se to rekonstruovat a opravit.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#33 » čtv 7. úno 2013, 10:36

V pohodě i tak se to dá vydržet já jsem moc rád za tu aplikaci protože příští středu jdu ke zkouškám do Velvar a díky té aplikaci už dělám testy na 98 procent protože trénuji třeba i na pivě. Je super.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#34 » čtv 7. úno 2013, 11:42

Myslím, že jsem to opravil, šlo o kombinaci nekompatibility starších verzí a malého displeje. Při té příležitosti jsem snad dal také do pořádku špatnou barevnost výsuvné lišty okruhu otázek (tmavý text na tmavém pozadí).
Bude v dalším updatu. Díky za nahlášení chyby ;)

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#35 » čtv 7. úno 2013, 12:03

Jakmile vyzkouším dám vědět jestli se to podařilo :)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#36 » čtv 7. úno 2013, 13:34

Teď už by to mělo být dostupné v GPlay.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#37 » čtv 7. úno 2013, 14:07

Super :clap: odzkoušeno už to funguje jak má perfektní práce :P

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#38 » čtv 14. úno 2013, 09:18

Tak jsme nakonec podlehl a povolil na kartě platby na netu a snažil se zaregistrovat peněženku.
Na Gplay mi to prostě ani za boha nešlo, furt to zamrzalo na další krok po zadání identifikací.
Tak jsem to založil na Walletu a pak teprve zakoupil aplikaci.
Stran aplikace SUPER, Děkuji.
Nic méně banka mi blokuje 2x 39Kč jednou od: Platba/výběr platební kartou ****8451 GOOGLE *czechnologycz GOOGLE.COM/CH GB což je podle mne OK a sedí to podle oznámení v peněžence, i když neposlali jak tvrdí na maila nic. No a druhá blokace: Platba/výběr platební kartou ****8451 GOOGLE *MARKETPLACE GOOGLE.COM/CH GB a zde tedy netuším o co jde.
Si říkám, že se mi děje přesně co jsem tu tvrdil, no děsný, doufám, že se nepřidají další duplikované blokace, i to už se mi stalo.



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#39 » čtv 14. úno 2013, 10:05

Buď něco děláš špatně, nebo jsi opravdu děsný smolař, že se ti opakovaně dějí podobné věci. Osobně v průměru provádím asi více než jednu online transakci denně. S nakupováním v zahraničí jsem obecně začal v roce 1997. Fianční transakce za celé roky bez jediného problému. Celkově bez ztráty jediného halíře, ač jsem parkrát musel na někoho přitlačit. Spíš jsem v počátcích musel řešit, jak dostat ty peníze na místo určení, než jak o ně nepřijít.

Na Google Play snad ani nejde zakoupit jedna věc dvakrát ze stejného Google účtu. Snad jedině, že bys to koupil pod dva různé? V nouzi, ta aplikace za 80,- Kč určitě stojí. Naopak 40,- Kč nestojí za cestu do banky.

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#40 » čtv 14. úno 2013, 11:28

NJN, jak se říká, na posraného i hajzl spadne, to jsem celej já...
No postupoval jsem přesně jak píšu a je z toho tohle. Za 80 mi to nevadí je to OK, ale vadí mi, že jsem si to nerozhodl sám, ze dvou účtů to nešlo, ale třeba ta 1dna blokace nebude převedena na platbu.

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#41 » čtv 14. úno 2013, 11:33

Také mám v blokaci dvě platby...za aplikaci a jedna na google. Myslím si, že ta platba googlu je jen jako ověření karty při prvním nákupu a blokace nebude stržena.



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#42 » čtv 14. úno 2013, 11:41

Jestli to máš vše pod jedním Google Account, tak to podle mě bude odečteno pouze jednou. Nevím, proč tam vidíš dvě blokace.

Ověřování karty mě také napadlo, ale to se typicky provádí nějakou minimální částkou, např. 1,- Kč, $1 USD apod.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#43 » čtv 14. úno 2013, 19:16

To já bohužel nevím, jestli si to Google blokuje takhle nějak podivně při první platbě. Koukl jsem do výpisu kupujících a žádné jméno se tam v posledních dvou dnech dvakrát nevyskytuje. Kdyby se to náhodou strhlo opravdu dvakrát, je třeba to řešit, protože to je nějaká chyba.
(už takhle si Google strhává třetinu z ceny pro sebe, tak aby ještě bral víc, to by nebylo dobré)

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#44 » pát 15. úno 2013, 07:52

Zatím to/je mám furt v blokaci, v bance mi bylo řečeno, počkejte jestli se to nakonec strhne, stejně nemůžete dříve nic dělat :-)

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#45 » stř 20. úno 2013, 08:39

Takže ta první blokace, ta co není označena czechnologycz , dnes k ránu zanikla, takže to bude opravdu nejspíše ono ověřování platné karty, či tak něco.
Tedy musím znovu poděkovat za možnost stáhnout si tuto aplikaci.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů