Android aplikace pro trénink testových otázek

Připomínky k hlavní části serveru
Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 28. led 2013, 18:13

Dal jsem dohromady aplikaci pro snadné trénování testových otázek na mobilech/tabletech se systémem Android.

Adepti na ZP připravující se na zkoušku odborné způsobilosti tak můžou trénovat kdykoli kdekoli (internetové připojení netřeba) - uvnitř najdou seznam testových otázek, jejich trénink i zkoušku nanečisto.
Stávajícím střelcům by se naopak mohlo hodit mít vždy při ruce aktuální zákony a vyhlášky týkající se zbraňové legislativy v ČR.

Obrázek

---

Protože je to můj první dokončený androidí projekt, budu samozřejmě velmi rád za všechnu konstruktivní kritiku (zejména třeba od jiných zkušenějších android vývojářů).
Další funkce budou přibývat postupně.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#2 » pon 28. led 2013, 18:33

Super počin, to se hodí :!:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » pon 28. led 2013, 18:51

Protože se hned objevily stížnosti, že je to moc drahé, tak jsem cenu stáhnul na polovic, než se v aplikaci objeví nové "fíčury" ;)

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#4 » pon 28. led 2013, 18:56

Budu první kdo začne "rejpat" tak mě neber moc vážně ;) nebylo by od věci mít možnost stáhnout odděleně dvě části, legislativu a testy. Ne kvůli ceně ale zákony potřebuješ průběžně ale testy po složení zkoušek jen zabíraj místo v paměti.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pon 28. led 2013, 19:05

Ono je to propojené kvůli tomu, že podobně jako tady na webu, když špatně zodpovíš otázku, můžeš si ji hned vyhledat v zákoně ve stejné aplikaci. Asi je možné si to posílat i mezi dvěma aplikacemi, ale přišlo mi to trochu krkolomné.
Samotné testy zabírají asi 300 kB, což snad v dnešních zařízeních není takový problém.

Ale díky za připomínku, třeba do budoucna přidělám ještě oddělenou aplikaci jen na zákony a podobné "drobnosti".

Jen rýpejte ;)

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#6 » úte 29. led 2013, 08:25

Možná by stálo za zvážení prolinkovat zákon i k testovejm otázkám, ne jen k tréninku otázek.....jinak za ty prachy Oukej! ;)
Edit: To si asi dělaj pr*el ne?! Chtel sem ti aplikaci ohodnotit a napsat názor, ale pokud nemám účet google+ tak mě to nepustí?!?!?! To je jako kdyby mě nutili udělat si při nákupu na Ebay účet na Facebooku a pod mym jménem tam uveřejňovali hodnocení...grrr to se se zas nas.....



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#7 » úte 29. led 2013, 09:14

Skvělý nápad Marku. Přítelkyně to s radostí otestuje. :) Nevím, kolik to stálo původně, ale cena je v pohodě.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » úte 29. led 2013, 10:20

Nukleárka : díky za tip, provedu ;)
Vyžaduje to G+ i pro hodnocení nebo jen pro "recenzi"? Osobně to sice mám, ale vůbec nepoužívám.

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#9 » úte 29. led 2013, 10:23

Pro obojí...no co bych pro tebe neudělal...máš to tam ;)

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » úte 29. led 2013, 13:20

Dneska jsem zjistil že už je také aplikace na google play do telefonu android. Super a moc děkuju vývojářům okamžitě jsem ji zakoupil a hned využívám protože mě čekají zkoušky 13.2. :clap:

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » úte 29. led 2013, 14:15

Super aplikace cena perfektní mimochodem i kdyby byla větší tak si jí stejně koupím protože se právě připravuji na zkoušky a doma se k počítači vždycky nedostanu je nás víc manželka atd...
Jinak vzhledově pěkná, přehledná písmo dobře čitelné velký plus že nevyžaduje neustálé připojení k netu a určitě najde svůj význam i po zkouškách. K té ceně člověk kolikrát koupil za větší peníze aplikace , které stejně pak vymazal :lol:
Velice děkuji za skvělý nápad přišel akorát včas. :clap:

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#12 » úte 29. led 2013, 14:32

MarKu, mohu to zaplatit i jinak, třeba vkladem na účet, On-line platby nemám a ani nechci si nic takového na G+ zřizovat.



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#13 » úte 29. led 2013, 14:48

Nepotrebujes G+, staci Google Account (uz asi mas) a kreditka. Tu muzes kdykoliv zase odebrat a obecne s tim neni zadny problem.

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#14 » úte 29. led 2013, 14:51

Ale to vím a mám, jenže já nechci nic takového dělat, mám sice embosovanou, ale nemám tyto platby povolené a prostě nechci...
Lepší řešení je poslat MarKovi prachy a on mi soubor, hodnocení dát mohu.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » úte 29. led 2013, 15:13

Hele to bohužel nevím, jak vyvést. Ono to kontroluje licence a obávám se, že by to při aktualizacích blblo. A aktualizované otázky a zákony by měly být jednou z výhod.
Ostatně možnost nechat vybrané uživatele užívat aplikaci zdarma mi tam chybí znatelně :( Dokonce ani mě samotného to nenechá si nainstalovat vlastní aplikaci (ovšem ani si ji koupit).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti