Návštěvní (děkovací) kniha

Připomínky k hlavní části serveru


Eugenius
Příspěvky: 1

Příspěvek#316 » úte 12. dub 2016, 06:29

Dobrý den,
děkuji za Vaše skvěle stránky, díky kterym jsem včera úspěšně absolvoval zkoušku odborné způsobilosti (teoretickou část) na 79 bodu.
V praktické části jsem byl také úspěšný, ale za to děkuji kamarádům, kteří mě velmi dobře připravili☺
Tak ještě jednou díky.

Eugen

Uživatelský avatar
Zero
Příspěvky: 1

Příspěvek#317 » čtv 14. dub 2016, 13:40

Dobrý den, děkuji tvůrcům tohoto webu. Díky tomuto webu jsem dnes úspěšně složil zkoušku na ZP. Test na plný počet. Děkuji a doporučuji všem zájemcům o ZP.



mara.k
Příspěvky: 38

Příspěvek#318 » čtv 14. dub 2016, 17:41

Také se připojím s poděkováním, díky stránce ZK šlo studium skoro samo :) s plným počtem bodů u zkoušky. Tvůrcům stránky dávám 1 s hvězdičkou.

Uživatelský avatar
tuton
Příspěvky: 387

Příspěvek#319 » pát 15. dub 2016, 15:00

Dnes se tedy i ja radim do dlouheho zastupu vdecniku. Diky tvurcum a spravcum tohoto webu. Diky i vsem tem, kteri to tu "zapleveluji" zejmena pak tedy ve vlaknu "Praktická část zkoušky OZ – co Vás může potkat". Moho mnohdy protichudnych nazoru mi sice ze zacatku prislo matouci, ale nakonec jsem si to dokazal prebrat, vzit si to podstatne a eventualne si udelat nazor svuj. Jmenovat nikoho radeji nebudu, i kdyz mi v mysli nektera konkretni uzivatelska jmena naskakuji, ja bych totiz nerad na nekoho zapomnel. Proste, diky vam vsem tady :-)



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#320 » stř 27. dub 2016, 05:46

Take se pridavam s podekovanim, ZOZ vcera uspesne absolvovana hlavne diky prosvistovani testovych otazek na tomto webu a diky vlaknu "Praktická část zkoušky OZ – co Vás může potkat". I kdyz z nekterych uvedenych zkusenosti jsem byl dost vydesen, alespon me to primelo k dukladnejsi priprave ;-)



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#321 » stř 27. dub 2016, 06:17

Dík za tento web. Z přípravy na získání zbrojního průkazu se stala zábava a teď Vám tu na to intenzivně kliká kolega i s manželkou. Říkal, že kdyby tohoto webu nebylo tak se snad do toho ani nepouští.

Uživatelský avatar
Patton
Příspěvky: 280

Příspěvek#322 » stř 27. dub 2016, 11:03

Já se také připojuji s velkým díky tvůrcům :thumbup: ( celému týmu ) těchto stránek za možnost kvalitní teoretické přípravě na ZOZ a za možnost pochytání zkušeností ve fóru zde přítomných držitelů ZP. Od ledna( žádost jsem si podal 12.12. 2015 ) nebyl den, kdy bych si neotevřel PC a piloval testové otázky. Teď už můžu říct, že jsem se připravil perfektně. Test do 6 minut(odevzdal jsem jako první) plný počet bodů, manipulace bez chytáků a dle komisaře - jsem spokojen, pokračujete dál - a střelba 9,6,7,4,4 - venkovní střelnice a byla zima, poprchalo zábly mě ruce. To vše se odehrálo už 1.4. 2016. Můj ZP bude připraven k vyzvednutí 6.5. (pokud dodrží těch 30 dnů). :clap: Takže ještě jednou Děkuji.



zmatla
Příspěvky: 1

Příspěvek#323 » stř 4. kvě 2016, 11:06

Děkuji, včera jsem úspěšně složil zkoušku odborné způsobilosti pro skupiny ABCE. Všechny teoretické znalosti jsem získal výhradně na těchto stránkách :thumbup: :thumbup: :thumbup: . Moc děkuji



oldschool
Příspěvky: 18

Příspěvek#324 » čtv 12. kvě 2016, 18:12

Velké díky Všem, kteří se podílejí na provozu těchto stránek.
Dnes úspěšně složena ZOZ a bez Zbranekvalitne a aplikaci na android, bych nebyl na zkoušku tak dobře připraven.
Mnohokrát děkuji.

Uživatelský avatar
Werewolf
Příspěvky: 171

Příspěvek#325 » čtv 12. kvě 2016, 19:38

Trochu opožděně, ale taky bych měl poděkovat. Především díky aplikaci na android jsem zkoušky udělal s ledovým klidem. Po dva týdny tak třikrát denně všech 480 otázek, dokud jsem nedal 100pro (opravdu jsem se tím nechtěl trápit znova). Takže díky! :-)



honzadenk
Příspěvky: 1

Příspěvek#326 » ned 3. črc 2016, 21:41

Děkuji tvůrcům stránek ZbraneKvalitne.cz za vynikající práci. Díky těmto stránkám jsem udělal test na plný počet. Připravoval jsem se pouze tady. Jel jsem trénink otázek několikrát dokola. Našel jsem tady spoustu dalších užitečných informací. Díky za super stránky!



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#327 » ned 3. črc 2016, 23:22

Prosím, letos v létě nebude setkání v Čekanicích ?
Děkuji, s pozdravem.



chatumbabub
Příspěvky: 6

Příspěvek#328 » pon 1. srp 2016, 10:45

Chtel bych podekovat tvurci webovych stranek. Minuly tyden jsem diky temto strankam uspesne ziskal osvedceni odborne zpusobilosti se ziskem 79 bodu :-)

PS. nevidim Donate tlacitko ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#329 » pon 1. srp 2016, 13:33

Gratulujeme k úspěšné zkoušce! :)

Pokud nás chcete podpořit, tak děkuju a můžete zde ;)



Bigpista
Příspěvky: 18

Příspěvek#330 » stř 7. zář 2016, 08:18

Chci se připojit k řadě. I já děkuji za významnou pomoc s přípravou na zkoušku odborné způsobilosti.
Jsem vděčný i za rady s následným zúřadováním ZP, nákupního povolení a vydání PZ.

Díky moc!
Jirka

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů

cron