Rychlost webu

Připomínky k hlavní části serveru
Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#31 » úte 1. bře 2016, 11:06

Posledni tyden to beha krasne

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 994

Příspěvek#32 » úte 1. bře 2016, 11:11

Běhá to krásně během dne (například teď) a pak večer tak po 23 hodině, jinak později odpoledne a zejména večer cca od 18 do 21 hodin je to zoufalé, čekám na stažení stránky i třeba 2 minuty. Zjevně je přetížen server počtem přihlášených.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2520

Příspěvek#33 » úte 1. bře 2016, 12:46

Mnoo je pravda, že večer a v noci to trvá déle, ale u mě max nekolik sekund. Takže to může být kombinace přetížení webu a konkrétního připojení k netu každého z nás.



cipis
Příspěvky: 2114

Příspěvek#34 » úte 1. bře 2016, 12:50

MarKu, co se týče nákladů - no není tu reklama, tak bych neměl problém s ročním příspěvkem. Třeba prvně dobrovolný ... Ale je to také otázka času, kdo se tomu bude věnovat atd. Jako těm platbám.

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#35 » úte 1. bře 2016, 13:02

V čem přesně je u hostingu problém? Nestíhají jim servery, nebo se platí moc nízká rychlost (jestli něco takového existuje - vždycky jsem myslel, že se platí jen měsíční objem dat)?



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#36 » úte 1. bře 2016, 13:24

Tipuji omezený výkon a málo paměti pro PHP. Také rád přispěji. Aspoň na VPS hosta, kde se o RAMku nemusí web dělit.



Miriablo
Příspěvky: 26

Příspěvek#37 » úte 1. bře 2016, 15:55

Ráno to ještě celkem šlape ale odpoledne a večer je to šílený. Klidně přispěju pokud se vypíše nějaký donate. Ostatně u specializovaných webů/fór to není nic výjimečnýho (a bývá to celkem pravidlem s ročními upgrady, správou atd.).

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#38 » úte 1. bře 2016, 16:48

V tuhle chvíli už to začíná být pomalé, ale ještě to jde.
Crowdfundingu bych se nebránil, pokud to k něčemu bude dobré.

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#39 » úte 1. bře 2016, 20:22

Momentálně už to je katastrofa. Klika že začíná Top Gear.
Jen taková poznámka pod čarou. Vzhledem k tomu, že Marek neodpovídá ani na mail ani na sz, tak se situace nejspíš nijak zlepšovat nebude.



cipis
Příspěvky: 2114

Příspěvek#40 » úte 1. bře 2016, 23:03

Jistě, bude ti odpovídat na všechno možné, když na předchozí stránce píše něco o čase ... Nezapomeň, že tohle nikdo za prachy nespravuje, tak musíme být rádi, že to někdo ve svém volném čase zadarmo spravuje.
Mimochodem ten problém se řešil "nedávno", defacto to bylo stejně pomalé jak teď, a pak se to spravilo.
Předpokládám, že jde o nárůst návštěvnosti a problém není s fórem, ale hostingem. Otázka je, jak jsem již naznačil, nepřejít na nějaký lepší, byť za cenu "členských" příspěvků členů fóra nebo to nechat být, protože ta vlna trochu opadne a nebude to tak přetížené.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#41 » stř 2. bře 2016, 02:28

Nová verze je za rohem, ještě to musím více otestovat. Doufám, že to serveru dle očekávání odlehčí, jinak se budou řešit další možnosti.
Díky všem za podporu, omlouvám se za komplikace a dobrou noc ;)

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 994

Příspěvek#42 » čtv 3. bře 2016, 18:12

Tak teď to maká jako šílené, odpoledne se chvíli nedařilo připojení, chtělo to nové přihlášení - že by už zrychlená verze??????!!!!!



donovanstangiano
Příspěvky: 164

Příspěvek#43 » čtv 3. bře 2016, 19:54

Dneska tragedie. 3x chyba 502 při administraci závodů a přihlašování na závod. Zkoušeno i IE a Firefox.

Marku přimlouvám se za nějakou formu sponzoringu ať můžeš web přesunout na kvalitnější hosting. Plno lidí má díky těmto stránkám zbroják a je to jediná brána pro závody v LOSu (a oproti IPSC výborně udělaný kalendář závodů). Takže nějakou korunu dohromady dáme. Jsem IT lama, takže nemám přestavu o ceně, ale i kdyby tu měla viset nějaká reklama, lepší než tento stav.
Díky!

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#44 » čtv 3. bře 2016, 20:16

Pod tohle se podepisuju

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#45 » čtv 3. bře 2016, 22:31

Dnes to byl extrém - hosting mě požádal, ať něco otestuju, což se projevilo ještě hůře, než jsem to navečer navrátil zpět. Dnes v noci snad dám novou verzi online a budu doufat, že bude zlepšení znatelné, jinak budu řešit dále. Za podporu znovu děkuji, možná na to dojde, ale uvidíme.

A předem se omlouvám za výpadky, jestli v noci někdo visí na webu ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů