Rozšíření skupin zbrojního průkazu n již podanou přihlášku ke zkoušce z odborné způsobilosti

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 812

Příspěvek#16 » stř 20. říj 2021, 14:53

Principiálně si o rozšíření zažádat můžeš ještě před zkouškou. Musíš se ale domluvit na svém oszbm. Oni ale nemají povinnost ti vyhovět.
Vzít žádost zpět můžeš kdykoliv před zkouškou, v tom ti nikdo bránit nesmí. Pak to ale znamená podat novou žádost se vším všudy. Poplatek za starou žádost ti ale nikdo nevrátí.
Třetí možnost může být udělat si ZP teď, jak si o něj žádal a další skupiny si dodělat až později.



Rubak1
Příspěvky: 12

Příspěvek#17 » stř 20. říj 2021, 15:11

To že musím žádat jen na oszbm je mi jasné. Tam mi už před týdnem nevyšli vstříc kvůli tomu, že už to prý uzavřeli a poslali komisařii. Tak mě napadlo, když se jim to nechtělo posílat znovu, jestli to má cenu zkusit ještě přímo na místě s těmi policisty a komisařem nebo není žádná šance na úspěch a nemám je s tím prudit?
Dělat to na 2x je taky možnost. V životě jsem už ztratil víc než 1600, ale zase si říkám, škoda to nezkusit.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4597

Příspěvek#18 » stř 20. říj 2021, 15:48

Rubak1 : Pokud to chceš zkusit ještě na místě, obrať se na komisaře ještě před zahájením zkoušky. U nás by to šlo. Jak sám říkáš, za zeptání nic nedáš.



skagerak
Příspěvky: 1021

Příspěvek#19 » stř 20. říj 2021, 16:11

u nas se moc na to rozsireni na miste netvarivaji...(tedy asi jakoze spis ne... i kdyz...)
Asi jak kde, ze by tomu neco nutne branilo si nemyslim...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 21 hostů