Psychologické vyšetření na ZP



dan
Příspěvky: 469

Příspěvek#76 » pát 26. črc 2024, 14:13

Vedel jsem, ze klinicky psycholog (neplest s jinymi psychology) musi projit atestaci, stejne jako lekari, a pote je opravnen stanovovat diagnozy, ale nevedel jsem, ze ani tak neni lekarem. Ale mas pravdu, neni ...

Uživatelský avatar
Petr z Braníka
Příspěvky: 394

Příspěvek#77 » pát 26. črc 2024, 15:39

marinakus píše:Já myslel, že alespoň toto fórum se konspirací netýká. :lol:


No, proč ne? Však naše země už pamatuje lecjaké nešvary. Třeba organizované nájezdy na výběr pokut; čárkový systém je jedním z nich. A dalším je třeba objektivní zodpovědnost provozovatele vozidla, kde se ohnul zákon tak, že umožnil trestat někoho, kdo nic nespáchal, jenom aby provozovatel fotopastí získal od obce příjem z pokut.

Proč bychom si měli myslet, že antigun lobby nepřijde s někým nápadem, křiváckým jako jsou ty dva zmiňované?
Myslíš, že Amnesty International jsou vymýšlení ilumináti? Já neříkám, že použijí zrovna můj nápad. Ale věřím, že po nějakém nápadu na odzbrojení touží. To není konspirace, já od nich opravdu čekám něco neférového. Dej Bůh, že se mýlím.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4657

Příspěvek#78 » pát 26. črc 2024, 15:53

Protože by tady měli být lidé rozumně uvažující a nepředjímající události, které nenastaly. Je to stejně hloupá debata jako někde na FB, kde se lidé děsí něčím, co nabeton přijde. A pokud ano, stejně s tím nic ty osobně neuděláš. Tak proč vymýšlet kraviny a stahovat kalhoty, když brod ještě ani není vidět. Že někde v dálce určitě nějaký je, je jiná záležitost. Ale v tom případě prodej rovnou zbraně a skoč z okna.



vvitty
Příspěvky: 276

Příspěvek#79 » pát 26. črc 2024, 17:40

iloveguns píše:Před deseti lety byla jiná metodika, respektive nebyla na to ještě vytvořena metodika žádná, a dělalo se to tedy asi tak, jak testy pro řidiče. Tedy za cca dvě hodiny. Dnes je to mnohem rozsáhlejší, a psychologové tvrdí, že za jeden den se tak důkladný průzkum osobnosti udělat nedá. Ostatně, na zdokonalování metodiky se stále ještě pracuje...


Před pěti lety to bylo i s papírováním, čekáním a hromadnou pauzou na cigarety na dopoledne. Tedy přesněji od desíti do dvou.
Dle informací které mám se to ani vloni nijak nelišilo.

Samozřejmě bude záležet na tom kdo ty testy provádí a zda chce pouze splnit to že má dostatek podkladů aby vydal papír, inkasoval odměnu a to pokud možno rychle a hromadně, nebo zda je provádí někdo kdo má potřebu udělat důkladné a detailní testy.



dan
Příspěvky: 469

Příspěvek#80 » pát 26. črc 2024, 18:11

marinakus píše:Protože by tady měli být lidé rozumně uvažující ...
Jinymi slovy predpokladas, ze drzitele zbrani nejsou uplne normalni.
A timto paradoxem se nam toto tema symbolicky uzavira ;-)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4657

Příspěvek#81 » pát 26. črc 2024, 19:09

dan : Přesně opačně. Předpokládal jsem, že zrovna ty číst umíš.



ante
Příspěvky: 174

Příspěvek#82 » pát 26. črc 2024, 20:09

Schopnost (byť třeba i blbé) predikce je to, co mne kromě počtu končetin také odlišuje od mýho kocoura. Ten žije okamžikem, max příští minutou.



dan
Příspěvky: 469

Příspěvek#83 » pát 26. črc 2024, 22:14

marinakus píše:dan : Přesně opačně. Předpokládal jsem, že zrovna ty číst umíš.
Predpokladas, ze strelci nebude delat veci, ktere normalni lide delaji. Tedy, cekas, ze budou jiny nez normalni lide Ze nebudou normalni lide.
Ale oni budou panikarit, A budou predjimat veci, o nichz neni jiste zda nastanou. A budou delat i dalsi veci, ktere te bys tu necekal. Protoze to jsou normalni lide ...

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4657

Příspěvek#84 » sob 27. črc 2024, 07:16

dan : Nejsi ty právník? Ti vždy dokáží vyčíst co potřebují.



dan
Příspěvky: 469

Příspěvek#85 » sob 27. črc 2024, 10:12

Daleko horsi. Ja jsem matfyzak ;-)

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 265

Příspěvek#86 » sob 27. črc 2024, 17:15

Ad odzbrojovací nešvar, vždyť to vůbec nemusí být nějaká konspirativní domluva mocných - naopak stačí k tomu i jeden deb.l, co začne stíhat obvoďačku toho blázna z fakulty. Koukali jste na ten slavný kulatý stůl? Jak byli doktoři vyplašení a myli si ruce? Vetli jste ten článek, co pak napsal právník-lékař do nějakého zdravotnického časopisu? Jakmile jim bude něco hrozit, budeme ještě vzpomínat na to, když chodilo na psycho jen pár lidí a není k tomu opravdu potřeba iluminátů, vždyť už stará poučka praví, že aktivní Hurvínek je horší než třídní nepřítel...

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 1026

Příspěvek#87 » stř 31. črc 2024, 09:07

Konspirativní domluva mocných : no ono na tom skrytém zájmu o omezování něco asi bude, čeká mě zdravotní prohlídka na prodloužení oprávnění k řízení auta a obvoďačka si k tomu vyžádala specializované prohlídky na kardiologii a na očním, s tím, že musí být výslovně uvedeno, že jsem způsobilý k řízení auta. Byl jsem na očním před asi 3 měsíci, ale na nálezu ta kouzelná větička o způsobilosti není a na očním, kde jsem ji chtěl jen dopsat prý že ne, že musí být speciální vyšetření, to vyšetření bylo zcela formální a trvalo cca 3 minuty, protože prý platí ta poslední prohlídka, ale hlavně prý že se musí ověřit perimetr a to za 500,- Kč, bez toho že to nenapíší. Tak jsem vysolil 500,- a dostal jsem původní nález s jednou větou navíc...
Ptal jsem se co se děje, že se to dříve nedělalo, že mi udělala test sama obvoďačka, a řekli mi, že je prý jistý tlak na zpřísňování a utahování podmínek, který se průběžně stupňuje.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2342

Příspěvek#88 » stř 31. črc 2024, 16:07

Hele, stíhá někdo doktory za bouračky starých lidí ?
Zrovna včera, jeden mrtvý, několik vážně zraněných.
A pokud vím, tak každý musí k doktoru, když chce řidičák. I mladý řidič, co hned někoho zabije.



DVII
Příspěvky: 76

Příspěvek#89 » stř 31. črc 2024, 16:31

Když už jsme u těch ŘP, tak bych byl pro stejné podmínky jako u ZP (bezúhonnost, spolehlivost, doktor co pět let). Auto je koneckonců zbraň. Ono by se to na silnicích zklidnilo a přestalo by se jet po seniorech ve věku ve kterém dnešní čtyřicátníci ještě nebudou mít nárok na důchod

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 265

Příspěvek#90 » stř 31. črc 2024, 16:44

Nestíhá, ale taky tu nehodu netahají v mediálním prostoru půl roku, nezveřejňuje se v separátním článku každá nová věta uniklá ze spisu atd. Ale i v automobilismu se šrouby utahují, o tom žádná - ale spíš je to IMO nastavením společnosti, která je pohodlná a žádá padání hlav a jednoduchá, ale zato univerzální řešení, než přijetí osobní odpovědnosti... To 'volíme' už několik desetiletí a zpívá o tom i Kryl, za tím nemusí být spiknutí elit - spíš využití situace ke zvýšení dohledu nad čímkoliv, to ale vidím rozhodně...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů