Odevzdání ZP správci střelnice



dan
Příspěvky: 335

Příspěvek#361 » sob 16. pro 2023, 23:01

Viz #337. Howgh.



pH13
Příspěvky: 108

Příspěvek#362 » ned 17. pro 2023, 00:02

Dovolil bych si jednu část diskutujících upozornit, že předpoklad, že tlačítkovým mobilem disponují pouze zaostalí důchodci, je zcela nesprávný. Například já mám do důchodce daleko a dotykový mobil nemám, protože mi oproti mému tlačítkovému nenabízí žádné výhody, přitom stojí desetkrát víc a nabíjí se desetkrát častěji (soudě podle těch členů rodiny, kteří dotykáč mají, protože cítí potřebu být pořád jedním okem na sociálních sítích). Co se pak týče onoho "otravného nošení", když dám svůj tlačítkáč dohromady se všemi kartičkami, které nosím, tak je to pořád menší a lehčí než běžný dotykový mobil.

Nějak nenacházím rozumný argument, proč by vlastnictví zbraně mělo být podmíněno vlastnictvím zcela nesouvisející hračky. To už by rovnou mohli chtít, aby si každý vlastník zbraně pořídil také kocoura, sadu hrnců a motorový člun. Ostatně možná na to dojde, až budou v EU hledat další tvůrčí způsoby, jak lidem vlastnictví zbraní znepříjemnit.

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 703

Příspěvek#363 » ned 17. pro 2023, 09:53

Cele tohle vlakno je o tom, jak se identifikovat spravci, nebo potazmo komukoliv opravnene jinemu, ze jste platny drzitel.

Tohle vse by se elektronickou evidenci zjednodusilo a znormalizovalo.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4596

Příspěvek#364 » ned 17. pro 2023, 10:00

dan : Jo, sejme ze správců povinnost. Pak tam asi být ani nemusí. Když pak policisti sejmou střelnici, bude to mít také přínos. A to není teorie ale reálná zkušenost. Uvést dnes do funkce venkovní střelnici nebo její provoz obnovit po pozastavení je v podstatě sci-fi.



pavelg
Příspěvky: 3129

Příspěvek#365 » ned 17. pro 2023, 10:10

Destructor píše:Cele tohle vlakno je o tom, jak se identifikovat spravci, nebo potazmo komukoliv opravnene jinemu, ze jste platny drzitel.

Tohle vse by se elektronickou evidenci zjednodusilo a znormalizovalo.


Co je jednodussi, nez pohled okem na karticku?
Nevyzaduje to ani elektrinu, internet, dalsi zarizeni a ni infrastrukturu.



JirkaCV
Příspěvky: 1660

Příspěvek#366 » ned 17. pro 2023, 10:55

Ještě někdy v roce 95 jsem fasoval šekovou knížku. Super věc. Nevyžaduje to ani elektřinu, internet, další zařízení a ni infrastrukturu. Nojo, no ...



Carloss
Příspěvky: 2996

Příspěvek#367 » ned 17. pro 2023, 11:22

Destructor píše:Cele tohle vlakno je o tom, jak se identifikovat spravci, nebo potazmo komukoliv opravnene jinemu, ze jste platny drzitel.

Tohle vse by se elektronickou evidenci zjednodusilo a znormalizovalo.

Nezjednodušilo a znormalizováno to máme.



pavelg
Příspěvky: 3129

Příspěvek#368 » ned 17. pro 2023, 13:17

Destructore, popiš teda postup pri prevodu mezi obcany s kartickama a bez karticek a zdurazni ty rozdily, ktere to zjednodusuji.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3757

Příspěvek#369 » ned 17. pro 2023, 16:59

Jestli se nebudete držet tématu tak to zamknu. Beztak se tu řeší ..... od samého začátku.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů

cron