Kontrola ZP strážníkem MP



LenkaMa
Příspěvky: 74

Příspěvek#76 » pát 27. zář 2019, 18:05

LoganRaise - nezlob se na mě ale rok a půl sem dělala u Policii a kůli jistým věcem sem odešla a pracuji tam kde pracuji takže třeba zrovna mě nemusíš říkat jak to u policie chodí, nehledě toho čeho si všímám při cestách, kdy policité obtěžují spícího bezdomovce na lavičce, ale narkomana co dělá bordel se ani nevšimne a myslím že kdo zná Prahu a okolí hlavního nádraží kde zrovna služebna je ale o policistu nezavadíš pokud si tedy nejde do bufetu pro svačinu a není to jen tam ..................................

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#77 » pát 27. zář 2019, 18:09

Hmmm... Tak já už jsem hodně let mimo foch a je možnost, že se to dost změnilo. Pak by to ale bylo dost smutný...



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#78 » pát 27. zář 2019, 18:13

Jo, vše i hodnocení je podle nejslabšího článku. Mám s tím osobní zkušenost, když mi před lety vykradli auto u kolejí v Tróji, tak o 30 m dál stáli podobní ochránci. Když jsem to chtěl řešit v nimi, tak mě odkázali na nahlášení telefonem a ujeli.
Z poslední doby pak "skvělá" práce a prošetření oznámení z trestného činu, kdy se jim to evidentně nechtělo řešit a budu to muset řešit stížností a upozorněním na neznalost trestního zákona. :evil:
Znám i řadu obětavých a zodpovědných a to i v rodině (tatík sloužil dlouhá léta), ale tohle vždy nasere.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#79 » pát 27. zář 2019, 18:56

LenkaMa... jestli si nekdy teda slouzila tak vis jak to chodi a tedka sem davas fotky z toho jak nekdo spi? a argumentujes to tim ze meli bejt nekde v metru? :D me prides jako typicky clovek co by chtel aby byli vsude hlidky co slapou a pak nadavat ze na druhou stranu mesta se dostali hrozne dlouho...



LenkaMa
Příspěvky: 74

Příspěvek#80 » pát 27. zář 2019, 19:08

Int1m1thy - těžko ti odpovědět když nevíš jak to na služebnách chodí - těžko ti vysvětlit že na službu je omezen počet kilometrů atd. Za další, pokud někoho přepadnou v metru což je dnes většina případů, kde je policie ? někde v autě v zácpě ? Kdyby byli hlídky na chodníku jako dřív a každý měl svůj rajón, na místě by byl hned. Za další ty vůbec nemáš páru o co de. Já zažila i kluky co musely bez šance na výsluhu opustit PČR jen proto že zasáhli a víc raději řikat nebudu ....... Ale zamysli se co si napsal ...... když se Tí zeptám ... Kolikrát si byl v situaci kdy si zasahoval, nebo si mohl zakročit ? Nebo si jeden s těch co trávi většinu času u PC a tak nevidí co se venku děje ;) ;) :)

neber to zle ale je to tak ;) dál to neřeším je to OT a nemá to cenu když nevíš ;)

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#81 » pát 27. zář 2019, 20:37

Leni :D jojo vubec nevim jak to tam chodi... kdypa si slouzila naposled? u nas teda zadny limit kilometru neni a co vim tak ani nikde okolo uz nejakej ten patek... asi si slouzila pouze v dobe omezeni... spatny no... nebo v praglu to porad je? ja zasahuju vzdycky co to jde, nekoukam vedle... ty chces aby byli hlidky na chodniku a kazdej svuj rajon? kdepa na to chces vzit lidi? :D asi vycarovat...



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#82 » pát 27. zář 2019, 20:49

LenkaMa píše:nezlob se na mě ale rok a půl sem dělala u Policii a kůli jistým věcem sem odešla a pracuji tam kde pracuji takže třeba zrovna nemusíš říkat jak to u policie chodí, nehledě toho čeho si všímám při cestách, kdy policité obtěžují

coffee píše:Jo, vše i hodnocení je podle nejslabšího článku.



LenkaMa
Příspěvky: 74

Příspěvek#83 » pát 27. zář 2019, 21:33

Int1m1thy - stačí vzbudit ty v autech nebo ty co se flákaj po služebnách a další co stojej u silnic a vybírají pokuty. Pak by se to trochu změnilo a pokud by chlapci šlapaly chodník a nevozily si zadky v autě PČR by hodně ušetřila a policie by se dostala i do míst kde není silnice. Nevím jestli hájíš policii nebo práci jako dobrou ulejvárnu.......................

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#84 » pát 27. zář 2019, 22:10

takze chces aby kazdej mel svyho fizla? nebo jak si to predstavujes? to ze spis, neznamena ze nevnimas vysilacku a necekas jestli neco bude, dale bych chtel vedet jak udelas, kdyz to na tebe padne, kdyz i klidne pul hodka spanku ti hrozne pomuze, mi pride ze si moc neslouzila nebo nevis o cem nocni jsou.... moc lidi co se nekde flakaj neznam, a vetsina tech co vybiraji pokuty to delaj spis z donuceni nez z presvedceni, ale vyjimka potvrzuje pravidlo... a garantuju ti, ze kdyz by slapaly tak by buzerovali bambilion krat vic... a ty chces aby se ,,neflakali" ale zaroven ti vadi ze buzerujou tak co maji dle tebe delat? :D

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#85 » pát 27. zář 2019, 22:13

Pánové, vím, že mám sám popel na hlavě, ale opravdu se začínáme vzdalovat od tématu...

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#86 » pát 27. zář 2019, 22:50

spící poliše mi vadí nejméně. Kdo spí, neškodi (nesnaží se ze mě vybrat dodatečnou dań). nechte je spinkat.

Stop OT!



JakubDotPy
Příspěvky: 232

Příspěvek#87 » stř 2. říj 2019, 10:40

Měsíc zpátky jsem jel na Ostravsku, kolem půlnoci bílou dodávkou. Stavěli mě celníci, maskovaná oktávka, napůl v civilu. Přišel, slušně pozdravil, řekl si o doklady, že by si mě rád zkontroloval a kam jedu. Já slušně odpověděl, s bez problémů jsem vyndal doklady (Už když mě stavěli, ještě než vystoupili, jsem si je připravil na palubní desku. Nosím totiž na stejné straně jako mám peněženku.) Podávám mu je i se ZP a PZ. On všechno pročetl, trochu ho to překvapilo a zeptal se, proč mu podávám i papíry od zbraně. Já na to odpověděl, že nejspíš za chvíli bude chtít, abych vystoupil a šel mu otevřít zadní část a rád bych předešel jakémukoliv nedorozumění, kdyby jí na mě (i přes skryté nošení) zahlédl. Ocenil to, šlo se, náklad zkontrolovaný.
Vše bylo vyřízeno během 5ti minut, bez problémů ani z jedné strany. Popřál jsem jim klidnou službu, oni mě dobrou noc a šli jsme si po svém.
Stejně bych jednal v případě MP a věřím, že oni také.



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#88 » stř 2. říj 2019, 10:41

Pěkné, ale já bych tedy začal u civilních dokladů, ZP a PZ bych si nechal až na dotaz.



Piggy
Příspěvky: 1867

Příspěvek#89 » stř 2. říj 2019, 10:59

Já mám pouzdro na doklady, kde jsou přihrádky s průhlednými okénky a v nich spoustu různých kartiček. Doklady z nich nevyndávám, jsou překlápěcí a dá se v tom listovat. Kontrolní kontroly zažívám nanejvýš nkrát za 10 let, ale přítomnost více kartiček (kromě OP, ŘP a ZP třeba i piloťák a VMP) pokaždé orgána spíše zklidnila a naladila do vstřícného módu.



JakubDotPy
Příspěvky: 232

Příspěvek#90 » stř 2. říj 2019, 12:43

rumburak18 píše:Pěkné, ale já bych tedy začal u civilních dokladů, ZP a PZ bych si nechal až na dotaz.

To je ten problém. Oni se zeptat nemusí, ale všimnout si pak můžou a bude zbytečné dusno. V USA by to mohlo dopadnout i hůř, ale to tu rozebírat vůbec nebudeme.

Tohle celé vlákno osobně vůbec nechápu. Proč s tím má tolik lidí takový problém? Bezúhonný člověk se přeci nemá čeho bát.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů