Kontrola ZP strážníkem MP



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#91 » stř 2. říj 2019, 12:47

Čeho si mají všimnout? Zbraně? Neuvažujeme zde, že Ti je zbraň vidět, když Ti MP kontroluje totožnost.

Jinak není problém ukazovat doklady na dotaz (když jim to vyjede z databáze), ale nevím, k čemu dobré ukazovat hned všechno.



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#92 » stř 2. říj 2019, 16:54

Popravde me tohle vlakno trochu mate. Jedna cast lidi tvrdi, ze je lepsi neukazovat nic sam a druha cast, ze lepsi ukazat rovnou vse.
Ja nemam primou zkusenost s kontrolou dokladu at uz od PCR nebo MP (nebo ne z doby kdy mam ZP). Mame pripad, ze by nekdo ukazal sam ZP a policie (kterakoliv) by s tim delala problemy jako proc to ma a kdovi co jeste?

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#93 » stř 2. říj 2019, 17:31

Problém je asi opačný, jak se vyhnout náhlé reakci, pokud při kontrole zjistí, že máš u pasu zbraň :-)

Pokud ji máš v batohu, tak bych neukazoval nic, leda by chtěli kontrolovat obsah zavazadel. Ale pokud ji máš u pasu, tak málokdo ji má naprosto neviditelnou. Obrys, kousek pouzdra, prostě něco vykoukne. Pak je asi lepší upozornit předem na existenci zbraně a na to, že je legální.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#94 » stř 2. říj 2019, 17:42

To vse ale zalezi na te situaci, me pri autonehode taky nic nerekli, a to jsem si zapnul mikunu ze me tesne obrysovala, protoze mi byla zima. A policajti nic nerekli, jen si rekli o obcanku a zaroven se zeptali, jeslti mam i zbrojni prukaz. V tu chvili mi doslo proc. Overili a dal to neresili. Asi kdyz bych ho nemel pokracovalo by to jinak.
Jo a zbran videt nechteli, az po tom co si overeili ze to je vse v poradku, tak se jen zeptali, jestli to mam u sebe.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#95 » pon 14. říj 2019, 05:53

Výblitky promazány, Ti největší spameři potrestáni. Omlouvám se všem kterým jsem smazal validní příspěvky, ale v té kupě blbostí by to bylo naprosto nepřehledné.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů