Půjčování zbraní kat. B, C.



ppindian
Příspěvky: 276

Příspěvek#226 » pon 18. pro 2017, 14:50

Miata píše:Na základě “Žádosti o povolení držení a nošení zbraně B” a písemné smlouvy o výpujčce (na všechny zbraně jedna smlouva) nám byla vydána “Rozhodnutí o povolení držení a nošení zbraně B” na každou zbraň zvlášť a pro každého jedno (vypujčovatel i půjčující)...spousta papírů :shock:
Bylo nám sděleno, že se zapůjčenou zbraní máme sebou mít Průkaz zbraně a prostou kopii příslušného Rozhodnutí.

No, to je ono, smlouva o výpujčce registrovaní na PČR



janresler
Příspěvky: 1

Příspěvek#227 » čtv 21. pro 2017, 13:19

Dobrý den,

měl bych dotaz ohledně registrace zbraně na dalšího člověka, tudiž mít dva průkazy zbraně k jedné a té samé zbrani. Aktuálně jí má na sebe registrovanou otec, ale chtěl bych si jí občas půjčit na závody, trénink, apod.. Moje otázka teda je jestli to je možné. Požadované kategorie mám co se týče zbrojního průkazu. Popřípadě, kroky jaké k tomu jsou potřeba.

Děkuji

Sloučeno. McFly



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#228 » čtv 21. pro 2017, 16:53

Moc nemám rád, když se lidi neposílaj na konkrétní post, ale někam obecně, takže doplňuji a trochu upřesňuji/korigujina tento případ:
http://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopi ... 8133#p8133
sided píše:Napíšete si smlouvu o zapůjčení zbraně, s touto smlouvou si podáš žádost o držení a nošení konkrétní (typ, v.č., apod.) zbraně (přeškrtneš nabytí) a obdržíš rozhodnutí že můžeš zbran.... na niž je vystaven už PZ na pronajímatele..... držet a nosit. Potom ji nosíš s průkazem zbraně který je na pronajímatele a tímhle papírem. Je to trochu hrbatý ale taky mám takhle vyřešen manželky SW z kterýho sem tam střílím.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DaveCZ a 19 hostů