průkaz zbraně



krasonek
Příspěvky: 8

Příspěvek#16 » pon 29. lis 2021, 20:59

Je snad něco špatnýho na volání na zákaznickou linku prodejny? :D



skagerak
Příspěvky: 1005

Příspěvek#17 » pon 29. lis 2021, 22:21

Jen ze se nas to dotklo ze nam neveris, a ze jako drzitel zp se na takove veci musis ptat(ale v tom te omlouva ze pcr taky obcas, postupuje mimo ramec predpisu)



ondrush
Příspěvky: 291

Příspěvek#18 » pon 29. lis 2021, 22:47

no ze se ptas viac zdrojov je asi ok, ale asi by ma uplne nenapadlo pri stavbe pristresku na ktory treba stavebne povolenie volat do hornbachu, jake papiere k tomu potrebujem. ked uz nechcem zistovat jake zakonne upravy sa k tomu vztahuju a studovat prislusne zakony a vyhlasky, co by bola najautoritativelnejsia odpoved a potrebujem to od niekoho pocut, tak aspon zavolam na prislusny urad, s ktorym to budem riesit



krasonek
Příspěvky: 8

Příspěvek#19 » pon 29. lis 2021, 22:51

tak jsem to samozřejmě nemyslel, když se tady obecně sejde víc názorů tak si nejsem jistý a radši se ujistim... ne že bych vám nevěřil + zbroják mam čerstvě a tyhle věci se asi jinak nedozvím

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2236

Příspěvek#20 » pon 29. lis 2021, 22:54

krasonek píše:Děkuji za pomoc, kluci. Pro jistotu jsem si zavolal i na pobočku český zbrojovky. Tam mi řekli, že zbraň si na oddělení nenechávají a normálně s ní odejdu domů a budu čekat, až se vytvoří PZ. Do tý doby s ní pochopitelně nesmím střílet.


Takže jsi zjistil to, co Ti tu několik lidí napsalo :-)

Jestli jsi tak nejistý v tom co a jak, tak sakra opatrně v zacházení se zbraní atd. Na to, aby jsi měl zbraň sebou v režimu nošení, to musíš mít fakt jistotu co a jak.

Doporučuji rychle vygooglit Aegis, Hard task atd. A vyrazit na nějaký kurz ...



krasonek
Příspěvky: 8

Příspěvek#21 » pon 29. lis 2021, 22:59

No v střelecké praxi si jistý jsem :D mě jen zajímala tahle konkrétní věc která není nikde psaná, bylo tu hezky zmíněno, že interpretace legislativy může vyznít trošku jinak, je to jen další zamotaná úředničina a zbraň registruju poprvé v životě

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2236

Příspěvek#22 » pon 29. lis 2021, 23:10

Vidíš, a já mám zbroják už několik let a za machra se furt nemám. No, pokud jsi fakt taková kapacita, tak čekám velice rychle nějaký text jak najít právníka :-)

Hele, fakt opatrně a řeš to v hlavě, ne na fórech ...



krasonek
Příspěvky: 8

Příspěvek#23 » pon 29. lis 2021, 23:35

jasný :D hele rad si cením, díky



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#24 » úte 30. lis 2021, 11:47

Z meho pohledu je:
- nekolikrat rychlejsi vyreseni celeho dotazu zavolani na prislusne oddeleni policie
- dostanu presne informace, ktere chci a ktere plati pro dane oddeleni
- tady lidi radi z dobre vule, ale informace nejsou temer nikdy 100%


Odesláno z mého SM-M515F pomocí Tapatalk



skagerak
Příspěvky: 1005

Příspěvek#25 » úte 30. lis 2021, 12:47

Nekdy informace co plati pro dane oddeleni, nekdy co plati pro daneho prislusnika...



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#26 » úte 30. lis 2021, 17:31

Porad asi lepsi, nez nezarucene rady tady.

Odesláno z mého SM-M515F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 518

Příspěvek#27 » úte 30. lis 2021, 17:36

Já byl zbraň a tlumič přihlašovat ve středu a kamarád minulý týden.
Zkušenosti jsou různé a tady ještě jiné. Třeba o rozebírání jsem nikdy neslyšel.

Každopádně je to přesně tak jak píše skagerak.



kolp
Příspěvky: 100

Příspěvek#28 » úte 30. lis 2021, 17:43

Me se to s tim rozebiranim stalo 2x. Kvuli skryte zkusebne. Dokonce sroubovak na sundani strenek mi pujcili :lol:



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#29 » úte 30. lis 2021, 17:56

Rozebirani zbrane bude pravdepodobne z duvodu kontroly, zda je oznacena platnou zkusebni znackou. Tak jsou dve moznosti. Kdyz neni zkusebni znacka nekde z vnejsku viditelna, tak zbran na pozadani rozhodim nebo to odmitnu, ze to treba neumim. Pokud policista nebude aktivni a zbran sam nerozebere, tak ji zakaze ke strelbe. Pokud doma zbran rozeberu a najdu zkusebni znacky, dojdu to ukazat a zakaz se zrusi.

Odesláno z mého SM-M515F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2236

Příspěvek#30 » úte 30. lis 2021, 18:17

Bylo by mi dost trapně, kdybych přišel se zbraní a nevěděl, jak ji rozebrat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů

cron