Spolek zkušebních komisařů pro zbraně a střelivo

Uživatelský avatar
Alex Bratt
Příspěvky: 46

Příspěvek#1 » čtv 27. led 2022, 09:19

Zdravím všechny střelce a především kolegy zkušební komisaře pro zbraně a střelivo. Chtěl bych vám tímto oznámit, že koncem roku 2021 byl založen Spolek zkušebních komisařů pro zbraně a střelivo jako platforma pro reprezentaci komisařů v komunikaci nejen s MVČR a připomínkování vznikající legislativy.

Spolek vnikl za účelem sdružovat zkušební komisaře pro zbraně a střelivo jmenované Ministerstvem vnitra ČR, hájit jejich zájmy a práva, sdílet příklady dobré praxe mezi komisaři, sjednocovat pracovní postupy, a podílet se na legislativní činností související s tématikou držení zbraní. Chceme aktivně spolupracovat při přípravě zákonů a prováděcích předpisů, včetně novel právních předpisů a komunikovat s příslušnými institucemi, které se zabývají legislativní činností související s tématikou držení zbraní především palných.

Členem spolku se může stát pouze držitel průkazu zkušebního komisaře vydaného ministerstvem vnitra, případně ten, do jím v minulosti byl. Jsme čistě profesní sdružení. V současné době má spolek 12 členů, přičemž informaci o vzniku a existenci našeho spolku jsme loni nezveřejňovali a navenek nepropagovali. Předsedou Spolku je Ing. JAROSLAV PULICAR, MBA, místopředsedou Spolku je Mgr. Jakub Engelmajer a třetím členem Výboru Spolku je JAN KORECKÝ.

Přihlásit se může každý zkušební komisař, který vyplní a podepíše přihlášku, dodá kopii průkazu, a jeho přijetí potvrdí Výbor spolku. Vše lze zařídit i elektronicky. Pro komunikaci se Spolkem doporučuji využít emailovou adresu spolku: spolekzkk@seznam.cz, případně uzavřenou Facebookovou skupinu Zkušební komisaři - zbraně a střelivo nebo lze zkontaktovat přímo členy výboru a vyřešíme to. Výhodou pro členy je, že členský příspěvek je stanoven na nula Kč a členství je tedy bez poplatku; spolek tu není od toho, aby na členech vydělával.

Zkušební komisaře tímto žádám o podporu a přihlášení se do našeho spolku. Budeme se těšit na spolupráci

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti