ZP skupiny C - smysl?



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#31 » čtv 19. kvě 2022, 20:08

nimha: Pokud je tvoje jediná obava, že nenastřílíš z malorážky, tak nad tím nespekuluj, zajdi si někam na střelnici, pujč si tam malorážku a vyzkoušej si to. Pokud to tvoje obavy nerozptýlí, tak se na C vykašli.
Jinak, pokud nevíš, jestli si dělat C nebo ne, tak si ho udělej. Já C nemám, a vím, proč ho nemám (a není to proto, že bych nenastřílel z malorážky).

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#32 » čtv 19. kvě 2022, 20:28

Audis : Pokud opakuje jen střelby, je to špatně. Zákon dělí zkoušku pouze na teoretickou a praktickou část a dál už ne. Takže správně opakuje celou praktickou část včetně manipulace.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#33 » čtv 19. kvě 2022, 21:05

nimha: Já teda budu černá ovce koukám. :-) C nemám, nikdy jsem to nepotřeboval, nechybí mě to a věřím, že ani v budoucnu mě to chybět nebude.

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#34 » čtv 19. kvě 2022, 21:17

Taky C nemám a dokud se výrazně nezmění zákon o myslivosti /se kterým nesouhlasím/ tak ho určitě potřebovat nebudu :roll:



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#35 » sob 28. kvě 2022, 21:08

No podle toho jakou možnost to natrénovat a jestli víš na jakou střelnici půjdeš. Pokud ano neměl by byt problém. Krom malorajdy ti přibude i broková ale s tou bejvají u zkoušky nejmenši problémy.
Ja se na to z důvodu vzdalenosti ke zkouškám a omezené možnosti treninku vyprd a mam ABE. No a spíš by se mi hodilo i D. Proto doufám že k sjednocení dojde.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 13 hostů