Kde nelze nosit zbraň



Piggy
Příspěvky: 1864

Příspěvek#91 » stř 20. srp 2014, 20:27

Troufám si tvrdit, že pokud se mýlím, tak velmi mělce. :geek:
Jistě se najde někdo, kdo tam se zbraní nevleze - buď mu to přijde žinantní, nebo se naopak urazil přes míru. Logicky na obou koncích spektra se najde pár extrémních jedinců. ;)
Jinak tvrdíme oba totéž a já si navíc myslím, že je to tak dobře.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#92 » stř 20. srp 2014, 20:37

To asi jooo... Gausova křivka je platná... :-)) Pěknej večír přeju... VŠEM!! :-)



Elevisko
Příspěvky: 18

Příspěvek#93 » stř 20. srp 2014, 22:24

No já vám teda nevím :)
- Na autobusu je škrtnuto jídlo a pití, ale všichni lidé co jedou z nákupu jej zásadně na zastávce nenechávají, ale berou ho sebou to autobusu :D
- Když jdu k doktorovi a je tam škrtnutý telefon tak ho pouze vypnu a beru ho do ordinace. Nikdy jsem jej nenechal ležet na lavičce v čekárně.
- Škrtnutý vodovodní kohoutek se sklenicí vám taky nezakazuje onu vodu pít. Pouze říká, že není pitná.
To samé škrtnutý fotoaparát atd...
Asi chápete kam tím mířím...



Shras
Příspěvky: 171

Příspěvek#94 » čtv 21. srp 2014, 03:22

jiste ze, pri prepadeni umres .. protoze jeti zakazano pouzivat zbran. apro co si sehnat od doktoroky povoleni , ze mate fobii a nemuzete bez pistole opustit barak? ;)
Tahle debata je podle mne, u z par stranek o nicem. Noste/drzte skryte. a pokud ji budete mit nekde, kde si to majitel obektu nepreje(a zisti, ze ji tam mate.) a ma moznost si to prosadit(ochranka). tak mate problem a musite z tim pocitat.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#95 » čtv 21. srp 2014, 08:00

Při přepadení, jak říkáš, jsi oprávněn použit při obraně cokoli, a nejedná se vůbec o nic proti ničemu, neb jde o vyjímky snad ze všeho a bránit se ti nemůže zakázat vůbec nikdo. To není dobrý příměr. A říct doktorce, že máš fobii??? To jí říkat ani nemusíš. To běž rovnou odevzdat ZP a bouchačky...



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#96 » pon 25. srp 2014, 00:49

Zítra musím na soud do Pelhřimova. Neznáte to tam někdo? Mají úschovnu a nebo musím jet nahatej? Dík.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#97 » pon 25. srp 2014, 11:26

Tam zavolej, ne?



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#98 » pon 25. srp 2014, 16:49

Co vím, tak úschovny mají skoro všude, protože tam ukládají svoje služební železo, ale občas je to pro ne oser (daleká cesta, papírování), že to oficiálně nelze.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#99 » pon 25. srp 2014, 17:06

Na NBU schranky maji a uklizi se tam treba i mobil



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#100 » stř 27. srp 2014, 09:27

Soud v Pelhřimově, schránku mají, není problém.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#101 » čtv 11. zář 2014, 21:56

kratales píše:Spíš by mě zajímal reálný pohled vedení obchodního centra.

Mě taky a tak jsem jim napsal. Otázka byla konkrétně na nošenou střelnou zbraň. Nakonec odepsali toto, cituji konec mailu (začátek zde zbytečně uvádět nebudu, pletli si držení s nošením atd.):

Pokud má držitel zbraně oprávnění nosit zbraň i v místech, kam má přístup veřejnost, tak je vstup do OC možný, ale zbraň by měla být nošena tak, aby nebyla viditelná a nevzbuzovala obavy nebo paniku u ostatních zákazníků nebo nájemců.

S přáním příjemného dne

XXXXXX YYYYYYY
Správa Centra Chodov


Takže tak :)

Uživatelský avatar
Grasel
Příspěvky: 410

Příspěvek#102 » sob 13. zář 2014, 06:49

To ti určitě odepisoval někdo kdo sám nosí :lol:

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#103 » sob 13. zář 2014, 07:38

Byla to dáma...což to ale nevylučuje :mrgreen:



Vaclaf
Příspěvky: 102

Příspěvek#104 » sob 13. zář 2014, 10:03

Jsou důvody proč nosit ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Matt_CZE
Příspěvky: 101

Příspěvek#105 » sob 13. zář 2014, 20:36

Zkusím poslat podobný e-mail do obchodních center, které mám poblíž já.
Odpovědi tady pak taky zkusím dát

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů