Kde nelze nosit zbraň

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#136 » ned 30. lis 2014, 17:55

ramy jsou prave ten moment proc se na tohle ptam... ve chvili kdy to zacne rvat, tezko se to ukeca na prezku opasku. kdyz se odhodlany soudruh ochranar sprajcne "ja vas tam nepustim", tak muzu chtit jedine jeho nadrizeneho a tim padem mam zkazeny vecer

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#137 » ned 30. lis 2014, 18:43

A který divadlo má rámy? Nějak si nedokážu v praxi představit jak zvládaj ten nápor lidí na představení. Obvykle stačí ta fronta u šatny :)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#138 » ned 30. lis 2014, 23:59

Rámy jsou málokde !
Mám takovou trochu dnes humornou zkušenost. Když jsem byl před časem ještě zaměstnanec ČTK, byli jsme pozvání ke generálnímu řediteli ČTK do Opletalky v Praze. Problém byl ten, že to bylo zrovna po 11. září, pár dnů, hned po atentántu na dvojčata v USA, vše bylo tehdy pod velikou kontrolou !
Kolegovi jsem říkal, mám průser, půjdu ke generálovi z bouchačkou, zapoměl jsem jí nechat doma !
Vše proběhlo bez průtahů a byl jsem u hlavního s kvérem u pasu !
Naštěstí jsem mírumilovný a ochranka, vůbec nic ! Pojeb jsme tenkrát nedostali.



Piggy
Příspěvky: 1867

Příspěvek#139 » pon 1. pro 2014, 09:07

V mém systému hodnot je stav zvýšeného napětí důvodem k nošení v rozšířené, nikoliv omezené míře. ;)

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#140 » pon 1. pro 2014, 23:27

Tak Statni opera Praha je ok... Ani naznak pruzeni



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#141 » pon 1. pro 2014, 23:32

A neodporuje to zákonu ?

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#142 » úte 2. pro 2014, 08:03

Určitě mají všichni na každé představení povolení od PČR, jak už tu bylo dřív na to upozorněno.



Piggy
Příspěvky: 1867

Příspěvek#143 » úte 2. pro 2014, 09:28

Opera je lidová zábava? Nebo jak?

Uživatelský avatar
LRRTM1
Příspěvky: 175

Příspěvek#144 » úte 2. pro 2014, 09:38




Milanos
Příspěvky: 73

Příspěvek#145 » úte 2. pro 2014, 12:34

Lidová zábava:Kino tak to je mazec :lol: no tak příště už asi beze zbraně.
Spíš by mě zajímalo i vyjádření někoho dalšího kromě pana Rataje nebo spíš kde je tedy obecně dáno černé na bílém co je lidová zábava protože že to řekne pan Rataj pro mě nemá zas tak moc váhu.
Pod pojmem lidová zábava si muže každý představit něco jiného jak sám pan Rataj píše že při výkladu těchto pojmů je tak nutné vycházet z jejich obecných definic, jsou-li možné.
Ale nějak nemůžu dohledat obecnou definici lidové zábavy



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#146 » úte 2. pro 2014, 17:33

Milanos píše:no tak příště už asi beze zbraně.


Není důvod do kina beze zbraně, jenom jí tam nenosit, ale po dobu pobytu v kině držet.

viewtopic.php?f=57&t=2107



Milanos
Příspěvky: 73

Příspěvek#147 » stř 3. pro 2014, 11:42

HonzaLBC:
Děkuji za odpověď.Dobře tak před kinem do kabinky na WC a změnit režim na držení :)
No stejně je to pěkná kravina a šikana s tím kinem nebo divadlem.

Uživatelský avatar
Liberty
Příspěvky: 40

Příspěvek#148 » ned 21. pro 2014, 16:20

Uz se to tu nekde resilo v jinem vlakne a dokonce se na to tam někdo ptal PCR nebo nejakeho jineho uradu... z odpovedi vyplynulo ze se tim nemysli kino apod. ale predevsim mista s predpokladanou konzumaci alkoholu nebo zvysenyho pohybu osob apod..

edit: ted sem si vsiml toho vykladu nahore podle ktereho tam patri i kino... No ocividne zavisi na individualnim vykladu zakona O_o
Kazdopadne muzeme jen doufat ze se nic neprihodi :-P

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#149 » ned 21. pro 2014, 17:19

Pánové, doba je zlá a bude to ještě horší (viz teroristické útoky v Austrálii a jinde). Právě z toho důvodu nosit i např. do kina, kdyby se tam nedejbože zjevil magor s bombou a chtěl tam mít lidi za rukojmí. Pokud by taktická situace dovolovala a byl bych si 100% jist, že to neodnese nikdo další, neváhal bych ho zneškodnit.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#150 » pát 16. led 2015, 18:43

Tak to vidíte. MVČR za to považuje i kino, mě zase napsali z nákupního centra Chodov, že jim to při skrytém nošení nevadí. A přitom tam kino ve svých prostorách mají. Takže ono je to spíš takový povídání o mr.ání, každý by měl vědět co dělá, zda za to hrozí a jaký případně hrozí postih a dle toho se sám rozhodnout.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů